červenec 2021

Slevový kód Otel.com červenec 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Otel.com je hotelový rezervační portál s nabídkou 250 000 levných hotelů ve 20 000 městech světa. Skrblík pro vás má slevy a slevové kupóny do Otel.com.

Můžete přejít do obchodu. Otel.com jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 207 dny Cashback Tipli: 3 % zpět z hodnoty nákupu na Otel.com

Jak ušetřit Otel.com 2021

Pokud plánujete dovolenou a preferujete si vše zařídit sami, na rozdíl od nákupu dovolené od cestovní kanceláře a nemáte ještě vybrané žádné ubytování, tak Otel.com je to pravé. Můžete zde vybírat nejrůznější města, státy, ale i podle druhu dovolené. Záleží pouze na Vás, jakou dovolenou chcete prožít. Jestliže máte rádi dobrodružství, lenošení u moře nebo rádi vychutnáváte atmosféru města, tak to vše je možné na Otel.com pořídit. Navíc si můžete pomocí vyhledavače upřesnit mnoho dalších detailů a požadavků na Vaše ubytování jako je například recepce 24 hodin denně, bazén v místě ubytování, parkování a mnoho dalších doplňkových služeb. Mimo to, si máte možnost pročíst zkušenosti a recenze na dané ubytování.

Plánovat dovolenou můžete 24 hodin denně na www.otel.com, ale bohužel stránky nejsou v češtině.

Vyberte si z rozmanité nabídky a procestujte celý svět s Otel.com se slevou s využitím slevových kupónů Otel.com.

Slevy a slevové kupóny Otel.com

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupóny Otel.com, včetně několika tipů a rad jak výhodně nakoupit a při nákupu na Otel.com ušetřit.

Zajímavé nabídky a slevy na Otel.com

Pokud chcete při nákupu Vaší vysněné dovolené na Otel.com ušetřit, tak Otel.com nabízí velké množství atraktivního ubytování za zvýhodněných podmínek. Otel.com je akcemi přímo nabitý, máte možnost nakoupit vybranou dovolenou se slevou Otel.com, získávat výhody a slevové kupóny Otel.com za přihlášení newsletteru, využívat výhody a speciální věrnostní slevy Otel.com a mnoho dalších výhodných akcí a slev Otel.com.

Otel.com také pořádá různé časově omezené akce, kdy máte možnost získat slevové kupóny Otel.com a ušetřit až 10 % ceny dovolené. Stačí sledovat Otel.com a už Vám žádná tato sleva Otel.com neujde.

Registrace k odběru newsletteru Otel.com

Pokud se registrujete na Otel.com k odběru novinek, tak se Vaše plánování dovolené stane rychlejší a pohodlnější a navíc budete vědět jako první o novinkách a slevách na Otel.com. Obchod pořádá zajímavé akce a slevy Otel.com a o různých poutavých akcích a slevových kupónech Otel.com jsou registrovaní zákazníci informováni zejména prostřednictvím e-mailu. Mimo jiné, máte také možnost získat slevu od Otel.com 5 %, kdy Vám bude slevový kupón Otel.com zaslán na Vámi uvedený e-mail. Tak neváhejte a přihlaste se o Váš slevový kupón Otel.com a ušetřete.

Další výhody Otel.com

Otel.com nabízí mnoho dalších výhod spojených s Vaší dovolenou jako je například snídaně k ubytování zdarma, wifi zdarma, možnost zrušení rezervace a mnoho dalších služeb.

Cashback na Plné peněžence

Pokud nakoupíte Vaše ubytování přes PlnáPeněženka, tak získáte slevu Otel.com ubytování 4 %. Tyto peníze budou zaslány na Váš účet.

Facebook a další sociální sítě Otel.com

Sledujte Otel.com na facebooku a dalších sociálních sítích a budete neustále vědět o zajímavostech a slevových kódech Otel.com, včetně pořádaných zajímavých soutěží a akcí.

Jak nakupovat a jak nezapomenout na žádné slevy a slevové kupóny Otel.com

Vyhledávání a rezervace Vaší dovolené na Otel.com je velice jednoduché. Stačí dát do vyhledavače Vaše kritéria dovolené jako je město, tématika, počet osob, datum a zobrazí se Vám adekvátní nabídky. Vyhledávání můžete samozřejmě ještě upřesnit a zadat například, že chcete vyhledat ubytování se snídaní zdarma, s možností platby na hotelu, s možností vrácení peněz a mnoho dalších kritérií.

Poté když si vyberete, tak ubytování zvolíte zmáčknutím tlačítka „Book now“. Následně na Vás čeká vyplnění údajů o Vás, platbě a potvrzení. Jestliže vlastníte nějaký slevový kupón Otel.com nezapomeňte jej uplatnit. Stačí ho vyplnit do kolonky pro slevový kód Otel.com, kterou naleznete ihned pod sumarizací ceny na pravé straně, rozkliknutím „Click to apply a Promotion Code“.

Poté již jen Váš slevový kód Otel.com vyplníte do kolonky „Enter Promocode“ a zmáčknete tlačítko „Apply“. Pokud máte slevový kód Otel.com ve Vašem e-mailu, doporučujeme Váš slevový kód Otel.com zkopírovat z e-mailu a vložit do pole, abyste tak předešli chybě při přepisu a vyhnuli se tak zbytečnému protahování doby nákupu.

Platba na Otel.com

Pokud to dané ubytování vyžaduje a není možné zaplatit až v místě ubytování, tak máte možnost zaplatit ihned při Vaší rezervaci Vaší kreditní kartou. Pozor v uvedených cenách není zahrnuta městská daň a další poplatky jako je například minibar, parkování, telefonické hovory a další doplňkové služby. Vždy si pečlivě pročtěte, co nabízená cena ubytování zahrnuje. Ceny ubytování můžete zobrazit až v patnácti měnách včetně české koruny. Někteří poskytovatelé platebních karet mohou účtovat poplatek za mezinárodní transakci. Navíc cenu může také ovlivnit směnný kurz v den transakce.