září 2021

Slevový kód Pokeat září 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Pokeat je česká firma se stejnojmenným jídlem, které je 100 % přírodní a obsahuje veškeré potřebné živiny a co je ještě lepší nemusíte ho připravovat, stačí vzít a jít. Pokeat je zdravé jídlo, které i skvěle chutná a hodí se například, když nestíháte si připravit klasické jídlo. Garance vrácení peněz. Novinky a slevové kódy Pokeat získáte odběrem newsletteru. Pokeat má i vlastní blog a je aktivní také na sociálních sítích. Při nákupu minimálně 32 kusů/jídel Pokeat získáte dopravné zdarma. Možnost 4 příchutí. Slevové kupóny Pokeat zadávejte v prvním kroku objednávky úplně dole do příslušného pole.

Můžete přejít do obchodu. Pokeat jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Pokeat 2021

Pokeat je jídlo na cesty v sáčku, které lze konzumovat bez jakékoliv přípravy.

Pokeat vyrábí a prodavá česká firma Future foods s.r.o.

Základní myšlenkou Pokeat je umožnit všem jíst zdravě, hodnotně, ale také chutně kdykoliv a kdekoliv.

Pokeat je vyrobený z kvalitních surovin a bez škodlivé chemie. V Pokeat nenajdete přidané cukry ani lepek, zato v něm najdete všechny potřebné živiny a 100% přírodní složení. Pokeat je skvělý nejen na cesty – vezmete a jdete. Vhodný je pro všechny, kteří chtějí jíst zdravě, ale nemají na kvalitní a zdravé jídlo čas.

Existuje hned několik způsobů, jak ušetřit v Pokeat, o všech se dozvíte níže v tomto článku, který vám pomůže ušetřit na Pokeat co nejvíce.

Jak získat slevový kupón Pokeat

Pokud nevíte, jak získat slevové kupóny Pokeat, my vám poradíme. Slevové kupóny Pokeat získáte zde na Skrlíkovi, pokud e-shop nějaké v rámci svých akcí nabízí.

Dále slevové kódy Pokeat obdržíte do e-mailové schránky, pokud jste odběratelem newsletteru, nebo jako odměnu za věrnost.

Pokeat slevové kódy můžete také najít na sociálních sítích, kde e-shop také o svých akčních nabídkách informuje.

Jak uplatnit slevový kód PokeatSlevový kód Pokeat

Uplatnit slevový kód Pokeat můžete v prvním kroku objednávky úplně vlevo pod vaší objednávkou po zakliknutí „mám dárkový pokaz“ do zobrazeného pole. Pak už jen potvrďte stisknutím tlačítka „použít kupón“. Nezapomeňte zkontrolovat, že váš slevový kód Pokeat byl správně započítán do ceny objednávky, předejdete tak zbytečným problémům.

Cashback Pokeat

Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2 % získat bonus 50 Kč

Pro Pokeat je cashback nabízen hned od 4 cashbackových portálů. Pro Pokeat cashback nabízí TipliVratnéPeníze, Refundo i PlnáPeněženka, všechny po 2 % z celé ceny objednávky bez DPH a nákladů na dopravu. Cashbacky z více portálů nelze kombinovat. Peníze z cashbacku získáte do několika dnů od zaplacení objednávky provedené prostřednictvím jedné z cashbackových stránek.

Pokeat slevy – výprodeje, Black Friday…

Pokeat slevy získáte snadno při koupi větších balení jídel. Lze ušetřit až 19 Kč na každou porci jídla. Slevy Pokeat lze také zde najít v rámci akcí, které e-shop nabízí při různých příležitostech, ale letní výprodej Pokeat ani Pokeat Black Friday tu nehledejte. O všech akcích se nejlépe dozvíte z newsletteru e-shopu nebo spolu s dalšími slevami a akcemi i z jiných e-shopů na Stehlíkovi.

Pokeat doprava zdarma a cena poštovného

Pokeat poštovné zdarma nabízí již od objednání 32 jídel, kdy cena za objednávku je 2 208 Kč. Doprava zdarma Pokeat je skvělým způsobem, jak ušetřit při nákupu v obchodě. Vaše zásilka vám může být doručena Českou poštou, GLS nebo na nejbližší pobočku Zásilkovna.

Pokeat vrácení zboží

Vrácení zboží Pokeat do 14 dnů je možné. Doba 14 dnů je ze zákona nastavena a počítána od data převzetí objednávky.

Vrácení zbožíje snadné, stačí vyplnit formulář pro odstoupení od kupní smlouvy Pokeat a ten pak zaslat buďto e-mailem na adresu podpora@pokeat.cz, nebo jej vložit do zásilky s vráceným zboží. Zboží zasílejte na adresu uvedenou na konci článku, kde také najdete číslo na infolinku, kterou lze spolu s touto e-mailovou adresou použít pro případné dotazy nejen ohledně vrácení zboží.

Pokeat reklamace 2021

Pokeat reklamace zboží je možná v zákonné době, například v případě špatného zboží, porušení zásilky nebo prošlé trvanlivosti. V jakémkoliv z nejen těchto případů doporučujeme kontaktovat podporu a případě se domluvit na řešení problému. Tu kontaktujete na čísle +420 608 190 540 nebo na e-mailové adrese podpora@pokeat.cz. Při reklamaci budete také potřebovat Pokeat formulář reklamace, ten lze přiložit ke zboží k vrácení nebo zaslat na uvedenou e-mailovou adresu podpory, kdy do přílohy pokud možno nafoťte problém a zašlete jej v příloze e-mailu spolu s fotografií faktury.

Pokeat kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokeat telefon: +420 608 190 540 (po – pá: 8:00 – 17:00)

Pokeat e-mail: podpora@pokeat.cz

Pokeat adresa:

Future foods s.r.o.
Písečná 462/40
182 00 Praha 8, Troja
IČ: 06505759
DIČ: CZ06505759

Pokeat lze také kontaktovat na Facebooku.