květen 2022

Sporthangar slevový kód na květen 2022

(36 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod Sporthangar nabízí široký sortiment sportovního vybavení od ověřených značek. Koupit si můžete příslušenství na kola, běžeckou obuv, hobby vybavení na sportování na zahradě a mnoho dalších produktů. S nákupem vám mohou pomoct kompetentní zaměstnanci v kamenné prodejně obchodu v Praze.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Sporthangar jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Sporthangar 2022

Sporthangar je obchod s výbavou pro různé druhy sportů. V nabídce najdete sortiment pro zimní sporty, cyklistiku, fotbal, outdoor, camping, vodní sporty, triatlon, koloběžky, kolečkové brusle, lyže, ale i boty a oblečení pro univerzální sportování od značek Salomon, Merrell, New Balance a mnoha dalších,

Chcete ušetřit vaše peníze? Využijte ve Sporhangar slevy, které dosahují více než 60 % z původních cen. Výprodej Sporthangar nabízí nejen na starší kolekce, ale i na poslední skladové zásoby. Sporthangar podporuje také slevové kódy, cashback nebo Black Friday.

Kamennou prodejnu můžete navštívit v Praze. V rámci prodejny Sporthangar se nachází také prodejna Motoobchod. Cenu zboží si před nákupem na internetu můžete porovnat i s jinými internetovými obchody na porovnávači cen Heuréka, obchod zde však nemá zavedenou službu pro hodnocení zákazníky.

Jak získat slevový kupón Sporthangar

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte od Sporthangar slevový kupón v hodnotě 100 Kč na váš nákup o minimální hodnotě 1 000 Kč. Slevový kupón Sporthangar může publikovat na svém profilu na sociální síti Facebook při konání akcí nebo vám ho může přibalit k vaší objednávce.

Sledujte také Skrblíka, kde pro vás publikujeme slevové kupóny pro stovky obchodů. Aby vám nic neuniklo, tak se přihlaste k odběru novinek. My vám budeme posílat tipy na slevové akce a slevové kupóny přímo do vašeho e-mailu.

Jak uplatnit slevový kód Sporthangar

Sporthangar

Slevový kód Sporthangar můžete uplatnit v košíku, při tvorbě objednávky. Pod seznamem zboží k objednání a červeným tlačítkem “Pokračovat v objednávce“, najdete prázdné pole, do kterého zadejte váš Sporthangar slevový kód, který potvrďte tlačítkem “Použít“.

Pokud je slevový kód platný, po stisknutí tlačítka se jeho hodnota uplatní na cenu objednávky. V opačném případě dostanete informaci o problému a omezení slevového kódu. K nejčastějšímu omezení patří minimální hodnota objednávky nebo časové omezení.

Cashback Sporthangar

Cashback Plná peněženka3 % získat bonus 60 KčCashback Refundo3 % získat bonus 50 Kč

Zavítejte na portály Plná peněženka nebo Refundo a využijte pro Sporthangar cashback. Využitím cashbacku můžete ušetřit 3 % ze všech svých objednávek.

Před nákupem se musíte registrovat na některém z cashback portálů. Po přihlášení se proklikněte do obchodu Sporthangar a vytvořte objednávku. Jakmile převezmete zboží a obchod potvrdí dokončení objednávky, tak vám budou na vaše cashbackové konto připsány peníze, které si pak můžete přeposlat na váš bankovní účet. Cashback portály spolupracují se stovkami obchodů a vy tak můžete ušetřit u většiny svých internetových objednávek.

Sporthangar slevy – výprodeje, Black Friday…

Využít můžete v obchodě Sporthangar Black Friday, který většina z vás jistě zná, nejčastěji během listopadu nabízí obchody velké slevy na široký sortiment. České slevové akce Dny Marianne nebo Nákupy s OnaDnes Sporthangar nepodporuje. Různé další akce nabízí Sporthangar v průběhu celého roku přímo na e-shopu pod záložkou “Akce“.

Slevy ve Sporthangar dosahují i více než 60 %. Na poslední skladové zásoby nebo starší kolekce nabízí Sporthangar výprodej zboží. Cashback, slevové kupóny nebo doprava zdarma jsou další možnosti, jak ušetřit za váš nákup ve Sporthangar a sportovat levněji.

Sporthangar doprava zdarma a cena poštovného

Poštovné zdarma Sporthangar přidá ke každé objednávce nad 1 500 Kč.  Platba je možná hotově při osobní odběru, platební kartou nebo na dobírku. Za dobírku při doručení přes DPD si připlatíte 25 Kč. Platbě za dobírku dobírku se automaticky vyhnete u objednávek nad 3 000 Kč.

Možnosti dopravy:

  • Osobní odběr je zdarma
  • Česká pošta je za 99 Kč
  • DPD je za 79 Kč
  • DPD na Slovensko je za 240 Kč

Sporthangar vrácení zboží

Není zboží dle vašich představ? Má jiný odstín barvy? Vrácení zboží Sporthangar umožňuje dle zákona bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží, které vracíte nesmí být poškozené a nesmí jevit známky použití, musí jít také o zboží zakoupené na internetu.

Jak zboží vrátit?

  1. Na prodejně – Zboží, které jste se rozhodli vrátit, přineste na prodejnu společně s fakturou. Následné formality s vámi vyřeší pracovník prodejny.
  2. Poštou – Do krabice zabalte zboží, které požadujete vrátit, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Ke zboží přiložte do krabice kopii faktury a průvodní dopis s detailním popisem závady, preferovaným způsobem vyřízení a kontaktními údaji na vás. Na adresu níže následně balíček odešlete.

Adresa pro vrácení zboží:
Sporthangar
Křesomyslova 384/17
Praha 4 – Nusle
140 00

Sporthangar reklamace 2022

Reklamace Sporthangar vyřizuje v průběhu záruční doby, která je na zakoupené zboží 24 měsíců, pokud není uvedeno u produktu jinak. Zákazníci, kteří nakupují na IČO, mají záruku pouze 12 měsíců. Na vyřízení reklamace má Sporthangar maximálně 30 dnů, během této doby musí posoudit závadu a případně navrhnout její vyřešení – nejčastěji oprava, nový kus, případně vrácení zboží.

Jak zboží reklamovat?

  1. Na prodejně – Vadné zboží přineste na prodejnu společně s fakturou. Vše potřebné s vámi vyřeší na prodejně.
  2. Poštou – Zabalte vadné zboží do krabice, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Do balíčku přiložte kopii faktury a průvodní dopis s detailním popisem závady, preferovaným způsobem vyřízení a kontaktními údaji na vás. Balíček následně odešlete na adresu níže.

Adresa pro reklamaci:
Sporthangar
Křesomyslova 384/17
Praha 4 – Nusle
140 00

Sporthangar kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Informace o objednávce, dotazy na dostupnost a technické dotazy směřujte na Sporthangar e-mail info@sporthangar.cz. Od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 můžete volat na Sporthangar telefon 241 408 426.

Kamenná prodejna Sporthangar se nachází v Praze 4. Ve stejné prodejně se provozuje také Motoobchod, takže kromě sportovních věcí zde uvidíte i moto zboží.