květen 2022

KiK slevový kód na květen 2022

(0 hodnocení)
O obchodu

KiK je německá firma, která v současné době vlastní rozsáhlou síť kamenných prodejen také v ČR. V jejím sortimentu najdete pánský, dámský a dětský textil. Součástí nabídky je i oblečení v nadměrných velikostech. Skrblík pro vás má slevové kupóny KiK.

Můžete přejít do obchodu. KiK jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit KiK 2022

V současné době KiK provozuje více než 3 400 prodejen v Evropě – z toho od roku 2006 už 210 prodejen v České republice. Nosným sortimentem naší nabídky je kvalitativně dobrý a přitom cenově výhodný textil, který představuje cca 70% celého sortimentu. Dále prodáváme doplňkový sortiment, jako např. dárkové předměty, bytový textil, doplňky, hračky a psací potřeby.

1. Sortiment řetězce prodejen KiK

V KiK najdete každý den nové tipy a nápady a fantastické výrobky pro celou rodinu. Skvělé a trendové kvalitní oblečení za výhodné ceny. Široký sortiment dámské, pánské a dětské módy. Součástí sortimentu je také móda v nadměrných velikostech. Také široká nabídka výrobků pro domácnost – od kuchyně přes ložnici po balkón a zahradu. A pro naše nejmenší nabídku dětských hraček a potřeb pro kreativní tvorbu.

Cenová dostupnost při zachování maximální kvality je naším cílem. Pro maximální uspokojení zákazníků vydáváme pravidelně aktualizovaný akční leták KiK, který Vám nabídne aktuální slevy KiK na vybrané položky napříč nabízeným sortimentem. Zlevněné zboží pak nakoupíte na některé z našich poboček.

2. Jak ušetřit v obchodě KiK

Základní nabídku výhodných nákupů obsahuje vždy aktuální akční leták KiK. Jeho obsahem je zboží, na které se vztahuje akční sleva KiK. Nákup zboží vybraného z akčního letáku KiK je pro Vás zaručeně výhodný a přinese Vám mnoho radosti a uspokojení.

Akční leták KiK dostanete do své poštovní schránky, ale ne každý distributor letáků je natolik spolehlivý, aby se k Vám leták vždy řádně dostal. Prostě není zaručeno, že akční leták KiK dostane každý zájemce. Pro úplnou jistotu je nejlepší zaregistrovat se k odběru newsletteru na webové stránce KiK. Pak budete moci využívat všechny exkluzívní výhody: Top nabídky, nové trendy, soutěže. Na této stránce si můžete prohlédnout též celý nabízený sortiment. Ale pozor. Nejedná se o e-shop. Zboží je k dostání pouze v našich filiálkách. A to jen do vyprodání zásob.

Také se můžete zaregistrovat k odběru internetového Zpravodaje Skrblík, kde najdete informace o aktuálně nabízených slevách. Zpravodaj bude chodit na Vaši mailovou adresu dvakrát týdně (ve středu a v neděli) s obsahem akčních letáků, nejlepších nabízených slev a slevových kupónů. Aktuální akční leták KiK tam bude určitě také.

Ve Skrblíkově Zpravodaji rovněž najdete spoustu užitečných rad a tipů na úspory i praktické řešení životních situací. Registrace na webu Skrblík je transparentní a bezpečná. Zpravodaj je zasílán zdarma. Neobsahuje nevyžádanou reklamu, Ochrana Vašich osobních údajů je zaručena. Odběr Zpravodaje Skrblík můžete kdykoliv ukončit.

3. Jak zjistit, jaká aktuálně platí akční sleva KiK

V nabídce webu Skrblík klikněte na odkaz: “Kupóny” a do vyhledávacího okénka zadejte text KiK. Stránka Vám pak nabídne aktuální akční leták KiK. Pak si stačí jen vybrat z nabídky zboží a zajít se pro ně do nejbližšího obchodu KiK.

4. Jaké slevy nabízí KiK

  • Akční sleva KiK – vztahuje se na zboží v akčním letáku KiK, nabídka platí jen do vyprodání zásob
  • Slevová poukázka KiK – může být jednou z cen v pravidelně soutěží, vyhlášených v newsletteru KiK

5. Síť filiálek KiK

Síť filiálek KiK pokrývá rovnoměrně celou Českou republiku. Pokud chcete vyhledat nejbližší filiálku, navštivte webovou stránku KiK, kde je vyhledávací formulář, ve kterém najdete Vám nejbližší filiálku. Obsahem je i grafické znázornění na mapě. Pak už nezbývá, než filiálku navštívit a výhodně nakoupit. Vážíme si každého zákazníka a těšíme se na Vaši návštěvu.