říjen 2021

Slevový kód MatchaTea.bio říjen 2021

9 (31 hodnocení) O obchodu

MatchaTea.bio je e-shopem nabízející nejen matcha čaj v nejrůznějších  podobách, který je měsíčně dovážen letecky z Japonska, ale také doplňky pro přípravu tohoto nápoje a kyosun rooibos. Naleznete zde akční balíčky a dárkové sady těchto matcha tea produktů, mezi kterými jsou i různé dobroty z tohoto čaje a rozpustné nápoje. Bonusový program pro věrné, kdy za každý nákup získáte slevový kód MatchaTea.bio na 100 Kč slevu na příští nákup, na ceně objednávky nezáleží. K dispozici je i doprava zdarma. Slevové kódy MatchaTea.bio hledejte zde na Skrblík.cz nebo třeba na Instagramu e-shopu.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. MatchaTea.bio jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit MatchaTea.bio 2021

E-shop MatchaTea.bio nabízí produkty určené pro moderní a zdravý životní styl. Zaměřuje se na popularizaci méně známých produktů a inovativní zpracování či nabídku tradičních výrobků. V nabídce obchodu najdete Matcha čaje, dobroty, šejkry, láhve a další. Produkty zakoupíte také v kamenných prodejnách (Matcha Pointech) po celé České republice.

Nevíte, jak ušetřit na MatchaTea.bio? Skrblík vám poradí. Než v e-shopu nakoupíte, podívejte se, zda není k dispozici slevový kupón MatchaTea.bio. Při nákupu nad 500 Kč, na vás čeká MatchaTea.bio dárek zdarma.

MatchaTea.bio slevy najdete jednou za čas přímo na hlavní stránce e-shopu. Bonusový program pro věrné zákazníky vám přináší slevovou poukázku v hodnotě 100 Kč na další nákup. Pokud bude vaše objednávky překračovat hodnotu 999 Kč, platí pro vás MatchaTea.bio doprava zdarma.

Ušetříte také během akce MatchaTea.bio Black Friday. Obchod mimo jiné již několikrát za sebou vyhrál kategorii Produkt roku na Heuréka.cz.

Jak získat slevový kupón MatchaTea.bio

Jednou za čas přímo na webu obchodu najdete MatchaTea.bio slevové kupóny. Pro další informace a slevové akce sledujte facebookovou stránku, Instagram a portál Skrblík, kde se nachází aktuální slevy až pro několik stovek obchodů.

Slevové kupóny můžete získat také během akce MatchaTea.bio Black Friday. Navíc, pokud se stanete věrným zákazníkem, ke každému nákupu obdržíte slevovou poukázku v hodnotě 100 Kč, kterou lze uplatnit již při dalším nákupu.

Jak uplatnit slevový kód MatchaTea.bio

Slevový kód MatchaTea.bio

V prvním kroku v košíku zadáte pod shrnutím objednávky MatchaTea.bio slevový kód. K uplatnění klikněte na “Přidat”. Sleva se vám od celkové částky objednávky poté odečte.

Slevové kupóny MatchaTea.bio jsou omezeny časovým horizontem a mohou také platit pouze na konkrétní typ zboží či na určitou hodnotu objednávky. Většinou neplatí na již zlevněné produkty.

Cashback MatchaTea.bio

Cashback Vratné peníze7,5 % získat bonus 50 Kč

Cashback MatchaTea.bio vám přináší portál Vratné peníze, u kterého získáte 7,5 % z nákupu zpět. Stačí se zdarma zaregistrovat, nakoupit přes odkaz portálu z obchodu a odměna je vaše. Nastřádané peníze za nákupy si lze po nasbírání určité částky nechat vyplatit na bankovní účet.

MatchaTea.bio slevy – výprodeje, Black Friday…

MatchaTea.bio slevy poskytuje jednou za čas a najdete je přímo na hlavní stránce e-shopu. Bonusový program pro věrné zákazníky přináší zajímavou slevu. Ke každému nákupu obdržíte slevovou poukázku v hodnotě 100 Kč, kterou můžete uplatnit již při dalším nákupu. Pokud nakoupíte nad 500 Kč, čeká na vás MatchaTea.bio dárek zdarma.

MatchaTea.bio doprava zdarma pro vás platí, když bude hodnota vaší objednávky překračovat 999 Kč. Dárkové sady pro pití čaje jsou skvělým dárkem a často bývají i v akci. Ušetříte také během akce MatchaTea.bio Black Friday.

MatchaTea.bio doprava zdarma a cena poštovného

MatchaTea.bio doprava zdarma se vztahuje na nákup nad 999 Kč a na osobní odběr v některém z Matcha Pointů. K doručení vašeho balíčku si můžete vybrat z těchto způsobů přepravy:

  • PPL – doručení na adresu za 99 Kč
  • Zásilkovna – výdejní místa za 65 Kč
  • Česká pošta – doručení na adresu za 149 Kč
  • Osobní odběr v kamenných prodejnách – zdarma – seznam Matcha Pointů

Objednávku zaplatíte online kartou, platební převodem, hotově na prodejně nebo si připlatíte 30 Kč za dobírku. Obchod zasílá zboží i do ostatních států EU. V tomto případě je cena poštovného od 75 Kč a doprava zdarma až nad 2 500 Kč.

MatchaTea.bio vrácení zboží

MatchaTea.bio vrácení zboží je možné do 14 dnů ode dne převzetí balíčku. Obchod nejprve kontaktujte e-mailem info@matchatea.bio nebo telefonicky 777 413 444. Zboží poté důkladně zabalte a zašlete na adresu:

Kyosun s.r.o.
Trmická 836/1
190 00 Praha 9

E-shop vám vrátí peněžní prostředky do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy, a to včetně nákladů na dodání, které odpovídají nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží.

MatchaTea.bio reklamace 2021

MatchaTea.bio reklamace se dají uplatnit v záruční lhůtě 24 měsíců od převzetí zboží. Právo máte na výměnu za zboží nové, opravu, přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupení od kupní smlouvy. Obchod nejprve kontaktujte e-mailem info@matchatea.bio nebo telefonicky 777 413 444. Zboží poté důkladně zabalte a zašlete na adresu:

Kyosun s.r.o.
Trmická 836/1
190 00 Praha 9

Reklamaci e-shop vyřídí bez zbytečného odkladu nejpozději do 30 dnů od data jejího uplatnění.

MatchaTea.bio kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je tu zákaznická infolinka MatchaTea.bio v pracovních dnech od 9 do 15 hodin na telefonním čísle 777 413 444. Ke komunikaci slouží i MatchaTea.bio e-mail info@matchatea.bio. Produkty zakoupíte také v kamenných prodejnách Matcha Pointu.

Společnost sídlí na adrese:

Kyosun s.r.o.
Trmická 836/1
190 00 Praha 9