leden 2020

Slevové kódy Pandemic leden 2020

Rating: 9 (45 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

V e-shopu Pandemic najdete bavlněná trička se vtipnými potisky pro pány i dámy. V nabídce jsou originální potisky nebo motivy z filmů a seriálů. Doprava zdarma z Pandemic je k dispozici při nákupu nad 1 300 Kč. Slevy a slevové kupóny Pandemic můžete objevit díky newsletteru z e-shopu. Portál Skrblík pro Vás chystá aktuální slevový kód Pandemic.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Pandemic jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu

Jak ušetřit Pandemic 2020

Pandemic je internetový obchod, který se zaměřuje na prodej triček z biobavlny. V nabídce jsou na tričkách originální potisky nebo motivy z filmů a seriálů. Trička jsou krásně vyrobená, a jsou jak pro děti, tak pro ženy i muže.

Chcete si objednat nějaký skvělý kousek do Vašeho šatníku? Nezapomeňte využít slevové kupóny Pandemic pro lepší a příjemnější nákup.

Slevové kupóny Pandemic


Už jste se rozhodli pořídit si nějaké super tričko z obchodu Pandemic? Využijte Skrblíkovy slevové kódy Pandemic. Díky slevovým kupónům Pandemic totiž budete mít o nějakou tu korunu levnější nákup, a ještě z nákupu budete mít mnohem větší radost. Skrblík nabízí širokou nabídku slevových kódů Pandemic, aby si mohl zákazník vybrat slevový kupón Pandemic podle svého gusta.

Dejte si ale prosím pozor na datum expirace slevových kódů Pandemic, které je uvedeno přímo na slevovém kupónu Pandemic. Avšak Skrblík se snaží, aby veškeré nabízené slevové kódy Pandemic byly aktuální, a aby s tím zákazník neměl problémy.

O firmě Pandemic

Firmu Pandemic založili dva grafici z Hradce Králové, které baví kreslit a bavit lidi kolem sebe. Cílem vytvoření firmy bylo rozdávat radost a úsměv na tvářích všech mladých i dospělých.

A proč zrovna trička z biobavlny? Biobavlna je pěstovaná přirozenou cestou bez využití chemikálií narozdíl od normální běžné bavlny. Proto je její pěstování tak skvělé a šetří přírodu,a zároveň je biobavlna měkčí než ta běžná, protože bavlněná vlákna nemá porušené chemikáliemi. Díky tomu je také biobavlna šetrnější k naší pokožce.

Doprava a platba

Máte vybraný produkt, a teď stačí jen zaplatit a produkt si nechat doručit.
Obchod Pandemic nabízí 3 způsoby dopravy. Prvním z nich je nechat si balík doručit na libovolnou pobočku Zásilkovny, a tam si zboží stačí jen vyzvednout. Další možností je poslat objednané zboží přes Českou poštu, která Vám balík do 3 pracovních dnů doručí. Poslední možností je nechat si produkt dopravit kurýrem přímo k Vám domů v předem určeném termínu. A při nákupu nad 1300 Kč máte dopravu zdarma!

Teď už stačí vybrat jen možnost platby. Na výběr máte ze 4 možností.

První možností je převod na účet, který máte zcela zdarma. Další možnost je nechat si zaslat balík na dobírku, a zaplatit tak přímo doručující osobě u Vás doma. Posledními dvěma způsoby je platba platební kartou a e-platba přes Go-Pay.

Firma Pandemic je dostupná i pro Slovenskou republiku.