červenec 2021

Slevový kód Liftago červenec 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Liftago je česká služba, která funguje jako alternativa k drahým taxislužbám. Pomocí mobilní aplikace vás spojí s řidiči, kteří se pohybují nedaleko vás a dovezou vás, kam potřebujete. Ještě před nasednutím do auta budete znát jméno vašeho řidiče, jeho hodnocení i značku a typ vozu. Skrblík pro vás má slevové kupóny a další slevy do aplikace Liftago.

Můžete přejít do obchodu. Liftago jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 208 dny Liftago.cz TAXi do 5 minut u vás

Jak ušetřit Liftago 2021

Potřebujete odvoz a nabídky zavedených taxi služeb vám připadají neatraktivní a drahé? V tom případě využijte služeb společnosti Liftago, založené v roce 2015, která vás odveze již v 6 městech v Česku i na Slovensku, konkrétně v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Liberci a Bratislavě.

Hlavní předností společnosti Liftago je skutečnost, že si můžete vybrat, s jakým řidičem pojedete. Vyberte si svého řidiče podle času dojezdu, odhadu ceny či vozu. Máte špatné zkušenosti s řidiči konkurenčních taxi služeb? To se vám s Liftagem nestane. S Liftagem si totiž vybíráte řidiče i podle hodnocení předchozích zákazníků. Objednání taxi zvládnete do 30 vteřin a průměrně do 5 minut by mělo být u vás. Další předností je fakt, že pro Liftago jezdí pouze licencovaní a profesionální řidiči na které se můžete spolehnout. Věděli jste také, že Liftago pro vás přijede klidně ve 2 hodiny ráno? Liftago totiž funguje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Liftago ceny, které si můžete dále vylepšit pomocí našich slevových kupónů Liftago jsou také velice atraktivní.

Slevové kódy Liftago

Skrblík pro vás má pravidelně aktualizovanou nabídku slevových kupónů Liftago. Vyberte si ten slevový kód Liftago, který je pro vás nejvýhodnější a se kterým ušetříte nejvíce. Zkontrolujte si datum expirace slevového kupónu Liftago, aby vám Liftago sleva neutekla. Datum platnosti slevového kódu Liftago je napsáno přímo na slevovém kupónu Liftago.

Jak využít slevový kupón Liftago

Prvním krokem k objednání taxi Liftago a k využití slevového kódu Liftago je stáhnutí aplikace Liftago z Google Play nebo z App Store. V aplikaci napište nebo vyberte z mapky místo, odkud chcete jet a místo, kam chcete jet. Potřebujete taxi až za půl hodiny? Nevadí. Pokud nechcete jet ihned, taxi vás přijede vyzvednout v čase, který si v aplikaci nastavíte. Posledním krokem je výběr řidiče podle jeho hodnocení a cenové nabídky a zadání slevového kódu Liftago do k tomu určeného políčka.

Sleva 150 Kč s Mastercard

Vlastníte platební kartu karetní společnosti Mastercard? Výborně! Vedle slevových kupónů Liftago máte možnost získat Liftago slevu v hodnotě 3×50 Kč na jízdu s Liftagem.

Co pro to udělat? Přidejte si bezpečně svou platební kartu Mastercard do aplikace Liftago a stáhněte si z internetových stránek www.specials.cz voucher na 150 Kč v podobě promokódu na slevu 3×50 Kč. Nakonec stačí promokód vložit do aplikace Liftago před jízdou stejně jako jiné slevové kupóny Liftago od Skrblíka.

Placení pomocí uložených platebních karet

Placení pomocí uložených platebních karet se nemusíte bát. Je to:

  • Bezpečné – údaje o platební kartě jsou uloženy pouze v bance, nikoliv přímo v aplikaci
  • Jednoduché – do aplikace zadáte pouze místo odjezdu a příjezdu, platba se strhne automaticky z uložené platební karty po potvrzení částky s řidičem
  • Pohodlné – nemusíte hledat drobné ani vytahovat kartu, stačí vám pouze mobilní telefon s aplikací Liftago

Doporučené typy zařízení

Liftago doporučuje používat mobilní zařízení s alespoň dvoujádrovým procesorem. Vhodné značky mobilních telefonů pro používání aplikace Liftago jsou Samsung, LG a vyšší řady telefonů Huawei.

Liftago však nedokáže garantovat správné fungování aplikace Liftago na jakýchkoliv mobilních zařízeních čínské výroby a na nižších a středních řadách telefonů od výrobců značek Asus, Acer, Huawei a Lenovo.

Liftago aplikace je nejlépe hodnocenou aplikací tohoto druhu v Evropě v App Store i v Google Play.

Pro dotazy ohledně jízd nebo reklamací napište na e-mailovou adresu service@liftago.com