duben 2024

4x Klarstein slevový kód na duben 2024

(56 hodnocení)
O obchodu

E-shop Klarstein se specializuje na prodej kuchyňských spotřebičů a vybavení do domácnosti a kuchyní. Obchod prodává výrobky vlastní značky. Slevy Klarstein nabízí na veškerý sortiment a nabídku pravidelně obměňuje. Můžete si koupit výrobník ledu, grily, krb a mnoho dalších stylových doplňků. Výhodami obchodu jsou 3letá záruka na zboží, cashback Klarstein, který poskytuje portál Tipli. Způsoby, jak ušetřit v Klarstein najdete na portálu Skrblík.

→ Jít do obchodu → Chci dopravu zdarma
Můžete přejít do obchodu. Klarstein jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Klarstein slevy
🚚 Doprava zdarmaAno
🔔 Počet slev4
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace17. 4. 2024

Jak ušetřit Klarstein 2024

Na internetových stránkách obchodu Klarstein si můžete vybrat z řady spotřebičů. E-shop totiž nabízí například lednice a trouby, ale také domácí pivovary, kuchyňské spotřebiče, grily, nebo klimatizace a čističky vzduchu a spoustu dalších produktů. Nadále máte možnost si zde pročíst množství zajímavých receptů, které se nacházejí v online magazínu. V tom naleznete i užitečné rady a tipy, třeba ohledně spotřeby energií, nebo klidně na téma cestování. Společnost má také vlastní sociální sítě.

Chcete se dozvědět, jak ušetřit na Klarstein? Slevu 130 Kč můžete získat už jen odběrem newsletteru. Tato registrace je zdarma díky ní budete získávat pravidelně nové informace o slevových akcích Klarstein. Těch je během roku pořádáno více. Celoročně navíc využijete slevových kódů a kupónů, nebo služeb cashback portálů. Ty vám zaručí odměnu za každou z dokončených objednávek. Starosti si nemusíte dělat ani s cenou dopravy, ta je totiž v rámci České republiky bezplatná.

Internetový obchod Klarstein je na srovnávacím portálu Heureka doporučován 87 % ověřených zákazníků, kteří v eshopu nakoupili.

Jak získat slevový kupón Klarstein

Každému zákazníkovi jsou k dispozici slevové kupóny Klarstein. K čemu jsou dobré? Jedná se o unikátní hesla, nebo kódy, s jejichž pomocí získáte slevu na nákup navíc. Snadno se vám takto podaří ušetřit klidně až desítky procent z původní ceny produktu. Tyto výhody nabízí řada online prodejců, a tak není těžké na ně narazit.

Způsob, jak získat slevový kupón Klarstein, je tedy jednoduchý. Stačí, když budete sledovat speciální akce e-shopu. Abyste ale nemuseli neustále kontrolovat internetové stránky, přihlašte se k odběru newsletteru. Tato registrace je bezplatná, a dokonce za ni získáte odměnu 130 Kč na vaši další objednávku. Zadejte pouze vaši e-mailovou adresu a samy vám budou zasílány informace o výhodných nabídkách zahrnující například také slevové kupóny.

Jak uplatnit slevový kód Klarstein

Klarstein

Klíčovým pro získání slevy je správný postup, jak uplatnit slevový kód Klarstein. Návod, jak na to, je prostý a skládá se pouze z pár krátkých kroků. Pro začátek samotný e-shop navštivte a začněte s výběrem zboží.

Zvolit můžete z celkem šesti kategorií, pod nimiž objevíte specifické podkategorie produktů, ale také volitelné parametry. Sami si tak máte možnost navolit nejen maximální hodnotu útraty, ale i barvu výrobku a další. Jednotlivé kusy postupně přidávejte do online nákupního košíku. Ten si, až budete připraveni vytvořit objednávku, zobrazte. Objeví se shrnutí vašeho nákupu i celková cena za něj. V pravém sloupci uvidíte také kolonku s názvem „Slevový kupón“. Do té váš slevový kód Klarstein opište a klikněte na „VYPLATIT“. Platná sleva se následně sama odečte a vy můžete nákup dokončit.

Cashback Klarstein

Cashback Plná peněženka1,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo1,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli1,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze1,5 % získat bonus 50 Kč

Odměnu za každý dokončený nákup přes internet se vám podaří získat s pomocí takzvaných cashback portálů. Jediné, co je potřeba, je si na nich vytvořit vlastní účet. Registrace je bezplatná, zabere vám minimum času a už za ni lze získat bonus na vaše další nákupy. Například Tipli novým klientům nabízí až 300 Kč jako bonusy k prvním nákupům. Následně si pouze vyberte e-shop a navštivte jej skrze unikátní odkaz. Po úspěšném vytvoření objednávky získáte odměnu.

Odměnou je předem dané procento z původní ceny nákupu. Cashback Klarstein je k dispozici díky poskytovatelům Plná Peněženka, Refundo, Tipli a Vratné Peníze. Všechny tyto stránky nabízejí odměnu 1,5 %. Této výhody lze využívat opakovaně a ušetřit se tak dá s každou koupí přes internet.

Klarstein slevy – výprodeje, Black Friday…

Internetový prodejce elektrospotřebičů nabízí množství výhodných nabídek po celý rok. Slevy Klarstein produktů jsou dostupné na stránkách v podstatě téměř každý den. Neobvyklé nejsou ani výprodeje, nebo speciální slevové dny a akce. Konkrétně Black Friday Klarstein je nabídka poskytující zboží zlevněné až o desítky procent z původní ceny.

Pro ten nejlepší přehled se zaregistrujte k již zmiňovanému newsletteru. Stačí jen do tomu určeného pole zadat vaši e-mailovou adresu a máte hotovo. Takto vám už žádná z novinek neunikne, jelikož o nich budete prostřednictvím e-mailu pravidelně informováni.

Klarstein doprava zdarma a cena poštovného

Pokud jste již někdy dříve nakupovali přes internet, jistě víte, že je nutný také poplatek za doručení. Alespoň u většiny e-shopů to tak bývá. Cena poštovného Klarstein vás ale nemusí trápit. Jak je to možné? Obchod totiž poskytuje dopravu pouze v rámci České republiky a to bezplatně. Klarstein doprava zdarma je zajisté výhodou, kterou ocení každý nakupující.

Platit za online objednávky můžete několika způsoby. Nabízí se bankovní převod, platba předem online kartou, nebo skrze účet PayPal. Veškeré z uvedených možností můžete využít bezplatně z pohodlí domova.

Klarstein vrácení zboží

Dorazilo vám zboží, jehož nákup jste si rozmysleli? V takovém případě můžete využít zákonného vrácení zboží Klarstein. Celý postup vám o mnohé usnadní předpřipravené formuláře, které jsou na stránkách k dispozici. Podmínkou zůstává dodržení určené lhůty pro vrácení. Možné je totiž pouze vrácení zboží do 14 dnů ode dne převzetí zásilky.

Zároveň je třeba, aby produkty zůstaly ve stejném stavu, v jakém vám dorazily. Vše vyřešíte s pomocí již zmiňovaných formulářů. Využijte buď ten určený objednávkám, jejichž číslo faktury začíná na číslici 4000, nebo ten pro nákupy se začátkem faktury stejným jako je kalendářní rok. Ohledně dalšího postupu pak budete informováni.

Klarstein reklamace 2024

Jestliže váš nákup dorazil již poškozený, nebo postrádající některé z jeho částí, jsou k dispozici Klarstein reklamace. E-shop také poskytuje záruční dobu 3 roky na veškeré své nabízené produkty. Návod na to, jak zboží reklamovat je stejný, jako pro jeho navrácení.

Vybrat si můžete ze dvou reklamačních formulářů, které vám pomohou situaci vyřešit. První je určený objednávkám, jejichž číslo faktury začíná číslicí 4000. Druhý je naopak pro zásilky s fakturou, jejichž počáteční číslice je stejná jako kalendářní rok. Po úspěšném vyřízení reklamace vám mohou být navráceny peníze, nebo zaslán nový a funkční výrobek.

Klarstein kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud si stále s něčím nevíte rady, nebo potřebujete poradit s nákupem, obraťte se na poskytované Klarstein kontakty.

K dispozici je ve všední dny od 8:00 do 20:00 a v soboty od 8:00 do 18:00 Klarstein telefon: 225 348 508. Písemně pak můžete využít Klarstein e-mail: info@klarstein.cz. K dispozici je také chat, kterým můžete v pracovní dobu kontaktovat zaměstnance eshopu přímo z eshopu.