květen 2021

Slevový kód Levné knihy květen 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

V internetovém knihkupectví Levné knihy najdete široký sortiment knih a doplňkového sortimentu. V nabídce obchodu je beletrie, naučná literatura i učebince například k učení cizích jazyků. Doplňkový sortiment zahrnuje DVD s filmy, audioknihy, hry, papírenský materiál a řadu dalších produktů. Doprava zdarma z Levné knihy je k dispozici při nákupu nad 2 000 Kč. Slevy a slevové kupóny z Levné knihy jsou pro Vás připravený na portálu Skrblík, který Vám pomáhá šetřit. Některé slevové kódy Levné knihy mají omezenou platnost a proto neváhejte s jejich využitím při Vašem nákupu.

Můžete přejít do obchodu. Levné knihy jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Levné knihy 2021

Obchod na adrese Levné knihy se specializuje zejména na nabídku cenově dostupných knižních titulů. Mimo nabídky levných knih, které v tomto obchodě patří k těm nejlevnějším na trhu, najdete v sortimentu také CD, DVD, školní potřeby, kancelářské potřeby a i něco z bytové dekorace. Jak již název obchodu napovídá, obchod se specializuje na nabídku levnějšího zboží a je tedy vhodný pro zákazníky, kteří hledají cesty, jak při nákupu ušetřit. Levné knihy můžete zakoupit nejen v e-shopu, ale můžete využít i některou z více jak padesáti kamenných prodejen, které jsou rozmístěny ve všech krajských městech a dalších místech po celé ČR.
Obchod se svoji nízkou cenovou politikou snaží přinášet radost z nákupu knih, psacích potřeb, hudby, filmů a hraček co nejvíce lidem. Na své si přijdou i ti, kteří hledají knihy v angličtině, obchod obsahuje kategorii “cizojazyčné knihy”.

Slevové kupóny, kódy a další slevy

Na této stránce si vyberte některý aktuální slevový kupón na Levné knihy. Obchod bohužel vypouští do světa své slevové kódy nepravidelně jednou za čas, proto Vám nemůžeme zaručit, že vždy dohledáte výhodnou a aktuální slevu. Nicméně minimálně za pokus to určitě stojí, není to vůbec časově náročné a zvládne to každý.

Tipy k nákupu na levneknihy

Sleva při velkém nákupu

Pokud někdo plánuje opravdu velký nákup za více jak 20 000 Kč včetně DPH, dostane od obchodu Levné knihy dodatečnou slevu ve výši 20 procent z celé objednávky. U této slevy nezáleží na ničem jiném než na celkové výši objednávky, můžete tak vybírat jakékoliv zboží z celého sortimentu obchodu. Tedy nejen knihy, ale například i hračky, bytové dekorace apod.

Doprava zdarma – jak na to?

Doprava zdarma patří mezi oblíbená zvýhodnění při online nákupech. Pokud splníte podmínky pro aktivaci tohoto zvýhodnění, doprava zdarma se Vám v objednávce aktivuje automaticky. Dobrá zpráva, nemusíte hledat žádné slevové kupóny. Levneknihy nabízí poštovné v ČR zdarma při objednávce nad 2 000 Kč.
Pokud máte objednávku na částku menší jak 2 000 Kč, můžete dosáhnout na dopravu zdarma tak, že zvolíte dopravu s osobním převzetím zboží na kterékoliv z více jak padesáti prodejen v ČR.

Doručení na Slovensko

Levneknihy mají i možnost doručení zboží na Slovensko. Dopravu na Slovensko zajišťují společnosti Uloženka s.r.o. a Slovenská pošta a.s. Cena za dopravu se odvíjí od hmotnosti zásilky a aktuálně začíná na 4,20 EUR při platbě kartou online předem.

Jak na reklamace na levneknihy

Může se stát, že zboží objednané z levneknihy budete potřebovat reklamovat. Záruční doba na zboží je obvyklých 24 měsíců od okamžiku převzetí zboží, není-li u zboží uvedeno něco jiného. Případná reklamace v záruční době se pak řeší telefonicky nebo elektronickou poštou. Reklamované zboží včetně kopie daňového dokladu (slouží jako záruční list) pošlete prodejci a prodejce Vás pak bude v zákonné lhůtě informovat o výsledku. V případě oprávněné reklamace Vám náleží náhrada poštovného.

Sledování levného sortimentu

Pokud chcete i v budoucnu na levneknihy ušetřit, doporučujeme obchod sledovat pravidelně. Sortiment se pravidelně rozšiřuje. Obchod můžete sledovat na facebooku nebo přímo na Levné knihy, kde si můžete zboží v kategoriích nechat seřadit od nejnovějšího po nejstarší.

Platba na levneknihy

Objednávky na Levné knihy můžete zaplatit některým z osvědčených způsobů:

  • Dobírka. Oblíbená možnost, kdy platíte při převzetí zboží pošťákovi nebo na poště.
  • Platba platební kartou online. Bezpečná online platba za využití systému 3D Secure.
  • Platba bankovním převodem. Tato metoda platby je dostupná pro objednávky od minimální výše 5 000 Kč.
  • Platba hotově. Při osobním převzetí objednávky v kamenné prodejně je možné platit hotově.

Doprava z Levné knihy

Levneknihy nabízí na výběr z několika možností dopravy:

  • Osobní převzetí na prodejně v České republice
  • Osobní převzetí v centrálním skladu v Praze
  • Dobírka, dopravce je Česká pošta, s.p.