červenec 2021

Slevový kód Kenvelo červenec 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Kenvelo je původem česká značka pánského, dámského a dětského oblečení. Prodejny Kenvelo se nacházejí v obchodních centrech v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Olomouci, Pardubicích nebo v Plzni. Skrblík pro vás má slevové kupóny a další slevy do Kenvela.

Můžete přejít do obchodu. Kenvelo jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 207 dny Kenvelo – slevy a výprodeje

Jak ušetřit Kenvelo 2021

Kenvelo nabízí volnočasové oblečení podle nejaktuálnějších módních trendů. Mimo jiné v Kenvelo najdete i nejrůznější módní doplňky, které nesmí k dokonalému vzhledu chybět. Kenvelo nabízí jak rozsáhlou dámskou kolekci, tak na své si zde přijdou i pánové díky svěží mladistvé kolekci, která se hodí jen tak do města, ven nebo do školy. Inspiraci a informace o Kenvelo a aktuálních trendech můžete čerpat na internetových stránkách www.kvldenim.com.

Něco málo o značce Kenvelo

Historie Kenvelo sahá do roku 1991, kdy v Praze byla založena společnost CTC – Sportwear, kterou založili Dany Himi a Michael Saul. Bohužel značka Kenvelo v minulosti čelila opravdu četným ztrátám. V současné době patří čínské společnosti, která sídlí v Honkongu. Jenom pro zajímavost, Kenvelo znamená v hebrejštině „ano a ne“.

Jak a kde nakoupit značku

Nakupovat můžete v jedné z prodejen Kenvelo. Můžete se například podívat, jestli se ve Vašem oblíbeném obchodním centru nenachází nějaký obchod s oblečením Kenvelo. Na stránkách obchodního centra naleznete seznam obchodů a tímto vyhledáním obchodu Kenvelo si ušetříte mnoho času bezcílným bloumání po obchodním centru.

Obohaťte svůj šatník a vyberte si z rozmanité nabídky a nakupte v Kenvelo se slevou s využitím slevových kupónů Kenvelo.

Slevy a slevové kupóny Kenvelo

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupóny Kenvelo, včetně několika tipů a rad jak výhodně nakoupit a při nákupu v Kenvelo ušetřit.

Zajímavé nabídky a slevy v Kenvelo

Pokud chcete při nákupu v Kenvelo ušetřit, tak Kenvelo nabízí mnoho možností jak pořídit nabízený sortiment za zvýhodněných podmínek. Zajímavé nabídky a slevy Kenvelo můžete najít v akčních nabídkách daného obchodu Kenvelo. Kenvelo pořádá nejrůznější slevy Kenvelo, při nichž nabízí zajímavé zboží se slevou Kenvelo, jehož nákupem v Kenvelo ušetříte, aniž byste potřebovali jakýkoliv speciální slevový kupón Kenvelo, protože sleva Kenvelo je započítávána automaticky u pokladny.

Doporučujeme také sledovat výprodeje a slevy Kenvelo, díky nimž můžete nakoupit parádní kousky oblečení Kenvelo se slevou, která není zrovna zanedbatelná. Z tohoto důvodu sledujte pravidelně Skrblíka a už Vám neuteče jediná sleva Kenvelo a Vy se o všech slevových kódech Kenvelo dozvíte jako první.

Slevy Kenvelo bývají časově omezeny a jsou obměňovány.

Sezónní slevy

Máte možnost nakoupit oblečení Kenvelo se slevou v rámci sezónních výprodejů. Vybrané zboží je nabízeno za velmi výhodných podmínek a můžete s Kenvelo ušetřit i 50 %. I když se jedná o sezónní slevy Kenvelo, tak máte možnost toto zboží nakoupit včas a oblečení si danou sezónu užít. V současnosti je již běžné, že například sezónní výprodej plavek je již na začátku léta. Případně může daný obchod nabízet outletové oblečení, kdy máte možnost najít nadčasový kousek za zlomek ceny a ušetřit s Kenvelo nemalý peníz.

Slevy v rámci určitého obchodního centra

Podívejte se na stránky Vašeho oblíbeného obchodního centra, kde se Kenvelo nachází. Obchodní centra mohou pořádat různé akce, slevy Kenvelo nebo vydávat speciální slevové kódy Kenvelo v rámci nejrůznějších pořádaných akcí. Vy pak už jenom uplatníte Váš slevový kód Kenvelo u pokladny nebo budete pouze čerpat danou slevu Kenvelo, záleží na dané akci obchodního centra.

Registrace k odběru newsletteru Kenvelo

Jestliže to daný obchod Kenvelo nabízí, tak doporučujeme se registrovat k odběru novinek Kenvelo a díky tomu tak budete vědět jako první o novinkách a slevách Kenvelo. Jednotlivé obchody Kenvelo pořádají zajímavé akce a slevy Kenvelo a o různých poutavých akcích a slevových kupónech Kenvelo mohou být registrovaní zákazníci informováni například prostřednictvím e-mailu.

Facebook a další sociální sítě Kenvelo

Sledujte Kenvelo na facebooku a dalších sociálních sítích a budete neustále vědět o zajímavostech a slevových kódech Kenvelo, včetně pořádaných zajímavých soutěží a akcí.