září 2021

Slevový kód Levandulové údolí září 2021

9 (15 hodnocení) O obchodu

V obchodě Levandulové údolí jsou k dispozici bio produkty. Koupit si můžete potraviny a nápoje s antioxidanty, konopím a dalšími léčivými bylinami. Obchod má k dispozici také speciální procedury jako jóga cvičení, dárkové poukazy a mnoho dalších specialit. K dispozici jsou také slevové kódy Levandulové údolí. Ušetřit můžete i s cashbackem nebo akčními nabídkami.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Levandulové údolí jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 53 dny Slevový kupón LevandulovéÚdolí.cz – Sleva 15 %

Jak ušetřit Levandulové údolí 2021

Internetový obchod Levandulové údolí vyrábí a prodává produkty zdravé výživy v bio kvalitě, potraviny a nápoje s přírodními antioxidanty a antibiotiky obsaženými v Levanduli lékařské. V sortimentu najdete také výrobky s bio konopím a dalšími bylinami. E-shop nabízí i zážitky a procedury probíhající na území Levandulového údolí v Chodouni.

Ptáte se, jak ušetřit na Levandulové údolí? Se slevovými kódy můžete ušetřit i desítky procent. Levandulové údolí slevy objevíte jednou za čas přímo na hlavní stránce e-shopu. Pro další informace o slevách sledujte facebookový profil a Instagram Levandulové údolí.

Levandulové údolí dárkové vouchery v hodnotě 500 či 1 000 Kč, nebo jiné zážitky a procedury (jóga, workshop, oběd v Levandulovém údolí a další) udělají vašim blízkým radost. Pokud se zaregistrujete k odběru newsletteru Levandulové údolí, získáte aktuální přehled o slevových akcích a novinkách.

Jak získat slevový kupón Levandulové údolí

Slevový kupón Levandulové údolí můžete najít na hlavní stránce e-shopu, zakoupíte ho také ve formě dárkového voucheru v hodnotě 500 či 1 000 Kč.

Obchod se neúčastní akcí jako Dny Marianne nebo Nákupy s OnaDnes, během kterých řada jiných obchodů slevové kódy nabízí.. Pro další informace můžete ale sledovat facebookový profil a Instagram Levandulové údolí, nebo náš portál Skrblík, kde najdete další kupony.

Jak uplatnit slevový kód Levandulové údolí

Levandulové údolí

Slevový kód Levandulové údolí zadáte v prvním kroku v košíku pod seznamem vámi objednávaného zboží. Do příslušného políčka vepište váš kód slevového poukazu a pro uplatnění klikněte na “Přidat”. E-shop Levandulové údolí vám následně konkrétní slevu od celkové částky odečte.

Zkontrolujte si platnost slevových kódů, mohou být růžně omezené, například časově omezené nebo minimální hodnotou objednávky.

Cashback Levandulové údolí

Cashback Plná peněženka10 % získat bonus 60 KčCashback Refundo10 % získat bonus 50 KčCashback Tipli10 % získat bonus 200 Kč

Z nákupu na e-shopu Levandulové údolí obdržíte od cashback portálu Plná Peněženka, Refundo a Tipli 10 % zpět. Levandulové údolí cashback získáte, pokud si založíte zákaznický účet u jedné z uvedených společností, přes portál se prokliknete do e-shopu a nakoupíte, následně vám budou uvedená procenta z částky vaší objednávky vrácena zpět.

Levandulové údolí slevy – výprodeje, Black Friday…

Levandulové údolí akční nabídky najdete jednou za čas přímo na hlavní stránce e-shopu, objevit se dají také v jednotlivých kategoriích produktů. Nové zboží je označeno ikonkou “Novinka”. Na blogu se dočtete nejrůznější informace o levanduli Choudoňské. Pro další informace sledujte facebookový profil a Instagram Levandulové údolí.

Svým blízkým můžete zakoupit Levandulové údolí dárkové vouchery v hodnotě 500 či 1 000 Kč, nebo jiné procedury a zážitky – například jóga v Levandulovém údolí, levandulový workshop, levandulový oběd v Levandulovém poli a další.

Zaregistrujte se k odběru newsletteru e-shopu Levandulové údolí a získejte aktuální přehled o slevových akcích a novinkách. Vaši e-mailovou adresu zadáte v dolní části webu.

Levandulové údolí doprava zdarma a cena poštovného

Levandulové údolí doprava zdarma platí při nákupu nad 1 500 Kč a vztahuje se také na osobní odběr. K doručení vaší objednávky si vyberete z těchto typů přepravy:

  • Zásilkovna – výdejní místa za 69 Kč
  • GLS – doručení na adresu za 100 Kč
  • Osobní odběr na adrese Vápenka 331, 267 51 Zdice – Chodouň – zdarma

Zboží z e-shopu Levandulové údolí uhradíte online kartou, bankovním převodem, nebo si připlatíte 30 Kč za dobírku.

Levandulové údolí vrácení zboží

Levandulové údolí vrácení zboží je možné do 14 dnů od převzetí objednávky. Zboží nesmí být poškozené, opotřebené ani znečištěné a nejlépe v původním obalu. Pro vrácení produktů nejprve sepište formulář Odstoupení od smlouvy, který následně zašlete elektronicky na e-mailovou adresu: info@levanduloveudoli.cz, nebo přiložte k řádně zabalenému zboží.

Balíček poté odešlete na adresu:

Tři věže s.r.o. – Levandulové údolí
Vápenka 331
267 51 Zdice – Chodouň

Do 14 dnů od odstoupení od smlouvy vám e-shop Levandulové údolí navrátí všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání, a to stejným způsobem, jakým jste zboží uhradili.

Levandulové údolí reklamace 2021

Levandulové údolí reklamace se dají uplatit do 24 měsíců od data obdržení zboží. Nárok máte na výměnu, opravu, přiměřenou slevu či navrácení plné částky. E-shop nejprve kontaktujte e-mailem info@levanduloveudoli.cz, produkt poté zabalte a zašlete na adresu:

Tři věže s.r.o. – Levandulové údolí
Vápenka 331
267 51 Zdice – Chodouň

E-shop o reklamaci rozhodne většinou do 3 pracovních dnů, maximálně na to má ze zákona 30 dnů. Následně vás bude kontaktovat.

Levandulové údolí kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Levandulové údolí je tu pro vás na telefonním čísle 602 956 618. Ke komunikaci lze využít také Levandulové údolí e-mail info@levanduloveudoli.cz nebo milena@levanduloveudoli.cz.

Výdejna e-shopu Levandulové údolí se nachází na adrese:

Vápenka 331
267 51 Zdice – Chodouň