září 2021

Slevový kód Manzara září 2021

9 (80 hodnocení) O obchodu

Na Manzara naleznete nejen dámskou, ale i pánskou módu. Šaty, plavky, kalhoty, svetry, legíny, svetry, tepláky nebo košile. Také dětské oblečení a obuv nabízí tento obchod. Dodání zboží je do 5 dnů, pokud splníte podmínky, můžete mít dopravu zdarma. Manzara slevové kódy a další akce hledejte zde na Skrblík nebo v e-shopu. Pokud jste získali slevový kód Manzara, tak ho zadejte v nákupním košíku, při objednávce.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Manzara jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Manzara 2021

Manzara je mezinárodní internetový obchod zabývající se prodejem dámského, pánského i dětského oblečení. Najdete zde bundy, letní i elegantní společenské šaty, kalhoty, svetry, spodní prádlo, košile pro muže, oblečení pro děti, ale i boty a kabelky.

Způsobů, jak ušetřit v Manzara, je několik. Před nákupem je dobré se podívat zda není k dispozici slevový kupón Manzara. V sekci Akce najdete aktuální slevy Manzara, které se vztahují na různé druhy oblečení. Na webu najdete také novinky v kategorii Nové. Ušetříte také při pravidelné akci Manzara Black Friday.

Jak získat slevový kupón Manzara

Jednou za čas najdete slevový kupón Manzara přímo na webu obchodu. Sledovat můžete také portál Skrblík, kde se aktuální slevové akce nachází.

Slevové kódy Manzara můžete také získat v pravidelně zasílaném newsletteru. Stačí se v obchodě zaregistrovat a vytvořit si tak zákaznický účet. V registraci zaškrtněte políčko “Přihlásit se k odběru zpravodaje”. Následně budete na e-mail pravidelně dostávat informace o slevách a akčních nabídkách.

Jak uplatnit slevový kód Manzara

Slevový kód Manzara

Slevový kód Manzara uplatníte v prvním kroku vaší objednávky. Vpravo nad celkovou částkou vložte kód slevového poukazu a klikněte na “Použít kupón”. Příslušná sleva se vám následně odečte.

Slevové kupóny Manzara mají obvykle stanovenou dobu platnosti, Mohou být také určeny na konkrétní typ zboží nebo na obchodem stanovenou minimální hodnotu objednávky. Většinou také neplatí na již zlevněné zboží.

Cashback Manzara

Žádný z cashback portálů jako je Plná peněženka, Tipli, Refundo nebo Vratné peníze zatím neumožňuje získat část peněz z nákupu zpět.

Cashback vám tedy umožňuje vrácení části peněz z vašeho nákupu zpět. Pokud se zaregistrujete na některém z cashback portálů a nakoupíte přes jejich odkaz z určitého obchodu z jejich seznamu, získáte část peněz podle uvedených procent zpět.

Manzara slevy – výprodeje, Black Friday…

Ušetřit můžete při pravidelné akci Manzara Black Friday. Na webu v sekci Akce najdete aktuální slevy Manzara na různé druhy oblečení. Vybrat si můžete z bund, letních i společenských šatů, mikin, svetrů i spodního prádla za levnější ceny.

V kategorii Nové najdete aktuální novinky. Toto zboží je také označeno zelenou ikonkou “Nové”. Momentálně se obchod neúčastní akcí Nákupy OnaDnes ani Dny Marianne.

Manzara doprava zdarma a cena poštovného

Manzara doprava zdarma platí pro objednávky nad 1 300 Kč. Balíček vám přijde během 3-5 pracovních dnů.

K doručení vašeho zboží můžete využít firmu GLS, která stojí 99 Kč v případě, že nesplníte podmínku dopravy zdarma.

Manzara vrácení zboží

Vrácení zboží Manzara umožňuje bez udání důvodu do 14 dnů od jeho převzetí. Stáhněte si a vyplňte formulář Odstoupení od kupní smlouvy. Produkt, který vracíte zabalte a zašlete společně s uvedeným formulářem, fakturou a číslem bankovního účtu na adresu:

GLS depo 59 (Gibon d.o.o.- Manzara)
Dolany u Červených Peček 73
280 02 Červené Pečky, Kolín

Formulář můžete také zaslat na e-mailovou adresu: info@manzara.cz.

V případě, že Vám oblečení nesedí, můžete jej vyměnit za jinou velikost nebo jiné zboží. V tomto případě kontaktuje obchod e-mailem a sdělte jim kódy produktů, za které chcete stávající zboží vyměnit. Zboží, které pouze měníte, také zašlete společně s Odstoupením od kupní smlouvy a fakturou na stejnou adresu.

Peněžní prostředky za vracené zboží vám budou zaslány na bankovní účet do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy.

Manzara reklamace 2021

Reklamaci můžete uplatnit ve lhůtě 24 měsíců od data převzetí zboží. Reklamované zboží zabalte do vhodného obalu, přiložte k němu fakturu a zašlete na adresu:

GLS depo 59 (Gibon d.o.o.- Manzara)
Dolany u Červených Peček 73
280 02 Červené Pečky, Kolín

Reklamaci nelze uplatnit na vady zboží, které vznikly špatným používáním, běžným opotřebení nebo poškozením a na vady, na které byla poskytnuta sleva.

Reklamace Manzara bude vyřízena nejpozději do 30 dnů od převzetí reklamovaného zboží. Náklady spojené s dopravou reklamovaného zboží hradíte vy.

Manzara kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je tu zákaznická infolinka Manzara na tel. čísle 228 226 812. Využít můžete i Manzara e-mail: info@manzara.cz.