červenec 2021

Slevový kód Pepa.cz červenec 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Pepa.cz je internetový portál specializující se na zprostředkovávání dovolených a zážitků. Vybírat můžete ze široké nabídku zájezdů po Česku i v zahraničí. Kromě klasických dovolených jsou v nabídce také jednodenní výlety do akvaparků nebo zajímavých destinací. Slevy Pepa.cz se mění podle sezóny. Čas od času můžete najít slevové kódy Pepa.cz. Skrblík má nachystaný nejnovější slevový kupón Pepa.cz.

Můžete přejít do obchodu. Pepa.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 207 dny Až 5 % zpět z vašeho nákupu na Pepa.cz → cashback od Tipli
  • 207 dny Vouchery na Pepa.cz: užijte si se slevami nejen wellness pobyty
  • 207 dny Věrnostní program na Pepa.cz – sleva na cestování i wellness
  • 207 dny Slevy za registraci na váš e-mail na Pepa.cz

Jak ušetřit Pepa.cz 2021

Chystáte se na wellness pobyt? Nebo byste rádi absolvovali plavbu lodí, zažili bezva lyžování či romantický pobyt pro dva? Nejen tyto, ale daleko více zážitků naleznete na portále Pepa.cz. Skrblík Vám navíc poradí, jak uplatnit slevový kód Pepa.cz.

Záruka na Pepa.cz

Zakoupili jste na portále Pepa.cz voucher a po zaplacení jste si jeho využití rozmysleli? Do 14-ti dnů od nákupu je možné voucherPepa.cz stornovat úplně, nebo si zakoupený voucher, taktéž do 14-ti dnů, můžete vyměnit za jiný. Do 30-ti dnů Vám pak budou za stornovaný voucherPepa.cz vráceny peníze.

Využili jste voucher, ale nebyli jste z nějakého důvodu s pobytem spokojeni? Obraťte se, e-mailem, na zákaznickou podporu portálu Pepa.cz. Reklamaci je ovšem možné uplatnit v době platnosti voucheru, nejpozději však 2 měsíce po skončení jeho platnosti.

Jestliže nastane jakýkoliv problém přímo v místě pobytu, je vhodné řešit situaci na konkrétním místě. Pokud se nic vyřešit nepodaří, kontaktujte e-mailem zákaznickou podporu Pepa.cz, kde uvedete svoje jméno, kód voucheru a popis problému. Ideální je přiložit i vyjádření druhé strany. Jestliže je toto nemožné, přiložte fotodokumentaci problému i s popisem.

Potřebujete-li vrátit zboží, které jste zakoupili s voucherem Pepa.cz, je toto možné do 14-ti dnů od jeho převzetí. Je ale nutné vrátit ho přímo dodavateli. Portál Pepa.cz bude potřebovat pouze doklad o převzetí zboží a také doklad o jeho zpětném odeslání (přesněji dodací list, číslo balíku či přímo podací lístek). Zaslat lze e-mailem nebo poštou.

Typy slev, slevový kód Pepa.cz

Odběr novinek – zaregistrujte se na portále Pepa.cz k odběru newsletteru a získáte zdarma na Váš e-mail pravidelný přísun novinek a slev. Díky registraci budete informováni o všech zajímavých akcích.

Bonusový program Pepa.cz – abyste mohli plně využívat bonusový program Pepa.cz, je třeba se na portále registrovat a vytvořit si tak svůj zákaznický účet. Přihlášení zákazníci poté za nákup získají kredity, kterými lze zaplatit např. příští objednávka na portále Pepa.cz. Kredity jsou v poměru 1:1 k české koruně (1 kredit = 1 Kč). Nevýhodou kreditů na portále Pepa.cz je jejich pouze 30-ti denní platnost.

Slevový kód Pepa.cz – máte-li k dispozici slevový kód Pepa.cz a rozhodli jste se ho při svém nákupu na portále Pepa.cz využít, zaškrtněte v objednávkovém formuláři políčko s názvem Vlastním slevový kód. Objeví se bílý rámeček, do kterého slevový kód Pepa.cz napíšete. Následně je nutné kliknout na Uplatnit slevový kód. Nevýhodou slevových kódů Pepa.cz je, že je nelze uplatnit společně s kredity.

Slevy Pepa.cz – napříč celým portálem Pepa.cz naleznete desítky nabídek pobytů a zážitků, kde si voucher můžete zakoupit se slevou až několik desítek procent.

Možnosti platby na Pepa.cz

Za nákup voucheru na Pepa.cz lze zaplatit převodem na účet nebo vkladem v bance. V těchto případech Vám budou údaje k provedení platby za nákup voucheru Pepa.cz zaslány na uvedený e-mail po dokončení objednávky. Voucher obdržíte až po připsání peněz na účet společnosti. Při zvolení expresního převodu budete přesměrováni do internetového bankovnictví Vámi zvolené banky. Platbu provedete okamžitě a okamžitě také obdržíte objednaný voucher Pepa.cz. Další možností platby za nákup voucherů na Pepa.cz je platba benefity (od Vašeho zaměstnavatele). Po zaškrtnutí políčka Platba benefity (i benefity plus) a kliknutí na tlačítko Dokončit zadáte následně Vaše údaje k benefit účtu. Voucher po tomto způsobu platby obdržíte okamžitě. Zaplatit lze i pomocí kreditů získaných při předchozích objednávkách (pouze nakupujete-li jako přihlášený uživatel). Voucher pomocí kreditů můžete zaplatit pouze z části, nebo třeba celý.

Způsoby dopravy z Pepa.cz

Zakoupený voucherportálu Pepa.cz Vám bude doručen na Vaši e-mailovou adresu, kterou jste zadali při objednávce. Rychlost doručení voucheru bude v závislosti na Vámi zvolené platbě.