leden 2020

Slevové kódy Režný elektro leden 2020

Rating: 9 (17 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

Režný elektro je prodejce domácích spotřebičů – především praček, sušiček, chladniček, mrazniček, myček nebo mikrovlnek Whirlpool. Své zboží nabízí také prostřednictvím adresy SpotřebičeWhirlpool.cz a v kamenné prodejně v Holešově. Skrblík pro vás má slevy a slevové kupóny do obchodů Režný elektro.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Režný elektro jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 752 dny Slevy až 53 % na spotřebiče Whirlpool

Jak ušetřit Režný elektro 2020

Jiří Režný Elektroservis provozuje velkoobchodní i maloobchodní prodej domácích elektrospotřebičů již od roku 1991. Jejich maloobchodní prodejnu i velkoobchodní sklad a servis najdete v Holešově. Režný elektro je partnerem několika internetových obchodů z celé České republiky.

Maloobchod

Prodejna Obchodní dům Morava v Holešově nabízí široký výběr elektrospotřebičů včetně náhradních dílů. Jedná se o značkovou prodejnu spotřebičů Whirpool, Bauknecht, Hotpoint a Indesit. Jejich výběr je opravdu široký a tak si zde jistě vybere. Zboží si v prodejně můžete v klidu prohlédnout a pomoc a zkušenosti profesionálních pracovníků je samozřejmostí a tak se neváhejte na ně obrátit. Dále zde najdete také drobné elektrozboží a rozsáhlý výběr osvětlovací techniky. Sortiment Režný elektro je opravdu rozsáhlý a tak zde naleznete i oddělení domácích potřeb a železářství. V nabídce je zde kompletní sortiment značky Tescoma. Nelze opomenout ani nabídku ručního elektrického nářadí, zahradní techniky a spojovacího materiálu. Pokud potřebujete koupit do Vaší domácnosti něco ze sekce skla, porcelánu a drogerie, tak i toto zde nakoupíte. Režný elektro nabízí opravdu široký sortiment a to vše pod jednou střechou.

Velkoobchod

Jedná se o velkoobchodní prodej bílé elektroniky zejména značek Whirpool, Bauknecht a Indesit. V nabídce najdete pračky, sušičky, chladničky, mrazničky, myčky na nádobí, varné desky, mikrovlnné trouby, pečící trouby odsavače par, kávovary, ohřívací šuplíky, ale i ohřívače vody. Kromě výše zmíněných značek naleznete v nabídce i značky Mora, Gorenze, Bosch, Siemens, Nordline, Electrolux, Snaigé, Beco, Zanussi, Amica, Cata nebo Empire. U ohřívačů vody značky Tatramat, Stiebel eltron, Dražice, Hi-therm, AEG nebo Ariston. Na stránkách Režný elektro naleznete seznam obchodních zástupců včetně jejich kontaktů, na které se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Servis

Součástí Režný elektro je i záruční i mimozáruční servis elektrospotřebičů zanček Whirpool, Bauknecht, Hotpoint, Ariston, Indesit a elektrických ohřívačů Tatramat a Ariston.  Mimo servisu zde také najdete prodej náhradních dílů uvedených značek.

Nakupte si nové elektrospotřebiče v Režný elektro se slevou s využitím slevových kupónů Režný elektro.

Slevy v Režný elektro

Přinášíme Vám několik rad a tipů, jak při nákupu v Režný elektro ušetřit, včetně zajímavých informací, jak získat a použít slevové kupóny Režný elektro.

Jako každý obchod pořádá Režný elektro pravidelné výprodejové akce, kde můžete pořídit zboží s výraznou slevou v Režný elektro a ušetřit v Režný elektro nemalé peníze. Kromě běžných slev, Režný elektro také pořádá různé akce, kde například dostanete k nákupu myčky prací prostředky na půl roku zdarma a podobné akce, díky nimž můžete ušetřit v Režný elektro zajímavou částku. Doporučujeme sledovat facebook Režný elektro. Mezi další slevy v Režný elektro patří spotřebiče Whirpool druhé jakosti a zlevněné spotřebiče značky Bauknecht, Hotpoint a Indesit. Jedná se zejména o výstavní  nebo předváděcí zboží nebo kusy s malou estetickou vadou. Takže pokud Vám toto není překážkou, tak můžete při nákupu tohoto zboží v Režný elektro ušetřit významnou částku.

Jak nakupovat a jak nezapomenout na žádné slevy a slevové kódy Režný elektro

Pro získání informací o probíhajících akcích a slevových kódech Režný elektro sledujte například facebook Režný elektro. Pokud potřebujete poradit s Vaším nákupem nebo získat informace o slevách Režný elektro, navštivte prodejnu v Holešově nebo můžete kontaktovat pracovníky Režný elektro, jejichž výčet naleznete na stránkách Režný elektro, kde každá sekce má svého odpovědného pracovníka.