říjen 2020

Slevové kódy Realitní andělé říjen 2020

9 (16 hodnocení) O obchodu

Realitní-Andělé.cz je internetový inzertní server zaměřený na reality. Jeho prostřednictvím je možné pronajmout či prodat byt, dům a jinou nemovitost. Skrblík pro vás má slevové kupóny na služby portálu Realitní-Andělé.cz.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Realitní andělé jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu

Jak ušetřit Realitní andělé 2020

Realitní-Andělé.cz je portál, který je určen pro obchodování s nemovitostmi. Založil ho stavební manažer Ing. Jiří Martínek a spolu s jeho týmem chce vytvořit jeden z nejvyhledávanějších webů z oblasti realit. Prostřednictvím Realitní-Andělé.cz můžete nakupovat, prodávat, pronajímat nebo pronajmout nemovitost a to zcela bez účasti realitní kanceláře. Díky službám Realitní-Andělé.cz ušetříte a vyhnete se velkým poplatkům a provizím realitních kanceláří. V nabídce jejich služeb nenajdete pouze inzerci, ale také komplexní služby spojené s prodejem nebo nákupem nemovitosti.  Stačí si pouze vybrat s čím si nevíte rady nebo pouze služby, které Vám vyhovují a při nichž ušetříte s Realitní-Andělé.cz Váš drahocenný čas.

Pořiďte si Vámi vysněné bydlení bez zbytečných poplatků a využitím slevových kupónů na Realitní-Andělé.cz.

Zajímavé nabídky a slevové kódy na Realitní-Andělé.cz

Internetové stránky Realitní-Andělé.cz nabízejí zajímavé akce a nabídky nemovitostí a my vám poradíme jak pomocí Realitní-Andělé.cz ušetřit.

Nakupující

Realitní-Andělé.cz ušetříte čas a pořídíte Vaše nové bydlení bezpečně bez použití prostředníků a velkých provizí. Pokud hledáte pozemek, dům nebo byt, stačí si prohlédnout nabídku Realitní-Andělé.cz a pokud Vás nějaká nabídka zaujme, stačí se pouze zaregistrovat a poté získáte přístup ke klíčovým údajům.  Když se zaregistrujete, můžete také využít služby, u které si nastavíte parametry o tom, jakou nemovitost hledáte a Realitní-Andělé.cz Vás budou informovat o nabídkách.

Prodávající

Prodávající na Realitní-Andělé.cz ušetří za inzerci, protože inzerce je zcela zdarma. Pokud však máte zájem o kompletní servis, tak si samozřejmě můžete doobjednat doplňkové služby. Realitní-Andělé.cz poskytují kompletní služby spojené s nafocením nemovitosti, zpracování PENB, pomohou Vám zajistit úvěr na nákup nemovitosti nebo třeba Vám pomohou při zpracování projektové dokumentace. Stačí  si pouze zvolit jaké služby potřebujete a budete využívat. Poté máte možnost výběru ze tří balíčků, které naleznete v nabídce Realitní-Andělé.cz a platíte pouze za služby, které skutečně využíváte.

Využijte na stránkách Realitní-Andělé.cz slevové kódy a vyberte si balíček, který Vám vyhovuje

Na výběr máte jeden ze tří balíčků, který mají Realitní-Andělé.cz v nabídce.

Balíček Šetřím

Pokud potřebuje pouze inzerci a nemáte zájem o žádné doplňkové služby, tak je pro Vás balíček Šetřím tím pravým.  Kdybyste nakonec zjistili, že nějakou službu navíc potřebujete, tak je možné si konkrétní službu doobjednat.

Balíček Chytře

Balíček chytře obsahuje mimo inzerce také například služby spojené s vypracováním kupní smlouvy na míru od právníka nebo vypracování návrhu na vklad pro katastrální úřad, můžete také počítat s vypracováním daňového přiznání. Veškeré služby připadající do tohoto balíčku naleznete na stránkách Realitní-Andělé.cz.

Balíček Pohodlně

V tomto balíčku Vám na rozdíl od balíčku Šetřím, nafotí nemovitost, stanový prodejní cenu a zadají inzerát. Počítat také můžete s bankovní úschovou kupní ceny včetně doručení zapečetění smluv na Vaši adresu. Podrobný výčet služeb opět naleznete na stránkách Realitní-Andělé.cz.

Ke všem těmto balíčkům si můžete objednat doplňkové služby jako je například PENB, vysvědčení o technickém stavu, odhad nemovitosti pro daňové přiznání a další služby spojené s prodejem nemovitostí.

Další možnosti jak se dozvědět o akcích, novinkách a slevových kódech Realitní-Andělé.cz

Máte mnoho možností jak se dozvědět o aktuální nabídkách nemovitostí, ale také o pořádaných akcích a slevových kupónech Realitní-Andělé.cz. Pokud chcete být neustále v obraze, tak určitě stojí za zmínku, že Realitní-Andělé.cz  najdete také na Facebooku, Google Plus nebo YouTube. Takže přidejte si Realitní-Andělé.cz Vám už neunikne nic z dění a ani jediná sleva na Realitní-Andělé.cz.