říjen 2020

Slevové kódy Stable říjen 2020

8 (24 hodnocení) O obchodu

Stable.cz nabízí webhostingové služby v několika variantách pro menší internetové stránky i pro velké projekty. Skrblík pro vás má slevové kupóny a slevové kódy na hostingové služby Stable.cz.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Stable jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 1025 dny Stable.cz: Slevový kupón na 50 % na hosting Stable

Jak ušetřit Stable 2020

Stable.cz jsou kompletní webhostingové služby pro firmy, e-shopy a jednotlivce. Hlavním portfoliem společnosti je nabídka správy serverů, multihosting, registrace domén, rozesílání hromadných e-mailů a instalaci SSL certifikátů. Služba Stable.cz se také dlouhodobě specializuje na vysokozátěžové e-commerce projekty a mediální projekty.

Prostřednictvím slevových kupónů Stable.cz získejte na výše uvedené služby slevu do Stable.cz a výrazně ušetřete.

O společnosti provozující službu Stable.cz a její historie

Společnost Stable.cz, s.r.o. je firma sídlící v Jablonci nad Nisou. O službě Stable.cz jako takové se začalo psát v roce 2001. Samotná společnost, která provozuje vedle služby Stable.cz i další webhostingy, vznikla v roce 2011. V současné době registruje více než 20 000 domén a jejich webhostingové služby využívá přes 15 000 zákazníků.

Slevové kupóny Stable.cz

“Správa serverů, multihosting a registrace domén, vše na jednom místě rychle a jednoduše” to je hlavním mottem služeb Stable.cz. Pojďme si nabízené služby blíže představit.

Registrace domén

Registrace domény se pohybuje od 69,- Kč. Doménu vám zaregistrují ihned. Pouze jen vyplníte objednávku, zaplatíte spolu se slevovým kódem Stable.cz a máte doménu registrovanou. Služba Stable.cz nabízí jednoduchou aplikaci, která vám zjistí, je-li vámi vybraná doména volná, tudíž se nemůže stát, že byste při použití slevových kupónů Stable.cz kupovali zajíce v pytli.

Webhosting

Při poskytování webhostingu Služba Stable.cz nabízí 6 různých způsobů objednávky. Zákazník si může vybrat od nákupu pouhé domény po kompletní multihosting. Aktuální slevy Stable.cz lze vypozorovat u služby Mini, E-mail, Standard a Profi. U těchto služeb je sleva Stable.cz 50%.Stačí pouze zadat slevový kód Stable.cz. U služby Multihosting získá zákazník 3 měsíce zdarma.

Správa serverů

Servery lze objednat pouze s plnou správou, kdy zákazník má na výběr server virtuální či dedikovaný. Servery můžete využít pro své webstudio, e-shop nebo startup. Služby Stable.cz garantují 3 měsíce na vyzkoušení zdarma. Tato nabídka se Vám vyplatí mnohem víc, pokud použijete slevové kupóny Stable.cz , díky kterým zakoupíte tyto nabídky se Stable.cz slevou.

E-mailing a SSL certifikáty

Rozesílání hromadných e-mailů pro firmy, e-shopy i jednotlivce na SMTP serveru. Výhodou této služby je, že do 300 e-mailů měsíčně se Vám nic neúčtuje, tudíž ji máte zdarma. V rámci SSL certifikátů máte jistotu, že citlivé údaje, které na webových stránkách zadáte, budou bezpečně přesunuty. Ceny za certifikáty se pohybují od 65,- Kč měsíčně.

Slevový kód Stable.cz

Jak už jsme výše nastínili, se slevovými kupóny Stable.cz lze výrazně ušetřit. Slevový kód Stable.cz jednoduše vepíšete při konkrétní objednávce na webových stránkách Stable.cz a získáte slevu do Stable.cz.

Mezi zákazníky služeb Stable.cz patří velké i malé společnosti, mezi ty známější zákazníky patří např. Slevomat, DámeJídlo.cz, Restu, apod., tudíž není důvod pochybovat o kvalitě služeb.

Stable.cz spolupracují také s tvůrci webových stránek a aplikací a provozovateli projektů s vysokou návštěvností.

Slevy do Stable.cz

Za pomocí slevy do Stable.cz získáte za málo peněz hodně muziky. Skupina, která stojí za značkou Stable.cz klade vysoký důraz na dostupnost služeb a na osobní a rychlý přístup při řešení neočekávaných situací.

Aby toho nebylo málo, Stable.cz nabízí kromě aktuálních slev Stable.cz také akci v podobě zisku domény na jeden rok zdarma.  Stačí jen, pokud si objednáte doménu .cz nebo .eu s webhostingem. Při vyplňování objednávky však nezapomeňte uvést do příslušného pole slevový kód Stable.cz.

Doporučujeme sledovat výprodeje a slevy do Stable.cz, díky kterým můžete za poskytované služby výrazně ušetřit. Z tohoto důvodu sledujte pravidelně Skrblíka a nakupujte chytře.