srpen 2021

Slevový kód Rozbaleno srpen 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Eshop Rozbaleno se specializuje na prodej výrobků, u kterých byl poškozen obal. K dispozici jsou domácí elektrospotřebiče, hračky, oblečení a módní doplňky a řada dalších produktů od známých značek. Obchod spadá pod skupinu Mall. Ušetřit v Rozbaleno můžete prakticky na všech produktech, protože sleva je automaticky započítána kvůli rozbalenému obalu. K dispozici je také služba cashback. Rozbaleno slevové kupóny podporuje, pokud nějaký existuje, najdete ho na Skrblíkovi.

Můžete přejít do obchodu. Rozbaleno jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Rozbaleno 2021

Internetový obchod Rozbaleno nabízí zboží rozbalené, pouze vyzkoušené a následně vrácené zpět. Nabízeny jsou také výrobky použité či vystavené v prostorách prodejny. Od toho se odvíjí také výše slevy, která se pohybuje kolem 35 % u zboží rozbaleného, 45 % u zboží zánovního a dosahuje i více jak 60 % u výrobků použitých.

Velkou výhodou je, že všechno použité zboží je plně funkční a vždy se na něj vztahuje záruka 12 měsíců. U pouze rozbalených výrobků společnost Rozbaleno nabízí standardní záruku 24 měsíců. Vrácení zboží je možné v zákonné lhůtě 14 dnů.

Společnost Rozbaleno je již součástí skupiny Mall Group, což přináší spoustu výhod. Jednou z nich je větší šíře sortimentu od velkých bílých spotřebičů, přes výrobky pro byt a zahradu, elektro, oblečení a doplňky, potřeb pro děti a sport, až po drogerii. Další výhodou je možnost vyzvednutí zakoupeného zboží na více než 250 pobočkách obchodů Mall či v úschovnách Mallbox.

Možností, jak ušetřit s Rozbaleno, je celá řada. Díky partnerství se společností Mall.cz, jsou slevy často totožné jako v Mall.cz. Black Friday či Mall.cz dny, to jsou akce, které můžete v Rozbaleno využít.

Jak získat slevový kupón Rozbaleno

Rozbaleno slevový kupón se nyní shoduje se slevovým kódem z Mall.cz. Lze ho získat členstvím v Mall věrnostních klubech, během Mall slevových akcí jako Mall.cz Dny, Black Fridayv akcích z časopisů jako Dny Marrianne či Nákupy OnaDnes.

Další možností je získat slevový kód Mall.cz z Instagramu, Facebooku či velmi jednoduše ze stránek společnosti. Občas lze slevový kód Mall získat z banneru v e-shopu.

Jak uplatnit slevový kód Rozbaleno

Ptáte se, jak uplatnit Rozbaleno slevový kód? Ve třetím kroku objednávky po vybrání dopravy a platby jednoduše zadáte, že máte dárkový certifikát nebo slevový poukaz. Do prázdného pole vyplníte vybraný slevový kód Rozbaleno, poté je Vám z cílové částky hned odečtena příslušná sleva. Do stejného pole se vkládá také kód dárkového certifikátu.

Slevový kód Rozbaleno

 

Cashback Rozbaleno

Cashback Vratné peníze3 % získat bonus 50 Kč

Cashback Rozbaleno v současné době poskytuje pouze portál Vratné peníze. Hodnota cashbacku u Refunda činí 3 %. Pokud chcete využít cashbacku, stačí se na portále zaregistrovat a překliknout do zvoleného obchodu. Vytvoříte objednávku a z utracené částky je Vám na Vaše konto připsána poměrná částka. Tuto částku si poté můžete nechat vyplatit na bankovní účet.

Další poskytovatelé cashbacku jako Tipli, Plná peněženka či Refundo pro Rozbaleno cashback zatím nenabízí.

Rozbaleno slevy – výprodeje, Brack Friday…

Rozbaleno společně s Mall nabízí celý rok různé akční nabídky, slevy a marketingové kampaně. Asi nejznámější je podzimní kampaň Black Friday Mall či marketingová akce Dny Marianne, kterých se Mall také účastní.

Nově probíhají také slevové akce Mall.cz dny. Jedná se o slevové kupóny na různé značky až do výše 40%, které můžete využít i v Rozbaleno.

V Rozbaleno najdete velké množství zboží, které je zlevněné právě z důvodu, že není v originálním obalu.

Rozbaleno doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma Rozbaleno není k dispozici. Cena zboží závisí na tom, jakou formu doručení si vyberete.

  • Osobní odběr na pobočce Mall stojí 19 Kč. Odběr v Mall Boxu vyjde na 39 Kč.
  • Česká Pošta vám balíček přiveze za 79 Kč.
  • Speciální případy mohou vyjít až na 649 Kč v případě, že si objednáte doručení po Praze ve stejný den.

Rozbaleno vrácení zboží

Vrácení zboží Rozbaleno je možné v zákonné lhůtě 14 dnů. Zboží je možné vrátit na prodejně či zaslat zpět poštou na adresu reklamačního oddělení.

V případě vrácení zboží na prodejnu můžete využít jakoukoli pobočku Mall. S sebou musíte přinést prodejní doklad o zakoupení zboží a peníze Vám vrátí nejpozději do 14 dnů.

Pokud se rozhodnete zboží vrátit zpět poštou, musíte vyplnit formulář Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy, který přiložíte k pečlivě zabalenému zboží a balíček zašlete na adresu reklamačního oddělení:

Internet Mall – Reklamační oddělení
Logistické centrum MALL CZ
Prologis Park Jirny, Hala DC5, rampa 79
Poděbradská 771
250 90 Jirny

Rozbaleno reklamace 2021

Reklamace na Rozbaleno je možná prostřednictvím online formuláře. Reklamovat můžete také prostřednictvím vašeho profilu, kde u každé zakoupené položky máte možnost reklamovat zboží.

Velké spotřebiče reklamujte přímo v autorizovaném servise, seznam partnerských servisů naleznete zde. Využijte přepravní společnost nebo zboží odvezte osobně.

Adresa pro zaslání reklamací Rozbaleno:

Rozbaleno.cz
Areál Prologis Park Jirny-hala DC5
Poděbradská 771
250 90 Jirny

Na reklamaci zboží Rozbaleno máte standardní lhůtu 2 roky u nových produktů a rok u bazarového zboží. Pokud bude zboží poškozeno při přebírání, zboží nepřebírejte a kontaktujte obchod.

Na vyřízení reklamace má obchod 30 dní.

Rozbaleno kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická linka Rozbaleno je k dispozici na čísle +420 226 256 150 a dovoláte se ve všední dny od 8:00 do 17:00. Pro otázky ohledně zboží si připravte kód produktu.

E-mail Rozbaleno můžete poslat na info@rozbaleno.cz.

Kontakty pro reklamace Rozbaleno:

Telefon: +420 226 256 151

Číslo: reklamace@rozbaleno.cz