září 2021

Slevový kód Svět koupelny září 2021

9 (50 hodnocení) O obchodu

Pokud zařizujete koupelnu, najdete vše potřebné na Svět koupelny. Široká nabídka kompletního koupelnového zařízení od světel, koupelnového nábytku, přes vytápění, ohřev vody, až po sanitární keramiku. E-shop také nabízí kuchyňské dřezy a doplňky. Rady a tipy najdete na Facebooku Svět koupelny. 3% sleva je k dispozici na vše při platbě předem, nechybí doprava zdarma. Svět koupelny slevové kupóny v nabídce nemá. I přestože slevový kód Svět koupelny nevyužijete lze na e-shopu nakoupit levně v rámci nejrůznějších slev, o kterých se dozvíte zde na Skrblíkovi.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Svět koupelny jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Svět koupelny 2021

Obchod Svět koupelny se zabývá prodejem koupelnového vybavení. V sortimentu najdete vany, sprchové kouty, umyvadla, baterie, doplňky a další koupelnové příslušenství. E-shop nabízí více než 50 000 produktů. Vše si můžete prohlédnout a zakoupit i v kamenné prodejně, která sídlí na adrese: Višňová 983, 434 01 Most.

Ptáte se, jak ušetřit na Svět koupelny? Pár tipů vám dáme. Než v e-shopu nakoupíte, podívejte se nejprve, zda obchod nenabízí slevovou akci v sekci s názvem Akce a výprodejeSlevy Svět koupelny se pohybují až v řádech 10 procent.

Pokud nakoupíte nad 4 999 Kč, čeká na vás od Svět koupelny doprava zdarma. Na hlavní stránce webu najdete aktuálně zlevněné zboží, ale i novinky a nejprodávanější výrobky. Slevu 3 % získáte, pokud objednávku zaplatíte bankovním převodem. Obchod má mimo jiné velmi dobré hodnocení na Heuréka.cz.

Jak získat slevový kupón Svět koupelny

Svět koupelny slevové kupóny momentálně nenabízí. Ušetřit můžete ale při slevových akcích a ve výprodejích. Na slevové akce můžete narazit na facebookové stránce obchodu či zde na portálu Skrblík, kde je možnost se přihlásit k odběru newsletteru. Díky tomu vám žádná novinka neuteče.

Neušetříte ani během akce Svět koupelny Black Friday, protože ji e-shop nepořádá.

Jak uplatnit slevový kód Svět koupelny

Svět koupelny slevové kódy nyní neposkytuje. Ušetříte ale během slevových akcí, které můžete objevit na facebookové stránce obchodu nebo zde na portálu Skrblík, kde je možnost se přihlásit k odběru newsletteru. Díky tomu vám žádná novinka neuteče a vše získáte přímo do vaší e-mailové schránky.

Cashback Svět koupelny

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Svět koupelny cashback vám pomáhá ušetřit z objednávky ještě více a nabízí ho portály Plná Peněženka, Tipli, Vratné peníze a Refundo. U těchto společností získáte 2,5 % z nákupu zpět. Stačí se zdarma zaregistrovat, nakoupit přes odkaz portálu v obchodě a odměna je vaše. Nastřádané peníze za nákupy si lze po nasbírání určité částky nechat vyplatit na bankovní účet.

Svět koupelny slevy – výprodeje, Black Friday…

Sekce s názvem Akce a výprodeje přináší produkty za zvýhodněnou cenu. Slevy Svět koupelny se pohybují okolo 40 %. Zakoupíte tedy vany, sprchy, sprchové kouty, umyvadla, toalety, záchody a další produkty v akční nabídce.

Na hlavní stránce webu obchodu najdete aktuálně zlevněné zboží, ale i novinky a nejprodávanější výrobky. Ušetříte, pokud bude vaše objednávka stát více než 4 999 Kč, to je totiž v e-shopu Svět Koupelny doprava zdarma. Slevu 3 % získáte, když vaši objednávku zaplatíte bankovním převodem.

Kategorie Koupelnové novinky představuje nové zboží. V krátkém článku se dočtete, o co se jedná, případně jaké má produkt výhody. Obchod nepořádá akci Svět koupelny Black Friday ani jiné slevové akce.

Svět koupelny doprava zdarma a cena poštovného

Při nákupu nad 4 999 Kč a osobním odběru je v e-shopu Svět Koupelny doprava zdarma. Typ dopravce, který vám balíček doručí, určí obchod dle druhu zboží. Objednávku vám zpravidla přiveze společnost Toptrans nebo GLS. V tomto případě se cena pohybuje od 159 do 229 Kč.

Malé produkty, které splňují podmínky odběrných míst, lze zaslat prostřednictvím Zásilkovny za 98 Kč. Zdarma si objednávku můžete vyzvednout na 3 místech určených pro osobní odběr:

  1. prodejna: Višňová 983 (vedle VZP), 434 01 Most
    • zde je výdej zboží možný pouze přes nakládací rampu bez vstupu do prodejny
  2. prodejna: Besta Zápy s.r.o. , Zápská 1872 , Brandýs nad Labem
    • jedná se o partnerskou firmu, počítejte s doručením zboží cca 1 týden, platba v hotovosti zde není možná
  3. sklad: SAPHO, Pakoměřice 87, 250 65 Líbeznice
    • zde lze převzít pouze zboží ze sortimentu SAPHO s platbou předem., tento centrální sklad také nemá možnost výběru dobírek

Otevírací doby jednotlivých výdejních míst pro osobní odběr se mnohou lišit a najdete je přímo na webu obchodu v sekci Doprava a platba.

Svět koupelny vrácení zboží

Svět koupelny vrácení zboží lze uskutečnit do 14 dnů od převzetí objednávky. Vyplňte si online formulář Odstoupení od kupní smlouvy, zboží důkladně zabalte a zašlete na adresu:

Svět koupelny
Višňová 983
434 01 Most

Peněžní prostředky vám budou navráceny do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy včetně nákladů spojených s dopravou zboží zpět obchodu, ale pouze v případě, že si vyberete nejlevnější způsob přepravy.

Svět koupelny reklamace 2021

Svět koupelny reklamace lze uplatnit do 24 měsíců od data převzetí zboží. Nárok máte na odstranění vady dodáním věci nové nebo věci chybějící, opravu, slevu z kupní ceny či odstoupení od smlouvy.

Vyplňte si online Reklamační list, obchod vás bude následně informovat o postupu – zda bude nutné výrobek zasílat k reklamaci nebo zda bude reklamace řešena jiným způsobem.

K odeslání zboží slouží adresa:

Svět koupelny
Višňová 983
434 01 Most

Reklamaci obchod vyřeší bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů od data uplatnění. V případě uznané reklamace vám budou proplaceny náklady za případné odeslání zboží zpět e-shopu.

Svět koupelny kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Ke komunikaci slouží zákaznická infolinka Svět koupelny 417 639 314, kam můžete zavolat od pondělí do pátku v čase 9 až 15:30 a v sobotu od 9 do 12 hodin. Pro vaše dotazy je tu také Svět koupelny e-mail info@svet-koupelny.cz nebo chat v pravé dolní části webu.