únor 2023

0x Starkl slevový kód na únor 2023

(0 hodnocení)
O obchodu

Starkl je původně zásilkové zahradnictví známé svými pestrobarevnými katalogy, dnes jde v první řadě o internetový obchod s rostlinami, semínky, hnojivy nebo stromky. Skrblík pro vás má slevy a slevové kupóny do zahradnictví Starkl.

Můžete přejít do obchodu. Starkl jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Starkl slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev0
⭐ Hodnocení0/10
📅 Poslední aktualizace2. 2. 2023

Jak ušetřit Starkl 2023

Obchod Starkl zahradník je lídrem v prodeji semen, sazenic, stromků, keřů, zahradního nářadí a také poradenství pro všechny milovníky zahradničení a krásy našeho okolí. Cílem obchodu Starkl zahradník je poskytnout zákazníkovi nejčerstvější informace a ucelenou nabídku zboží pro zahrádkáře, zahradníky a sadaře.

Cílem každého nakupujícího je nákup maximálně kvalitního zboží za nejnižší možné ceny. Nejvyšší kvalita sortimentu dodávaného obchodem Starkl zahradník je zaručena jeho tradicí a profesionalitou. A jak ušetřit v obchodě Starkl zahradník?

K nákupu za výhodné ceny využijte slevový kupón Starkl zahradník.

Aktuální slevy v obchodě Starkl zahradník

Obchod Starkl zahradník soustavně nabízí zákazníkům slevy na vybrané produkte ze svého sortimentu, a to formou slevových kupónů. Slevový kupón Starkl zahradník lze získat na stránkách e-shopu Starkl zahradník.

Jednoduší a spolehlivější je sledovat stránky informačního webu Srblík, kde na Vás čeká každá nabízená sleva. A vůbec nejlepší řešení je zaregistrovat se k odběru Skrblíkova zpravodaje.

Pak Vám žádná aktuální sleva Starkl zahradník neuteče. Informační web Skrblík Vám bude zcela zdarma dvakrát týdně ve svém zpravodaji zasílat nabídku slev a slevových kuponů. Obsahem zpravodaje je i spousta dalších rad a informací k Vašemu prospěchu. Skrblík zaručuje, že Vaše kontaktní informace neposkytne nikomu dalšímu k možnému zneužití. Odběr zpravodaje je možné kdykoliv ukončit. Skrblík nezasílá žádnou nevyžádanou reklamu.

Jak uplatnit slevový kód Starkl zahradník

Z nabídky na Skrblíkovi klikněte na odkaz: “Kupóny” a dále vyberte odkaz Starkl zahradník. Po kliknutí se Vám zobrazí nabídka aktuálních slev. Jednotlivé kupony nabízejí slevy akční krátkodobé i dlouhodobé s platností na delší časové období. Je důležité si prostudovat podmínky použití kuponu. A to jednak termín, do kdy platí slevový kupón Starkl zahradník, dále případné požadavky, podmiňující využití slevy, jako například požadovaná hodnota objednávky nebo vazba na určité zboží.

Po kliknutí na vybraný slevový kupón Starkl zahradník se zobrazí slevový kód. Ten si buď zapište nebo ještě lépe uložte do schránky, abyste jej mohli v dalším kroku vložit do objednávky.

Kde získat slevový kupón Starkl zahradník

Na stránkách obchodu Starkl zahradník vyberte zboží, kterého se týká aktuální sleva. Zadejte množství, způsob dopravy, formu platby a kontaktní údaje. V závěrečné fázi objednávky se otevře okénko: “Slevový kód“, do kterého opište nebo vkopírujte v předchozích krocích získaný slevový kód Starkl zahradník. V dalším kroku Vám obchod Starkl zahradník vypočítá celkovou cenu včetně započtení slevy.

Každý slevový kód lze použít jen jednou.

Poskytované slevy Starkl zahradník

 • Akční sleva Starkl zahradníksleva na zboží sezonního charakteru – například sazenice, stromky
 • Dlouhodobá sleva Starkl zahradník – zboží neovlivněné sezonními vlivy – například nářadí
 • Výprodejní sleva Starkl zahradník – zboží s končící dobou použití, výprodej
 • Doprava zdarma Starkl zahradník – může být podmíněna cenou objednávky nebo též bez dalších podmínek

Možnosti platby v obchodě Starkl zahradník

 • Obchod Starkl zahradník využívá všech dostupných forem platby, a to:
 • Platba v hotovosti nebo platební kartou při osobním odběru
 • Platba dobírkou při převzetí zboží
 • Platba předem bankovním převodem na účet prodávajícího
 • Platba předem platební kartou – obchod Starkl zahradník přijímá platby prostřednictvím platebních karet  VISA, VISA electron, Mastercard, Maestro
 • Platba prostřednictvím mobilního telefonu

Balné a doprava z obchodu Starkl zahradník

Obchod Starkl zahradník využívá pro dopravu zboží tyto dopravce:

 • Osobní odběr
  zdarma
 • Česká pošta – balík do ruky
  95 Kč – standardní balík
  195 Kč – mimorozměrový balík
 • Česká pošta – balík na poštu
  95 Kč – standartní balík
  195 Kč – mimorozměrový balík
 • PPL
  110 Kč
 • PPL expresní doprava
  do druhého dne – 200 Kč
 • GEIS
  110 Kč