leden 2022

Mattoni 1873 eshop slevový kód na leden 2022

(14 hodnocení)
O obchodu

Mattoni 1873 eshop je oficiální eshop s produkty firmy Mattoni. Nabízí k dispozici široký sortiment minerálních vod, limonády nebo šťáv v plastu, skle i plechu. Každý týden pro vás má Mattoni 1873 eshop akce, díky kterým nakoupíte určitý sortiment levněji. Využít můžete také dopravu produktů Mattoni domů zdarma, doručení je však možné jen do některých měst.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Mattoni 1873 eshop jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Mattoni 1873 eshop 2022

Mattoni 1873 eshop pro vás nabízí produkty z výroby firmy Mattoni – Dobrá voda, Schweppes, pitnou kúru Magnesia Extra nebo Mlýnský pramen, ochucené Mattoni v plechovce, Aquila První voda, Theodora Calcia nebo šťávy YO.

Ušetřit v Mattoni 1873 eshop za váš nákup můžete několika způsoby. Stačí využít akce, které se každý týden mění a vy si tak můžete lednici vybavit kvalitními nápoji levněji. Mezi dalšími možnostmi najdete v eshopu cashback, slevové kódy nebo poštovné zdarma.

Žádné kamenné prodejny Mattoni 1873 eshop nenabízí, jedná se pouze o e-shop s doručením až k vašim dveřím, obchod však doručuje pouze do některých měst. Cenu zboží si můžete před nákupem na internetu vždy porovnat na porovnávači cen Heuréka.

Jak získat slevový kupón Mattoni 1873 eshop

Mattoni 1873 eshop slevový kupón může publikovat při konání slevových akcí na sociální síti Facebook nebo ho může přibalit k vaší objednávce, abyste byli motivováni k další objednávce.

Slevový kupón Mattoni 1873 eshop rozesílá také formou newsletteru, žádných plošných akcí, při kterých byste slevové kódy mohli získat se obchod neúčastní.

Slevové kupóny nejen pro Mattoni 1873 eshop, ale i pro celou řadu dalších obchodů, můžete získat na těchto stránkách, kde pro vás slevové kupóny publikujeme. Abyste informace o těch nejlepších akcích a slevových kupónech dostali na e-mail jako první, přihlaste se k odběru newsletteru.

Jak uplatnit slevový kód Mattoni 1873 eshop

Mattoni 1873 eshop

Uplatnit slevový kód Mattoni 1873 eshop můžete při tvorbě objednávky v prvním kroku “Zkontrolovat objednávku“. Vpravo, vedle seznamu zboží k objednání, klikněte pod celkovou cenou za zboží a dopravu na “Mám promo kód“. Zobrazí se vám prázdné pole, do kterého zadejte váš Mattoni 1873 eshop slevový kód a potvrďte ho klikem na “POUŽÍT“.

Výsledná sleva se vám ukáže, pokud bude vámi zadaný slevový kód Mattoni 1873 eshop platný. Dávejte si proto vždy pozor na podmínky slevových kódů, které jsou často nějak omezeny, a to nejčastěji časově nebo minimální hodnotou objednávky.

Cashback Mattoni 1873 eshop

Cashback Refundo5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze5 % získat bonus 50 Kč

Ušetřete z vaší objednávky 5 %. Stačí využít pro Mattoni 1873 eshop cashback, který pro vás nabízejí portály Refundo, Tipli nebo Vratné peníze. Portál Plná peněženka aktuálně cashback pro Mattoni 1873 eshop nenabízí. Cashback je část provize, kterou obchody dávají portálům za jejich propagaci. Nejjednodušší propagací je pro zákazníky sleva, kterou představuje část této provize, kterou dostane.

Abyste mohli cashback využít, tak se musíte nejdříve na jednom z portálů zaregistrovat. Po přihlášení se prokliknete do obchodu Mattoni 1873 eshop a vytvoříte objednávku. Jakmile objednávku převezmete a obchod potvrdí dokončení objednávky, tak vám budou na vaše cashbackové konto připsány peníze, které si pak můžete přeposlat na bankovní účet.

Mattoni 1873 eshop slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Mattoni 1873 eshop nabízí v průběhu celého roku a vybrané produkty z nabídky. Podívejte se do záložky “Akce týdne“, kde pro vás nabízí Mattoni 1873 eshop akce, které se každý týden mění. Ušetřit tak můžete několik procent z původních cen.

V Mattoni 1873 eshop můžete ušetřit také využitím slevových kódů, cashbacku nebo dopravy zdarma. Možností, jak ušetřit za váš nákup, je tedy několik a je pouze na vás, zda a kterou možnost využijete. O všech akcích Mattoni 1873 eshop informuje na Facebooku.

Mattoni 1873 eshop doprava zdarma a cena poštovného

Poštovné zdarma Mattoni 1873 eshop poskytuje ke každé objednávce nad 799 Kč. Pokud je vaše hodnota objednávky nižší, tak si za dopravu zaplatíte 49 Kč. Mattoni 1873 eshop dopravuje objednávky pouze vlastní dopravou, a to pouze v určité dny. Doručení probíhá pouze v pracovní den. Čas doručení si zvolíte před platbou objednávky (on-line kartou).

Mattoni 1873 eshop zaváží do těchto měst: Praha (včetně okresů Praha-východ a Praha-západ), Brno-město, České Budějovice, Český Brod, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Nymburk, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Poděbrady, Plzeň-město, Přerov, Prostějov, Ústí nad Labem a Zlín.

Mattoni 1873 eshop vrácení zboží

Vrácení zboží Mattoni 1873 eshop umožňuje dle zákona do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží však musí být nepoškozené, nepoužité a v původním balení. Pokud bylo zboží v uzavřeném obalu a tento obal byl porušen, tak ho z hygienických důvodů již nelze vrátit.

Postup: Zabalte důkladně do krabice zboží, aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Do balíčku přiložte kopii faktury a průvodní dopis o odstoupení od smlouvy, do kterého uveďte bankovní účet pro vrácení peněz a kontaktní údaje na vás. Balíček odešlete nebo osobně doručte na adresu níže.

Adresa pro vrácení zboží:
KMV BEV CZ s.r.o.
Kolbenova 510/50
Praha 9 190 00
Česká republika

Obchod do 14 dní od převzetí zboží zkontroluje jeho stava zašle vám zpět peníze.

Mattoni 1873 eshop reklamace 2022

Záruční doba je ze zákona 24 měsíců nebo vzhledem k povaze zboží po dobu expirace (trvanlivosti) zboží. V době záruky je pak možné uplatnit u Mattoni 1873 eshop reklamace. Vaší reklamaci musí Mattoni 1873 eshop vyřídit nejpozději do 30 dnů od jejího přijetí.

Vadné zboží zabalte do krabice a doručte jej osobně nebo pomocí přepravní služby na adresu níže. Do balíčku přiložte kopii faktury a průvodní dopis s detailním popisem závady, preferovaným způsobem vyřízení reklamace a kontaktními údaji na vás. Před reklamací vám však doporučujeme nejdříve Mattoni 1873 eshop kontaktovat, abyste se s nimi dohodli na co nejrychlejším způsobu vyřešení reklamace.

Adresa pro zaslání reklamace:
KMV BEV CZ s.r.o.
Kolbenova 510/50
Praha 9 190 00
Česká republika

Mattoni 1873 eshop kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Obchod je možné kontaktovat na Mattoni 1873 eshop telefon 727 800 008 od pondělí do pátku od 8:00 do 16:30.

Případně můžete použít Mattoni 1873 eshop e-mail eshop@mattoni1873.cz nebo kontaktní formulář. Podívejte se také na Časté dotazy, kde najdete odpovědi na nejčastější otázky od zákazníků a ušetříte si tak čas s kontaktováním eshopu.