leden 2020

Slevové kódy ProDěti leden 2020

Rating: 9 (101 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

ProDěti.cz je specializovaný internetový obchod s dětským oblečením, přezůvkami, obuví, hračkami nebo vybavením dětského pokoje. Ve své nabídce má mimo jiné zboží značek Buddy Toys, Micro, Lilipinso, Aloka nebo Rice. Skrblík pro vás má slevy, slevové kupóny a slevové kódy do obchodu ProDěti.cz.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. ProDěti jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 796 dny ProDěti.cz: Den dopravy zdarma 2017 – poštovné za 0 Kč u nákupů nad 299 Kč
  • 974 dny ProDěti.cz: Slevový kupón 100 Kč

Jak ušetřit ProDěti 2020

V ProDěti.cz najdete prakticky vše pro Vaše miminko. Nakupovat zde můžete pleny, kosmetiku, ale i mléčnou výživu a příkrmy. Dále tu naleznete nepřeberné množství oblečení, obuvi a třeba i vybavení dětského pokoje a hračky nevyjímaje.

Ušetřit v ProDěti.cz můžete registrací do věrnostního programu. Program funguje na základě kreditů, které jsou Vám připisovány za Vaše nákupy, ale kredity můžete získat i zdarma v rámci nejrůznějších promoakcí. Již díky registraci získáváte 100 kreditů do začátku. S tímto programem můžete ušetřit v ProDěti.cz až 20 % z hodnoty nakoupeného zboží. Pozor kredity jsou časově omezené a bohužel je nelze uplatnit na nákup dětské výživy, plen a stavebnic LEGO.

Další možností jak ušetřit v ProDěti.cz je vyžití doručení nákupu zdarma již při hodnotě nad 1000 Kč.

ProDěti.cz každý den připravuje nové slevy a akční nabídky. Tyto nabídky se okamžitě, pokud jste se přihlásili k odběru newsletteru nebo nwesletteru od Skrblíka, kde naleznete nejlepší slevy pro desítky obchodů.

Jak získat slevový kupón ProDěti.cz

I přesto, že věrnostní program ProDěti.cz funguje zejména na základě kreditů, tak Váš nákup můžete zlevnit tak, že použijete slevový kupón ProDěti.cz. Tyto kupóny bývají vydávány v rámci nejrůznějších marketingových akcí a vždy mají jasně danou dobu použitelnosti a minimální hodnotu nákupu.

Slevové kupóny ProDěti.cz jsou vydávány zejména k určitým akcím jako například Velikonoce, Vánoce a další podobné události. V některých případech se také můžete setkat s tím, že slevový kupón ProDěti.cz, je platný pouze pro určitý sortiment, jako třeba bundy nebo hračky a tak podobně.

Jak uplatnit slevový kód ProDěti.cz

Váš slevový kód ProDěti.cz uplatníte ihned v prvním kroku Vašeho nákupu. Stačí rozkliknout “zadat slevový kód“ a objeví se Vám kolonka, do které Váš slevový kód ProDěti.cz vyplníte. Nakonec zmáčknete tlačítko „Uplatnit kód“.

Jestliže Vám nejde slevový kód ProDěti.cz uplatnit, tak překontrolujte podmínky využití. Využití kódu bývá podmíněno určitou částkou nákupu a navíc velice často mívají velmi krátkou dobu použitelnosti.

Cashback ProDěti.cz

V současné době Tipli.cz nenabízí ProDěti.cz Cashback, ale ani se s ním nesetkáte u Plná peněženka a dalších portálů.

Registrace na Tipli je zdarma a peníze, které ušetříte při nákupech si můžete nechat poslat na svůj bankovní účet. Někdy se však výše odměny nepočítá z celé ceny nákupu a proto si přečtěte podmíny.

ProDěti.cz slevy – výprodeje, Black Friday

Slevy jsou  dispozici neustále. Jedná o sezónní výprodeje ProDěti.cz, akce se slevou, ale i slevy při nákupu velkého balení. I když se může na první podhled zdát velké balení výhodné, tak určitě prověřte cenu, protože ne vždy tomu tak je. Navíc se také můžete setkat s dárky k nákupu zdarma, akce 2 + 1 zdarma a nejrůznějšími soutěžemi.

Slevy běhemProDěti.cz Black Friday jsou další z mnoha zajímavých akcí, kdy můžete nakoupit se slevou. Tato akce trvá zpravidla i několik dní a slevy na vybraný sortiment dosahují až 80 %.

ProDěti.cz doprava zdarma a cena poštovného

ProDěti.cz doprava zdarma je k dispozici při nákupu nad 1000 Kč. Doprava zdarma platí jen v případě osobního odběru Mall.cz, Mall Box, Mall Point nebo kurýrní společností PPL. U ostatních možností dopravy není doprava zdarma poskytována.

Možnosti a ceny dopravy:

  • Osobní odběr Mall.cz – 29 Kč
  • Osobní odběr Mall Box – 29 Kč
  • Osobní odběr Mall Point – 39 Kč
  • PPL – 79 Kč
  • In Time – 99 Kč
  • DPD – 99 Kč
  • Česká pošta, Balík na poštu – 109 Kč

ProDěti.cz vrácení zboží

ProDěti.cz vrácení zboží funguje v zákonné lhůtě 14 dní od nákupu. Zboží musí být samozřejmě nepoškozené a kompletní včetně všech součástí a balení. Z hygienických důvodů nelze vracet rozbalené spodní prádlo.

Zboží musíte vrátit spolu s formulářem na adresu:

Reklamační oddělení – Logistické centrum MALL.CZ

Prologis Park Jirny, Hala DC5, rampa 79

Poděbradská 771

250 90 Jirny

Zboží můžete také vrátit na prodejně Mall, kdy stačí zboží přinést v původním obalu a znát číslo objednávky. Ostatní zařídí pracovníci za Vás.

ProDěti.cz reklamace 2020

Pokud potřebujete řešit reklamaci, tak vyplňte reklamační formulář, který zašlete spolu se zbožím na adresu:

Reklamační oddělení – Logistické centrum MALL.CZ

Prologis Park Jirny, Hala DC5, rampa 79

Poděbradská 771

250 90 Jirny

Současně také zašlete e-mail na reklamace@prodeti.cz spolu s fotografií a popisem vady.

ProDěti.cz reklamace můžete řešit také osobně na prodejnách Mall, ale tato možnost platí pouze pro objednávky uskutečněné po 5. 3. 2018.

ProDěti.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě dotazů je k dispozici ProDěti.cz telefon 226 256 112, který je dostupný v pracovní dny 8:00 – 20:00 hodin a o víkendech 10:00 – 18:00 nebo můžete psát e-maily na ProDěti.cz e-mail info@prodeti.cz.