červen 2021

Slevový kód Sportinator červen 2021

9 (55 hodnocení) O obchodu

Potřebujete originální potisky se sportovní tématikou? Sportinator miluje sport a vše co se kolem něho točí. Tváří je Hanka Kynychová a nejen ona moc dobře ví, kde nakoupit kvalitní sportovní potřeby či sehnat kvalitní designové potisky pro nejrůznější druhy sportů. Díky Skrblíkovi můžete získat aktuální slevový kód Sportinator a slevy s tím spojené pak využijete k výhodným nákupům v tomto e-shopu.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Sportinator jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 174 dny Sportinator.cz slevový kupón 10% sleva

Jak ušetřit Sportinator 2021

Internetový obchod Sportinator se zabývá vytvářením originálních potisků se sportovní tématikou. Zakoupíte si zde pánské, dámské i dětské oblečení, doplňky i sportovní kousky. Obchod vyrábí mimo jiné i reklamní produkty na míru a fullfilment – neboli zajistí vám prodej, skladování, expedici i zákaznický servis.

Ptáte se, jak ušetřit na Sportinator? Před tím, než nakoupíte se podívejte, zda není k dispozici slevový kupón Sportinator, který vám pomůže ušetřit až desítek procent z částky objednávky. Slevy Sportinator poskytuje jednou za čas během slevové akce.

Pokud nakoupíte nad 1 500 Kč je tu pro vás Sportinator doprava zdarma. Přihlášením se k odběru newsletteru v dolní části webu vám neuniknou žádné slevové akce a novinky. Sledovat můžete i facebookovou stránku nebo Instagram Sportinatoru.

Na Sportinator blogu se dočtete nejrůznější sportovní i jiné tipy, návody a inspiraci. Ušetříte během akce Sportinator Black Friday a při nákupu nad 500 Kč získáte od Sportinator dárek zdarma.

Jak získat slevový kupón Sportinator

Slevové kupóny Sportinator najdete jednou za čas na webu obchodu. Objevit se mohou také v pravidelně zasílaném newsletteru, ke kterému se přihlásíte v dolní části webu. Stačí zadat váš e-mail, a poté potvrdit přihlášku kliknutím na aktivační odkaz, který vám přijde do e-mailu. Získáte tak informace o aktuálních slevových akcích a novinkách.

Podobné Sportinator slevy a akce najdete také na facebookové stránce nebo Instagramu obchodu a nachází se i zde na portálu Skrblík, kde objevíte až stovky jiných obchodů.

Jak uplatnit slevový kód Sportinator

Slevový kód Sportinator

Sportinator slevový kód uplatníte v prvním kroku vaší objednávky. Vlevo dole pod seznamem vašeho objednávaného zboží klikněte na text “Chci uplatnit slevový/dárkový poukaz”. Otevře se vám okénko, kam vložíte váš slevový kód a kliknete na “Uplatnit”. Příslušná sleva vám bude následně od celkové částky odečtena.

Sportinator slevové kupóny jsou zpravidla časově omezeny, mohou se vztahovat například jen na konkrétní typ oblečení či částku objednávky. Většinou také neplatí na již zlevněné zboží.

Cashback Sportinator

Cashback Refundo7,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli7,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze7,5 % získat bonus 50 KčCashback Plná peněženka5 % získat bonus 60 Kč

Zaregistrujte se na portálu Tipli, Plná Peněženka, Refundo nebo Vratné peníze a nakupte přes odkaz z obchodu, získáte tak cashback Sportinator. Registrace je zdarma a výše odměny je u společnosti Plná Peněženka 5 %, u všech ostatních 7,5 %. Cashback vám pomůže ušetřit ještě více a získat tak část peněz z vašich nákupů zpět.

Sportinator slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Sportinator poskytuje jednou za čas během slevové akce. Na hlavní stránce e-shopu najdete sekci Novinky a akce. Nové zboží je označeno červenou ikonkou “Novinka”. Kategorie Merch nabízí seznam všech vytvořených značek. Při nákupu nad 500 Kč získáte Sportinator dárek zdarma.

Abyste nezmeškali žádné slevové akce nebo novinky, zaregistrujte se k odběru newsletteru v dolní části webu. Stačí zadat váš e-mail, a poté potvrdit přihlášku kliknutím na aktivační odkaz, který vám přijde do e-mailu. O aktuálních akcích obchodu se dozvíte také, pokud budete sledovat facebookovou stránku nebo Instagram Sportinatoru.

Obchod vyrábí mimo jiné i reklamní produkty na míru a fullfilment – neboli zajištění prodeje, skladování, expedice i zákaznický servis, a to vše vaším jménem a za vás. Na Sportinator blogu se dočtete nejrůznější sportovní i jiné tipy, návody a inspiraci. Ušetříte během akce Sportinator Black Friday.

Sportinator doprava zdarma a cena poštovného

K dispozici je Sportinator doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Objednávky obchod posílá každý všední den kolem poledne, pokud si tedy zboží objednáte dopoledne, můžete ho obdržet hned následující den. K doručení vašeho balíčku si můžete vybrat z těchto způsobů dopravy:

  • Česká pošta – balík na poštu za 74 Kč, balík do ruky za 89 Kč, balík do balíkovny za 49 Kč
  • Zásilkovna – výdejní místa za 59 Kč
  • PPL – doručení na adresu za 79 Kč

Sportinator vrácení zboží

Vrácení zboží Sportinator je možné ve lhůtě do 14 dnů ode dne převzetí zásilky. Zboží musí být nepoškozené a nepoužité v neporušeném originálním balení.

Zboží zabalte a přiložte dopis s případným důvodem odstoupení od kupní smlouvy, číslo nákupního dokladu a číslo bankovního účtu nebo uveďte, zdali chcete částku zpět nebo bude čerpána ve formě Sportinator kreditu. Vše zašlete na adresu:

SPORTINATOR s.r.o.
Žirovnická 3133/6
106 00 Praha 10

Nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy vám budou navráceny peněžní prostředky.

Pokud jste si vybrali špatnou velikost nebo se vám libí jiný motiv, máte právo na výměnu zboží. Balíček nebo jeho část pošlete zpět obchodu na stejnou výše uvedenou adresu s vyplněným reklamačním formulářem. Nezapomeňte uvést, za jakou velikost nebo motiv si přejete svou původní volbu vyměnit.

Sportinator reklamace 2021

Reklamace Sportinator lze uplatnit do 24 měsíců. Pokud je však na zboží uvedené datum spotřeby, v takovém případě se lhůta zkracuje pouze do data vyznačeného na obalu zboží.

Obchodu sdělíte, jaké právo si volíte – nárok máte na odstranění vady opravou věci, na přiměřenou slevu z kupní ceny, nebo odstoupení od kupní smlouvy. Vyplňte Reklamační formulář, který je také součástí každé objednávky, nebo se přihlaste do vašeho zákaznického účtu, vyberte příslušnou objednávku a klikněte na tlačítko “Reklamovat”.

Zboží s dokumentem a fakturou zabalte a zašlete na adresu:

SPORTINATOR s.r.o.
Žirovnická 3133/6
106 00 Praha 10

Peníze vám budou navráceny na bankovní účet během 30 pracovních dnů po obdržení zásilky.

Sportinator kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je tu zákaznická infolinka Sportinator na telefonním čísle 608 193 900. Ke kontaktování slouží také Sportinator e-mail info@sportinator.cz nebo kontaktní formulář na webu obchodu. Odpověď na otázky můžete najít také v nejčastějších dotazech. Pro vrácení či reklamaci zboží slouží adresa:

Sportinator.CZ s.r.o.
Žirovnická 3133/6
106 00 Praha 10 – Záběhlice