květen 2021

Slevový kód JáHrdina.cz květen 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

V internetovém obchodu Jáhrdina.cz si můžete nechat vytvořit knihu na přání. V nabídce obchodu jsou personalizované knihy, plyšáci na míru, malovací polštářky, motanice s různými motivy a další zboží. Obchod Vám vytvoří knihu podle požadavků a jmen, která napíšete do objednávky. Nejnovější akce a slevové kupóny Jáhrdina.cz pro Vás má portál Skrblík. Slevový kód Jáhrdina.cz může mít omezenou platnost a s jejich využitím proto příliš nečekejte.

Můžete přejít do obchodu. JáHrdina.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit JáHrdina.cz 2021

V internetovém obchodu Jáhrdina.cz si můžete nechat vytvořit knihu na přání pro své ratolesti. Obchod Vám vytvoří a vytiskne knížku přímo pro Vaše dítko. Jméno dcery, syna, vnuka nebo vnučky Vám vloží přímo do příběhu například s jeho či jejím kamarádem a místem, kde dítě bydlí. Projekt JáHrdina.cz slouží k tomu, aby děti namotivovala ke čtení knížka, kde vystupují oni samotní, jako například princové, princezny, závodníci v autech nebo slavné koňařky. Projekt má spoustu příběhů sepsaných a zkontrolovaných už několik let dopředu pro ty nejmenší předškoláky, i pro dítka na základní škole.

Obchod dále nabízí i plyšáky na míru, kdy si dítko samo nakreslí, jakého plyšáka si představuje, a zaměstnanci už pak vše zařídí, aby dítko dostalo svého vysněného plyšáka. Všechny plyšové hračky jsou vyráběny ručně v chráněných dílnách. Dále je tu možnost malovacích polštářků, motanice s různými motivy a spoustu dalšího.

Zalíbila se Vám možnost vytvořit si nějaký kousek pro Vaše dítko? Využijte slevové kupóny Jáhrdina.cz, a užijte si nákup levněji a pohodlněji.

Slevové kupóny Jáhrdina.cz

Chcete nějaký pěkný dárek pro Vaši ratolest, nebo se jen Vaši ratolesti nechce moc do čtení a vy dítko potřebujete namotivovat? Jenže se Vám nechtějí platit úmorné ceny, a chcete mít nákup levnější? Žádný problém! Se Skrblíkovými slevovými kódy Jáhrdina.cz se Vám bude nakupovat o mnoho lépe. Se Skrblíkovými slevovými kupóny Jáhrdina.cz dostanete slevu na nákup, a díky slevovým kódům Jáhrdina.cz ušetříte nemalé peníze.

Dávejte ale pozor na datum splatnosti slevového kupónu Jáhrdina.cz, který najdete přímo na slevovém kódu Jáhrdina.cz. Skrblík se avšak snaží, aby veškeré slevové kupóny Jáhrdina.cz byly aktuální, a naši zákazníci si tak mohli vybrat slevový kód Jáhrdina.cz, který jim nejvíce vyhovuje.

Výroba knih a plyšových medvídků

Firma knížky vyrábí ručně, vzhledem k tomu, že se jedná o personální knížky. Část knih je tisknuta v profesionální tiskárně, text knihy se též tiskne samotný na přání zákazníka. Vazba knížky je spojená speciálním sešívacím strojem, proto je kniha pevnější a více vydrží. Knížky jsou podloženy velkou sbírkou ilustrací, aby pro děti čtení bylo ještě zábavnější.

Plyšové hračky jsou též vyráběny ručně. Na výrobu plyšáků jsou uzpůsobeny chráněné dílny, díky nimž jsou plyšové hračky kvalitnější a odpovídají obrázkům, které dítka namalují. Při koupi plyšáka také pomáháte lidem v pracujícím v chráněných dílnách.

Pokud si chcete nějaký krásný produkt objednat, nezapomeňte využít slevové kupóny Jáhrdina.cz, pro příjemnější nákup.

Objednávka zboží

Chcete si nějaký produkt objednat ale nevíte, jak na to? Je to snadné!

Chcete-li si objednat knížku se jménem, stačí na hlavní stránce kliknout na oranžové tlačítko s nápisem “Vytvořit vlastní knížku”. Pak stačí vybrat příběh z nabídky, kterou Vám obchod nabízí, vyplnit jména hrdinů do formuláře a poté už jen odeslat Vaši objednávku.

V případě objednávky plyšové hračky na míru kliknete na hlavní stránce na modré tlačítko s nápisem “Vytvořit plyšáka na míru”, vyberte velikost plyšáka, kterou chcete. Poté opět stačí vyplnit objednávku, a na email obchodu Jáhrdina.cz odeslat obrázek nakreslený Vaším dítkem, a zaměstnanci Vám vyrobí přesně takovou plyšovou hračku, jakou si Vaše dítko přeje.

Zalíbil-li se Vám jiný produkt, které lze najít kliknutím na zelenou kolonku, které obchod nabízí, stačí kliknout na tlačítko Koupit u produktu, který se Vám zalíbil, vyplníte formulář, a obchod Vám dárek zašle.

Nezapomeňte však využít Skrblíkovy slevové kupóny Jáhrdina.cz.

Doprava a platba

Obchod nabízí pouze jednu možnost dopravy a platby. Obchod zboží posílá přes službu České pošty, a platbu požaduje převodem na bankovní účet. Bohužel zboží na dobírku v tuhle chvíli neprovádí.