září 2021

Slevový kód Letuška září 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Letuška.cz je rezervační portál, přes který koupíte letenky do celého světa. Letenky od Letušky lze zaplatit kartou, ve většina případů dojde k jejich okamžitému vystavení. Skrblík pro vás má slevový kód Letuška a slevy z poplatku za vystavení letenky.

Můžete přejít do obchodu. Letuška jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Letuška 2021

Díky Letuška si můžete nejen rezervovat letenky, ale také vybrat zájezd nebo ubytování, pronajmout auto i zajistit pojištění, které je pro bezstarostnou cestu velmi důležité. To vše naleznete na internetových stránkách www.letuska.cz. Takže pokud rádi cestujete, určitě si Letuška velmi oblíbíte. Můžete si zde také přečíst zajímavý magazín o cestování, který Vám dodá inspiraci na Vaše cesty. Pokud Vám nevyhovuje hledání na internetu, tak můžete využít jedné z poboček Letuška v Praze, Zlíně a Karlových Varech, kde Vám ochotný personál rád poradí.

Vyberte si nepřeberného množství letenek a cestujte s Letuška se slevou s využitím slevových kupónů Letuška.

Slevy a slevové kupóny Letuška

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupóny Letuška, včetně několika tipů a rad jak výhodně nakoupit a při nákupu Vaší vysněné dovolené na Letuška ušetřit.

Zajímavé nabídky a slevy na Letuška

Pokud chcete s Letuška ušetřit, tak Letuška nabízí mnoho zajímavých možností jak pořídit nejenom letenky za zvýhodněných podmínek. Nezapomeňte se například podívat do záložky Akční nabídky, kde naleznete zajímavé akce, díky nimž při Vašem cestování s Letuška ušetříte, aniž byste potřebovali jakýkoliv slevový kupón Letuška. V nabídce jsou letenky za zajímavé ceny, ale také třeba nabídka Last minute zájezdů za zajímavou cenu. Další zajímavou nabídkou je například slevový kupón od Letuška na 2000 Kč, která máte možnost získat, pokud si pořídíte kreditní kartu STYLE od Reiffeisenbank.

Registrace k odběru novinek u Letuška

Pokud se registrujete na Letuška, tak budete vědět jako první o novinkách, zajímavých nabídkách a slevách od Letuška. Letuška pořádá zajímavé akce pro Vaše cestování a o slevách od Letuška a dalších poutavých akcích a slevových kupónech Letuška jsou registrovaní zákazníci informování zejména prostřednictvím e-mailu.

Doprava zdarma od Letuška

Letuška nabízí zajímavé podmínky pro cestování na letiště. Na jejich stránkách se dozvíte nejrůznější alternativy cestování na letiště, včetně možnosti parkování na letišti. Zajímavá je také nabídka cestování na letiště vlakem, kde sice nenabízí Letuška dopravu zdarma, ale můžete cestovat pohodlně za velmi výhodných podmínek. Cena za dopravu z Čech je 250 Kč za osobu a z Moravy je 500 Kč za osobu. Tuto dopravu je možné sjednat pouze se zakoupením platné letenky on-line na www.letuska.cz. Poté Vám bude zaslána poukázka od Letuška se slevovým kódem, který lze vyměnit za jednosměrnou jízdenku na nebo z Letiště Václava Havla v Praze. Veškeré podmínky naleznete na stránkách www.letuska.cz.

Dárkový poukaz Letuška

Pokud si nevíte rady s nákupem dárku nejenom pro své nejbližší, tak dárkovým slevovým kupónem od Letuška určitě uděláte radost a ušetříte s Letuška mnoho mnoho starostí a energie. Obdarovaný si tak sám může vybrat, co mu udělá největší radost. Každá poukázka obsahuje unikátní slevový kód Letuška.

Facebook a další sociální sítě Letuška

Sledujte Letuška na facebooku a dalších sociálních sítích a budete neustále vědět o zajímavostech a slevových kódech Letuška, včetně pořádaných zajímavých soutěží a akcí.

Jak nakupovat a jak nezapomenout na žádné slevy a slevové kupóny Letuška

Nákup Letuška je velmi pohodlný a rychlý. Stačí si jen vybrat z nabídky produktů, které Letuška nabízí a poté si můžete Vámi vybrané letenky nebo třeba zájezd objednat telefonicky e-mailem nebo vyplnit nezávaznou objednávku, kde poté budete kontaktováni k dokončení objednávky. Jestliže vlastníte nějaký slevový kupón Letuška nezapomeňte jej uplatnit.

Slevový kód Letuška

Pokud preferujete osobní kontakt, tak navštivte jednu z poboček Letuška, kde Vám rádi s výběrem poradí.

Platba u Letuška

Možnost platby:

  • Hotově nebo kartou na pobočkách Letuška
  • Bankovním převodem předem
  • On-line platba při vytvoření rezervace
  • Platba platebními poukázkami – zde však počítejte s manipulačním poplatkem 5 %

Je také možné platit v eurech i americkými dolary.