říjen 2021

Slevový kód Kontakto říjen 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Internetový obchod Kontakto se zabývá prodejem brýlí a dalšího příslušenství týkajícího se zraku. Nakoupit můžete například sluneční brýle, dioptrické nebo barevné čočky od značek PureVision, Proclear, Acuvue a dalších. Při registraci k odběru newsletteru je k dispozici 5% sleva Kontakto. Čas od času e-shop vydává slevové kódy Kontakto. Skrblík pro Vás má nachystaný nejnovější slevový kupón Kontakto.

Můžete přejít do obchodu. Kontakto jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 294 dny Kontakto.cz → doprava zdarma na váš nákup
  • 294 dny Garance nejnižší ceny ⇒ Kontakto.cz
  • 294 dny Věrnostní program → Kontakto.cz ← sleva až 10 %
  • 294 dny Sleva 100 Kč na další nákup na Kontakto.cz
  • 294 dny 300 Kč sleva na brýle za nákup na Kontakto.cz
  • 294 dny Kontakto.cz sleva 5 % na nákup

Jak ušetřit Kontakto 2021

Kontakto je internetový obchod nabízející široký výběr brýlí a kontaktních čoček včetně příslušenství. V nabídce najdete jednodenní až roční kontaktní čočky, dále čočky denní a noční, čočky torické, multifokální astigmatické čočky a barevné čočky. Zároveň zde můžete pořídit čistící roztoky na čočky a oční kapky. V kategorii příslušenství najdete pouzdra na čočky a přípravky pro zdravé oči (okurkové polštářky).

Brýle jsou v obchodě rozděleny na sluneční a korekční. Další rozdělení je na dámské, pánské a dětské brýle. I k brýlím v Kontakto je možné pořídit příslušenství. Například pouzdra na brýle, čistící roztoky, nebo držák na brýle. V následujícím textu vám poradíme, jak v tomto obchodě nakupovat a jak využít slevové kupóny Kontakto.

Uspořádání obchodu Kontakto

Než se pustíte do nakupování, seznámíme vás s uspořádáním obchodu a upozorníme na funkce, které obchod Kontakto nabízí a které by bylo škoda přehlédnout. Mohou vám totiž pomoci s orientací v obchodě a najít na stránkách Kontakto konkrétní čočky a brýle.

V horní části internetového obchodu Kontakto máte možnost vybrat ze dvou základních kategorií: brýle nebo kontaktní čočky. Tento krok vám výrazně ušetří v Kontakto čas, neboť je další postup velmi přehledný.

Obchod nabízí možnost najít si kontaktní čočky přímo pro vás a to pomocí jednoduchého filtru. Do nabízené tabulky zadáte požadovaný dioptrický rozsah, poloměr zakřivení a druh čoček. Po kliknutí na Hledej, rovnou uvidíte všechny čočky z obchodu Kontakto, které vyhovují vašim zadaným parametrům.

Pokud navštívíte obchod znovu a chcete zopakovat předchozí objednávku, i to je možné a velmi zjednodušené. Stačí být pouze zaregistrovaný jako zákazník obchodu. Hned na úvodní stránce je totiž funkce opakování minulé objednávky k dispozici.

Stejně jako kontaktní čočky i oddělení brýlí (samostatná stránka) je jednoduše zorganizováno tak, že se jako zákazník lehce zorientujete a to vám ušetří v Kontakto další hledání.

Výhodný nákup v Kontakto

Dále vám prozradíme jak ušetřit v Kontakto. Tento internetový obchod totiž nabízí nejrůznější slevy a akce na své zboží. Aktuální slevy Kontakto vidíte přehledně hned na úvodní stránce obchodu. Další zajímavé akce se vám objeví po otevření záložky Akce v horní části stránky.

Zde můžete najít například dopravu zdarma z Kontakto platící pro konkrétní druh zboží, výhodná balení, dárky při objednání konkrétního produktu apod. Například můžete získat v obchodu Kontakto slevu na čočky. Jindy je pro vás připravena sleva na různé druhy brýlí z Kontakto.

Přehled nových slevových kódů Kontakto vám také přináší Skrblík.cz na profilu obchodu, nebo přímo do vašeho mailu, pokud si necháte posílat jeho zpravodaj.

Jak uplatnit slevu v Kontakto

Většina slev je připsána na základě slevového kódu Kontakto, který je potřeba zapsat do kolonky s názvem Akční kód po pravé straně při otevření nákupního košíku.

Slevový kód Kontakto

Po vyplnění této kolonky se vám sleva odečte z celkové ceny objednávky. Je potřeba si však dát pozor na podmínky využití slevy. Většinou je podmínkou minimální částka objednávky. Slevy často nelze kombinovat a jsou platné pouze do určitého data.

Věrnostní program Kontakto

Internetový obchod Kontakto má věrnostní program pro stálé zákazníky. Body do věrnostního programu získáváte za jednotlivé objednávky. Podle dosažených bodů se vám automaticky odečtou procenta z nákupu. Takto můžete získat slevu v Kontakto až 10%. Body je také možno získat za přivedení nového zákazníka.

Možnosti platby a dopravy v Kontakto

Obchod nabízí mnoho způsobů, jak objednané zboží dopravit na vámi zadanou adresu. Na vašem výběru závisí cena poštovného a konečná cena celé objednávky. Proto je dobré si volbu dopravy a platby dobře rozmyslet. Na výhodně zvoleném způsobu doručení a platby se dá totiž také ušetřit. V zásadě je možné využít tyto možnosti dopravy z Kontakto:

Česká pošta, GLS a odběrová místa Uloženka, GEIS point a GLS Parcel shop.

Platba je možná převodem, nebo na dobírku.