září 2021

Slevový kód NejLegíny září 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

NejLegíny je internetový obchod se širokou nabídkou legín – v nabídce má luxusní legíny, zeštihlující legíny, anticelulitidní legíny, sportovní legíny a další. Skrblík pro vás sbírá slevové kupóny NejLegíny.cz.

Můžete přejít do obchodu. NejLegíny jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 261 dny Výrazné slevy legín, topů a kabelek » sezónní výprodej NejLegíny.cz
  • 261 dny Doručení zdarma na NejLegíny.cz
  • 261 dny NejLegíny.cz sleva až 50 %

Jak ušetřit NejLegíny 2021

Toužíte po kvalitních legínách? Ať už potřebujete těhotenské, dívčí, zeštíhlující, sportovní nebo třeba zimní zateplené legíny, je pro vás obchod NejLegíny.cz přesně to pravé. Vybrat si můžete z široké nabídky dámských legín (ale i oblečení a doplňků) od spolehlivých a kvalitních dodavatelů. Skrblík vám poradí, jak při svém nákupu můžete ještě navíc i ušetřit.

Záruka NejLegíny.cz

Pokud potřebujete uplatnit reklamaci, napíšete průvodní dopis, ve kterém popíšete vady zboží, uvedete číslo objednávky (popřípadě přiložíte kopii faktury) a nesmíte zapomenout ani na vaše jméno, příjmení a telefonní kontakt. Spolu s průvodním dopisem odešlete vadné zboží na adresu provozovny internetového obchodu NejLegíny.cz. Po doručení reklamace obchod posoudí stav reklamovaného zboží a v případě uznané reklamace za oprávněnou vám bude zasláno zboží nové (pokud již produkt nebude v nabídce, NejLegíny.cz vám vrátí peníze).

Slevový kód NejLegíny
Vaše reklamace bude vyřízena nejdéle do 30-ti dnů od jejího uplatnění. Pokud se stane, že reklamace v této lhůtě nebude vyřízena, máte právo na výměnu zboží za bezvadný kus nebo můžete od kupní smlouvy odstoupit. Je to jen na vás. Reklamovat nelze zboží, u kterého vypršela záruční doba dnem uplatnění reklamace a dále zboží, které je opotřebeno běžným užíváním nebo nesprávnou údržbou.

Jestliže není uvedena delší doba, je záruční doba 24 měsíců a začíná běžet dnem doručení produktu. Pokud je nutné výrobek reklamovat a v rámci reklamace ho opravit, je o tuto dobu prodloužena záruční doba. V případě, že vám bude výrobek v záruční lhůtě vyměněn, začíná dnem převzetí nového výrobku běžet nová záruční doba.

Pokud jste zakoupili produkt, ale nesedí vám velikost, nezoufejte – zboží můžete vyměnit (pozor, vyměnit lze pouze velikost, popřípadě barva u stejného produktu, není možná výměna za jiný model). Opět napište průvodní dopis, uveďte, jaké zboží požadujete vyměnit, dále jméno, příjmení, telefonní kontakt a též číslo objednávky (nebo kopii faktury). Zašlete spolu s výrobkem na adresu internetového obchodu NejLegíny.cz a po zpracování vaší žádosti vám bude požadované zboží bezplatně zasláno na vaši adresu uvedenou v objednávce.

Typy slev, slevový kupón NejLegíny.cz

Doprava zdarma – při nákupu za 1 000 Kč a více získáte na svoji objednávku dopravu zcela zdarma. K využití nepotřebujete uplatnit žádný slevový kupón NejLegíny.cz.

Výprodej – v této kategorii najdete produkty s výraznou slevou. Jedná se poslední kusy nebo produkty s mírnou vadou (II. jakost), která je vždy popsaná v detailu produktu.

Sezónní výprodej NejLegíny.cz – akční slevy na jednom místě – je potřeba čistit po sezóně sklady. Tato akční nabídka platí do vyprodání zásob.

Sledujte NejLegíny.cz na Facebooku a Instagramu – obchod pravidelně na sociální sítě přidává různé druhy slev, slevové kupóny NejLegíny.cz, akční nabídky a TOP produkty, jednorázové akce a třeba i dopravu zdarma na vybrané zboží. Tyto akce si určitě nenechte ujít.

Platební metody na NejLegíny.cz

Zboží si můžete nechat zaslat na dobírku a zaplatit tak až při převzetí balíčku dopravci. Další možností je platba předem na účet, kdy ale převod může chvíli trvat (až 3 pracovní dny) a váš balíček je odeslán až po připsání peněz na účet obchodu, který je vedený u Fio banky. Rychlejším způsobem platby je online bankovní převod pomocí GoPay. Dále můžete pro rychlou platbu využít platební karty MasterCard, VISA, VISA Electron nebo Maestro.

Možnosti dopravy z NejLegíny.cz

Svoji objednávku si můžete nechat zaslat Českou poštou (doručení zpravidla do dvou dnů od podání) jako Balík do ruky či jako doporučenou zásilku. Pokud dáváte přednost jiné přepravní společnosti, využít můžete služeb DPD Private (doručení do druhého pracovního dne od podání). Jestliže si balíček chcete vyzvednout sami, pak máte dvě možnosti. Buď si necháte objednávku zaslat na jednu z poboček Zásilkovny po celé České republice, nebo si osobně zajdete do skladu v Praze – Strašnicích.