srpen 2021

Slevový kód TAWAN srpen 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

TAWAN je centrum thajských masáží s pobočkami v Praze (Hotel Prezident, Rezidence Vyšehrad a Italská), v Mladé Boleslavi, Karlových Varech, Špindlerově Mlýně, Hluboké nad Vltavou a v Brně. Skrblík vám nabízí slevové kupóny a slevové kódy na thajské masáže TAWAN.

Můžete přejít do obchodu. TAWAN jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 214 dny TAWAN: Bonusový kreditový systém

Jak ušetřit TAWAN 2021

V následujícím textu naleznete jednoduché tipy a návod jak ušetřit v e-shopu pomocí slevových kuponů Tawan.

Proč si vybrat Tawan?

Tawan je centrum thajských masáží, za jehož dveřmi zmizí stres i napětí a budete okouzleni vlídností a dobrou náladou masérek tohoto centra. Jedná se o jedinečný relaxační zážitek, který Vám přinese radost, uvolní mysl, ozdraví duši a revitalizuje celé tělo.

Dovednost masírování se v thajských rodinách dědí z generace na generaci a považuje se za životní styl i výjimečný dar. Masáže jsou pro Thajsko velmi typické.

Hlavní výhodou je to, že nabízí různé typy thajských masáží v příjemně zařízených provozovnách, ale také v domácím prostředí.

Thajské masáže mají velké množství pozitivních účinků na celé tělo, například přispívají ke zvýšení imunity, zlepšuje pohyblivost kloubů, podporuje trávicí systém, urychluje metabolismus a vylučování škodlivých látek z těla apod.

Poměrně často se objevují výhodné slevové kupony Tawan nebo různé dárky ZDARMA při objednávce v určité výši, které Vám pomůžou ušetřit a nakoupit za výhodné ceny.

Co Tawan nabízí?

Naleznete zde velký výběr různých typů thajských masáží. Můžete si vybrat masáž přesně pro Vás podle toho, co Vás trápí. Dále si můžete vybírat z připravených balíčků – kombinací dvou typů masáží.

Pokud chcete někomu darovat masáž jako dárek, pak jsou pro Vás ideální dárkové poukazy na 6 měsíců. Další výhodou je nabídka masáží pro páry, pro firmy a masáží v domácím prostředí.

Navíc nabízí různé slevové kupony Tawan, například na výhodné slevové akce.

Slevové kódy Tawan

Po přihlášení odběru novinek od Skrblíka budete získávat informace o nových slevových kuponech Tawan, akcích a dalších výhodách.

Dále Tawan nabízí na svých stránkách registraci do bonus Klubu Tawan. Díky této registraci dostanete možnost snadno sledovat stav objednávek a také bude jednodušší vytváření dalších objednávek, protože nebude muset opakovaně vyplňovat dodací údaje. Také máte možnost odebírání newsletteru s novinkami. Navíc při každé objednávce je 10 % z Vaší platby načteno do bonusového kreditu. Při dostatečném počtu bonusových kreditů si můžete vybrat masáž zdarma.

Jak využít slevové kódy Tawan

Nejprve je potřeba si nějaký slevový kupón Tawan vybrat třeba přímo na našich stránkách, nebo jej můžete získat také s pomocí Skrblíkova zpravodaje. Obvykle slevový kupón obsahuje nějaký kód, který je třeba přepsat, nebo zkopírovat a následně uplatnit při vyplňování objednávky.

Kromě toho také nabízí slevové kódy Tawan, které můžete přímo uplatnit na stránkách e-shopu bez nutnosti zadávání jakéhokoliv kódu. Jedná se totiž o právě probíhající akce pro všechny zákazníky, často obsahují nějakou podmínku (např. doprava zdarma při dosažení určité částky).

Možnosti dopravy Tawan

Na Tawan máte na výběr z několika způsobů doručení zakoupených poukazů.

Možnosti dopravy jsou následující:

  • Smluvním dopravcem – platba předem (kartou) – cena 145 Kč
  • Smluvním dopravcem – platba na dobírku – cena 199 Kč
  • E-mailem ve formátu PDF – platba předem (kartou) – cena ZDARMA

Způsoby platby na Tawan.cz

Na Tawan můžete zaplatit svou objednávku dvěma způsoby. Prvním způsobem je online platba kartou. Takto platba proběhne okamžitě přes bezpečnou platební bránu. Druhou možností je platba na dobírku v případě zaslání objednaného poukazu smluvním dopravcem.