červenec 2021

Slevový kód Innogy (RWE) červenec 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Společnost Innogy (předtím RWE) nabízí zemní plyn, elektřinu a také mobilní tarify. Na jejich webových stránkách si můžete online vyplnit formuláře pro změnu dodavatele. Skrblík má pro vás připravené slevové kódy a slevové kupóny pro Innogy.

Můžete přejít do obchodu. Innogy (RWE) jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 211 dny Innogy karta: Slevy na skipasy, zájezdy a vstupenky do kina

Jak ušetřit Innogy (RWE) 2021

Innogy (bývalé RWE) je e-shop zaměřený í nejen prodej elektřiny a zemního plynu koncovým zákazníkům, ale i servis plynových zařízení, komplexní řešení fotovoltaiky, pronájem LED žárovek a detektorů, prodej elektrokol, tepelných čerpadel ale i mobilních tarifů.

Innogy se představuje

Velkou výhodou nákupu v Innogy je přehledná nabídka prodávaného zboží, které můžete vyhledávat v jednoduchém menu rozděleném druhu produktu a služeb. Procházení nabízenými službami je díky tomuto členění velmi intuitivní, přehledné a uživatelsky příjemné.

Pokud si přeci jen v současné nabídce výrobků a služeb nevyberete, nezoufejte, nabídka se průběžně obnovuje a aktualizuje takřka každý den.

Jak ušetřit v Innogy

Skrblík Vám přináší aktuální přehled slevových kupónů Innogy. E-shop nabízí slevové kódy Innogy, které lze uplatit během dokončování objednávky v košíku. Slevové kódy Innogy uplatníte vložením příslušného slevového kódu Innogy do vyhrazeného pole.

E-shop nabízí možnost získání silové elektřiny na měsíc zdarma díky slevovému kupónu Innogy Navíc při uzavření smlouvy na pobočce dostanete jako dárek kuchařku skvělých světových receptů zdarma.

Innogy dále nabízí možnost zapojit se do věrnostního programu Innogy Karta. Prostřednictvím programu Innogy Karta e-shop nabízí slevy 20 % na jednodenní skipasy pro dospělé a 10% slevy na jednodenní rodinné skipasy ve 13 lyžařských areálech napříč celou ČR. Nechybí mezi nimi Skiareál Špindlerův Mlýn, Skiresort Černá Hora – Pec, Sportprofi Deštné v Orlických horách nebo Skiareál Klínovec. Dále je možné získat slevu 20 % na nákup vstupenek do sítě multikin CineStar a Golden Apple Cinema, případně slevu 6 % na pořízení zájezdu od CK Fischer a CK NEV-DAMA. Registrace do programu je pro zákazníky Innogy zdarma.

Možnost čerpání slevových kupónů Innogy je časově omezená do vyprodání zásob, proto neotálejte a Váš nákup příliš neodkládejte.

Objednání služeb na Innogy

Služby si můžete objednat telefonicky, emailem, přes skype nebo osobně na některé z poboček Innogy.

Telefonicky: volejte zdarma na infolinku 800 11 33 55;

E-mailem: info@innogy.cz;

Skype: kontaktnicentrum innogy.

Pobočky naleznete v těchto městech:

Brno- střed, Brno – Olympia, Břeclav, České Budějovice, Děčín, Dvůr Králové nad Labem, Frýdek-Místek, Havířov, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Karlovy Vary – Varyáda, Karviná, Kladno, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Ostrava-Poruba, Pardubice, Plzeň, Praha – Eden, Praha – Chodov, Přerov, Příbram, Sokolov, Svitavy, Šumperk, Teplice, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Zlín, Znojmo.

Adresy jednotlivých poboček naleznete na stránkách e-shopu, sekce kontakty.