srpen 2021

Slevový kód Tosca Blu srpen 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Tosca Blu je značka italské módy. V luxusních prodejnách, které se nachází v Praze si ženy mohou vybrat z několika modelů bot a kabelek. Zboží Tosca Blu můžete nalézt také v dalších prodejnách s luxusním oblečením a narazit můžete na zajímavé slevy. Skrblík pro Vás má slevové kódy a slevové kupóny na zboží Tosca Blu.

Můžete přejít do obchodu. Tosca Blu jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 217 dny Pro vás vždy doprava zdarma na značku Tosca Blu
  • 217 dny 130 Kč sleva za vaši registraci
  • 217 dny 250 Kč za vyplnění dotazníku
  • 217 dny Slevy až 60 % -> výprodej značky Tosca Blu
  • 217 dny Tosca Blu sleva 5 %

Jak ušetřit Tosca Blu 2021

Italský butik Tosca Blu nabízí precizně ušité kožené kabelky a kvalitní dámskou obuv. Každá žena může podtrhnout svojí jedinečnost díky Tosca Blu, kabelky i boty se vyznačují čistými liniemi a luxusním vzhledem, který si navíc teď můžete dovolit díky slevovým kupónům Tosca Blu.

Nechcete přijít o aktuální slevové kupóny Tosca Blu? Přihlaste se jedním kliknutím k odběru Skrblíkova zpravodaje. Každou středu Vám tak pošleme aktuální tipy na slevy a rady jak ušetřit.

O značce Tosca Blu

Tosca Blu nabízí bohatou nabídku kožených kabelek, obuvi a dalších doplňků inspirovaných italským životním stylem, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, a vyznačují se především precizním zpracováním. Pořiďte si luxusní kabelku se slevou na Tosca Blu díky slevovým kupónům Tosca Blu. Za zrodem značky Tosca Blu stojí společnost Minoronzoni, která brzy po svém založení v roce 1978 získala vedoucí postavení na trhu s koženým zbožím a doplňky v Itálii a stala se dodavatelem a partnerem významných italských i celosvětových značek luxusního módního sektoru. Více než 35 let trvající tradice ve výrobě kožených pásků a s tím spojené zkušenosti, vysoká kvalita produktů a know-how typické pro produkty “Made in Italy”, vedli zakladatele společnosti, pana Giacoma Ronzoni, k rozšíření portfolia firmy, jejichž výrobky teď koupíte se slevou na Tosca Blu za použití slevových kupónů Tosca Blu.

V roce 1998 založil značku Tosca Blu představující ucelenou kolekci kabelek spolu s malým koženým zbožím, pásky, šperky a dalšími doplňky. Kolekce Tosca Blu se vyznačují čistými liniemi, mladistvým vzhledem plným ženskosti, skvělým poměrem ceny a kvality, a důrazem na výběr kůží a řemeslné zpracování.

Na úspěch značky navázala společnost založením Tosca Blu Shoes se samostatnou linií bot, které také koupíte se slevou na Tosca Blu za použití slevových kupónů Tosca Blu.

Jak nakupovat na Tosca Blu

Momentálně je možné nakoupit luxusní kabelky se slevou na Tosca Blu pouze v kamenné prodejně, která sídlí v OC Palladium v Praze 1.  S výběrem Vám pomůžou vyškolení zaměstnanci a všechno zboží si na místě také můžete vyzkoušet.

Již brzy se pro Vás otevře také e-shop Tosca Blu a nakupování se slevou za použití slevových kupónů Tosca Blu tak bude ještě jednodušší. Přihlašte se k odběru novinek na Tosca Blu a budete pravidelně informováni o novinkách.