říjen 2020

Slevové kódy Travelking říjen 2020

9 (25 hodnocení) O obchodu

Travelking je slevový portál zaměřený především na lázeňské a wellness pobyty. V jeho nabídce nechybí destinace napříč Českou republikou, Slovenskem, Maďarskem, Rakouskem nebo dalšími zeměmi. Skrblík pro vás sbírá slevové kupóny Travelking.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Travelking jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu

Jak ušetřit Travelking 2020

Myslíte si, že je pro vás luxusní dovolená nedosažitelná? Zaměstnanci slevového portálu Travelking si stojí za tím, že si luxus může dopřát každý. Využijte slevové kupony Travelking a vaše vysněná dovolená se může stát realitou.

O slevovém portálu Travelking

Travelking je v současné době největším slevovým portálem zaměřeným na cestování v ČR. Mezi cíle, které si tento portál vytyčil, patří poskytování pravdivých informací, které zákazníkům pomohou vybrat to nejlepší místo pro jejich dovolenou. Proto jsou hotely osobně prověřovány zaměstnanci portálu, kteří své dojmy a zkušenosti, získané během pobytu, poskytují všem potencionálním zákazníkům.

Slevové kupony Travelking

Rádi byste využili slevových kuponů Travelking, ale nevíte, kde je získat? Jednou z možností je navštěvovat pravidelně stránky Skrblíka, kde najdete výpis aktuálních slevových kuponů Travelking. V případě, že nechcete trávit čas hlídáním kuponů na našich stránkách, můžete si nastavit zasílání pravidelných upozornění na slevové kupony Travelking na váš e-mail.

Tuto službu si můžete zařídit v několika málo krocích. Při vyhledání slevového portálu Travelking na stránkách Skrblíka se vám zobrazí výpis aktuálních slevových kódů, pod kterými se nachází informace o zasílání slevových kódů Travelking přímo na e-mail.

Do políčka “Váš e-mail” napíšete e-mail, na který chcete informace dostávat. Od té chvíle budete jednou týdně informováni o aktuálních slevách Travelking.

Jak slevový portál Travelking funguje

Slevové kupony Travelking jsou přehledně seřazené dle místa pobytu. Stačí tedy vědět, kde byste svou dovolenou rádi strávili. Po rozkliknutí dané záložky můžete vybírat z nepřeberného množství pobytů ve vybrané oblasti. Při zobrazení detailu pobytu, který vás zaujal, budete mít téměř ve všech případech na výběr z několika variant pobytových balíčků.

Na stejné stránce najdete také doplňující informace o daném balíčku pobytových služeb, ale i  o platnosti slevového kuponu Travelking.

Pokud se rozhodnete některý z pobytu zakoupit, stačí kliknout na ikonu “Koupit”. Ihned budete přesměrováni na souhrn objednávky, kde si můžete zkontrolovat obsah Košíku a také již vyplníte kontaktní informace. Pokud máte k dispozici jakýkoliv dárkový kupon či slevový kód Travelking, je nutné zaškrtnout tuto možnost. Okamžitě se vám objeví potřebné políčko, kam zapíšete slevový kód Travelking. Po vyplnění všeho potřebného stačí kliknout na “Dokončit objednávku”. Slevový kupon Travelking by měl během chvíle přijít na vámi zadaný e-mail.

Platba za slevový kupon Travelking

Platba za slevové kupony Travelking musí proběhnout vždy před doručením slevového kuponu. Proto je možné zaplatit pouze online platební kartou či převodem z běžného účtu. V nabídce je také platba přes systém Benefity.

Jak použít slevový kupon Travelking

Po obdržení slevového kuponu Travelking je potřeba co nejdříve kontaktovat poskytovatele služby a zarezervovat si svůj pobyt. Pokud byste nevěděli, jak při rezervaci postupovat, můžete využít podrobný návod “Jak si zařídím rezervaci ubytování”, který najdete na webových stránkách slevoking.cz.

Při příjezdu na daný pobyt je nutné slevový kupon Travelking předložit ke kontrole, proto si kupon před odjezdem na dovolenou nezapomeňte vytisknout!

Věrnostní systém Travelking

Díky věrnostnímu systému Travelking můžete ušetřit ještě více peněz. Při každém nákupu sbíráte zároveň kredity, které se připisují na vaše konto. Počet kreditů získaných při jednom nákupu závisí na celkové ceně nákupu. Z každého nákupu získáte 1% z celkové ceny ve formě kreditů.

Kredity jsou rozdávány také při různých speciálních příležitostech, proto se vyplatí sledovat Travelking také na Facebooku, blogu či si nechat zasílat newsletter.

Levnější cestovní pojištění díky slevovému kódu Travelking

Travelking svým zákazníkům umožňuje získat také cestovní pojištění s 50% slevou po celý rok. Stačí si otevřít stránku AxaDovolena.cz, vyplnit potřebné údaje o vaší osobě, zvolit vybranou variantu pojištění a poté zadat slevový kód “SLEVOKING”. Díky tomuto slevovému kódu vám bude okamžitě odečteno 50% z původní ceny pojištění.