listopad 2020

Slevový kód Kenvelo listopad 2020

8 (4 hodnocení) O obchodu

Kenvelo je původem česká značka pánského, dámského a dětského oblečení. Prodejny Kenvelo se nacházejí v obchodních centrech v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Olomouci, Pardubicích nebo v Plzni. Skrblík pro vás má slevové kupóny a další slevy do Kenvela.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Kenvelo jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Kenvelo 2020

Kenvelo nabízí volnočasové oblečení podle nejaktuálnějších módních trendů. Mimo jiné v Kenvelo najdete i nejrůznější módní doplňky, které nesmí k dokonalému vzhledu chybět. Kenvelo nabízí jak rozsáhlou dámskou kolekci, tak na své si zde přijdou i pánové díky svěží mladistvé kolekci, která se hodí jen tak do města, ven nebo do školy. Inspiraci a informace o Kenvelo a aktuálních trendech můžete čerpat na internetových stránkách www.kvldenim.com.

Něco málo o značce Kenvelo

Historie Kenvelo sahá do roku 1991, kdy v Praze byla založena společnost CTC – Sportwear, kterou založili Dany Himi a Michael Saul. Bohužel značka Kenvelo v minulosti čelila opravdu četným ztrátám. V současné době patří čínské společnosti, která sídlí v Honkongu. Jenom pro zajímavost, Kenvelo znamená v hebrejštině „ano a ne“.

Jak a kde nakoupit značku

Nakupovat můžete v jedné z prodejen Kenvelo. Můžete se například podívat, jestli se ve Vašem oblíbeném obchodním centru nenachází nějaký obchod s oblečením Kenvelo. Na stránkách obchodního centra naleznete seznam obchodů a tímto vyhledáním obchodu Kenvelo si ušetříte mnoho času bezcílným bloumání po obchodním centru.

Obohaťte svůj šatník a vyberte si z rozmanité nabídky a nakupte v Kenvelo se slevou s využitím slevových kupónů Kenvelo.

Slevy a slevové kupóny Kenvelo

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupóny Kenvelo, včetně několika tipů a rad jak výhodně nakoupit a při nákupu v Kenvelo ušetřit.

Zajímavé nabídky a slevy v Kenvelo

Pokud chcete při nákupu v Kenvelo ušetřit, tak Kenvelo nabízí mnoho možností jak pořídit nabízený sortiment za zvýhodněných podmínek. Zajímavé nabídky a slevy Kenvelo můžete najít v akčních nabídkách daného obchodu Kenvelo. Kenvelo pořádá nejrůznější slevy Kenvelo, při nichž nabízí zajímavé zboží se slevou Kenvelo, jehož nákupem v Kenvelo ušetříte, aniž byste potřebovali jakýkoliv speciální slevový kupón Kenvelo, protože sleva Kenvelo je započítávána automaticky u pokladny.

Doporučujeme také sledovat výprodeje a slevy Kenvelo, díky nimž můžete nakoupit parádní kousky oblečení Kenvelo se slevou, která není zrovna zanedbatelná. Z tohoto důvodu sledujte pravidelně Skrblíka a už Vám neuteče jediná sleva Kenvelo a Vy se o všech slevových kódech Kenvelo dozvíte jako první.

Slevy Kenvelo bývají časově omezeny a jsou obměňovány.

Sezónní slevy

Máte možnost nakoupit oblečení Kenvelo se slevou v rámci sezónních výprodejů. Vybrané zboží je nabízeno za velmi výhodných podmínek a můžete s Kenvelo ušetřit i 50 %. I když se jedná o sezónní slevy Kenvelo, tak máte možnost toto zboží nakoupit včas a oblečení si danou sezónu užít. V současnosti je již běžné, že například sezónní výprodej plavek je již na začátku léta. Případně může daný obchod nabízet outletové oblečení, kdy máte možnost najít nadčasový kousek za zlomek ceny a ušetřit s Kenvelo nemalý peníz.

Slevy v rámci určitého obchodního centra

Podívejte se na stránky Vašeho oblíbeného obchodního centra, kde se Kenvelo nachází. Obchodní centra mohou pořádat různé akce, slevy Kenvelo nebo vydávat speciální slevové kódy Kenvelo v rámci nejrůznějších pořádaných akcí. Vy pak už jenom uplatníte Váš slevový kód Kenvelo u pokladny nebo budete pouze čerpat danou slevu Kenvelo, záleží na dané akci obchodního centra.

Registrace k odběru newsletteru Kenvelo

Jestliže to daný obchod Kenvelo nabízí, tak doporučujeme se registrovat k odběru novinek Kenvelo a díky tomu tak budete vědět jako první o novinkách a slevách Kenvelo. Jednotlivé obchody Kenvelo pořádají zajímavé akce a slevy Kenvelo a o různých poutavých akcích a slevových kupónech Kenvelo mohou být registrovaní zákazníci informováni například prostřednictvím e-mailu.

Facebook a další sociální sítě Kenvelo

Sledujte Kenvelo na facebooku a dalších sociálních sítích a budete neustále vědět o zajímavostech a slevových kódech Kenvelo, včetně pořádaných zajímavých soutěží a akcí.