září 2021

Slevový kód ShopAlike září 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

ShopAlike nabízí široký sortiment zboží od oblečení, sportovního vybavení a hraček až po šperky a doplňky do domácnosti a nábytek. V e-shopech, na které ShopAlike odkazuje, můžete nakoupit produkty značek Nike, Spartoo, Desigual atd.  Slevové kódy ShopAlike a do dalších obchodů jsou k dispozici díky Skrblíkovi.

Můžete přejít do obchodu. ShopAlike jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit ShopAlike 2021

ShopAlike.cz je nezávislá platforma, která zastřešuje nezávislé obchody na jednom místě. ShopAlike.cz tedy není online obchod. Pokud si chcete objednat nějaké zboží z nabídky shopAlike, budete přesměrováni na internetovou stránku obchodu, kde si zboží můžete zakoupit. Na shopAlike.cz můžete těžit z přístupu k širokému sortimentu zboží z různých online obchodů. Na platformě shopAlike můžete vyhledávat najednou ve více jak 300 online obchodech.
ShopAlike je tedy platformou a nikoliv e-shopem, ale i přesto určitě existují způsoby jak dosáhnout na aktuální slevy na shopAlike. ShopAlike působí mimo ČR také v Brazílii, Dánsku, Finsku, Francii, Itálii, Maďarsku, Německu, Nizozemsku, Polsku, Rakousku, Slovensku, Španělsku a Švédsku. Z takto široké působnosti je vidět, že obchodní platforma shopAlike je rozšířená a spolehlivá. Portál shopAlike provozuje společnost Visual Meta GmbH, která byla založena v roce 2008.

Slevy na shopAlike

Vyhledávání slev

ShopAlike je online platforma, která nabízí zboží z více jak 300 internetových obchodů. Jednou z výhod platformy je, že umožňuje rychle vyhledávat ve všech obchodech najednou. Vyhledávat můžete i akční zboží. Do políčka s vyhledáváním (označeného “Hledejte ve více jak 300 online obchodech!) můžete napsat třeba “sleva trička” nebo “sleva hodinky”. ShopAlike Vám pak nabídne pouze cenově zvýhodněné zboží.

Newsletter

ShopAlike nabízí možnost registrovat svůj email do newsletteru. Po registraci Vám na email začnou chodit aktuální slevy na shopAlike, aktuální výprodeje a akce. Z newsletteru se samozřejmě dá i odhlásit.

Aktuální slevy – informace na facebooku

ShopAlike má svoji facebook stránku. Stránka je často aktualizovaná a jsou na ní uváděny aktuální slevy v sortimentu partnerských obchodů.

Aktuální ceny

Důležitou informací je, že shopAlike nezaručuje ceny, které zobrazuje na svých stránkách. Ceny se od poslední aktualizace můžou lišit, takže po přesměrování z shopAlike na partnerský obchod je ještě před finálním odesláním objednávky třeba zkontrolovat ceny.

Slevové kódy na shopAlike

Slevové kupóny na shopAlike k dispozici nejsou, protože objednávky jsou doručovány z partnerských obchodů.

Doprava z shopAlike

ShopAlike není online obchod, shopAlike nezasílá žádné objednávky. ShopAlike zprostředkovává nákupy z partnerských obchodů. Z tohoto důvodu nelze uvést možnosti dopravy z shopAlike, ale vždy je třeba se podívat na možnosti dopravy partnerského obchodu. Část partnerských obchodů nabízí dopravu zdarma, část bohužel ne.

Možnosti platby na shopAlike

Jak již víte, shopAlike pouze zastřešuje partnerské online obchody, ale sám žádné zboží nezasílá. Možnosti platby na shopAlike proto neexistují, protože za objednané zboží budete platit konkrétnímu obchodu, kam budete přesměrováni.

Zhodnocení shopAlike

Na shopAlike je skvělé, že na jednom místě (tedy na jedné stránce) můžete vyhledávat pomocí jednoho dotazu ve více obchodech najednou. Sortiment zboží tak není tvořen pouze nabídkou jednoho obchodu, ale je tvořen všemi partnerskými obchody. Na druhou stranu však má portál i svoje nevýhody. Mezi hlavní nevýhodu patří, že je třeba si vždy důkladně propočítat, jestli se objednávky z partnerských obchodů opravdu vyplatí. Pokud si totiž chcete objednat víc zboží najednou (například dvě trička a pantofle), může se Vám stát, že každý kus zboží bude z jiného obchodu a tím se značně prodražuje doprava a komplikuje vyzvednutí zboží, které Vám pak přijde ve více balících. Další nevýhodou je, že shopAlike negarantuje uvedené ceny. Z toho důvodu musíte být při nákupu více ostražití. Slevové kupóny na shopAlike nejsou, nicméně ušetřit při nákupu můžete tak, že využijete vyhledávač a vyfiltrujete si zboží, které je aktuálně ve slevě.
ShopAlike určitě stojí za prohlédnutí. K tomu můžete využít webové stránky shopalike.cz nebo si můžete nainstalovat mobilní aplikaci, která je zdarma nabízena ke stažení.