srpen 2021

Slevový kód iPilot srpen 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

iPilot nabízí reálný zážitek v podobě pilotování na leteckém simulátoru Airbusu A320. Zájemci mohou vybírat z několika variant zážitku a 24 000 letišť pro vzlet či přistání. Skrblík pro vás má slevové kupóny a další slevy do simulátoru iPilot.

Můžete přejít do obchodu. iPilot jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 215 dny iPilot.cz: Sleva 30 % na poukaz po předložení karty Sphere card

Jak ušetřit iPilot 2021

iPILOT je e-shop nabízející reálný letecký simulátor. V nabídce jsou zážitkové programy, jako jsou letecký simulátor dopravního letadla, zážitek s lahví šampaňského či zážitek „strach z létání“, dále školení pilotů a letecká edukace. V nabídce je možnost virtuálně navštívit více jak 24 000  letišť po celém světě. Proškolí Vás cvičení instruktoři, kteří se zpravidla generují z držitelů licencí soukromých pilotů (PPL) po komerční piloty, kteří si odskočili od létání se skutečným letadlem, aby se mohli o svoji lásku k létání podělit. Cena zážitků začíná na sympatických 1 099 Kč.

iPILOT se představuje

Velkou výhodou nákupu v iPILOT je přehledná nabídka zážitkových programů, které můžete vyhledávat v jednoduchém menu rozděleném podle tematických okruhů. Procházení nabízenými produkty je díky tomuto členění velmi intuitivní, přehledné a uživatelsky příjemné. Tyto zážitkové programy lze doporučit jako netradiční dárek pro své blízké.

Pokud si přeci jen v současné nabídce na iPILOT nevyberete, nezoufejte, nabídka e-shopu se průběžně obnovuje a aktualizuje takřka každý den.

Jak ušetřit v iPILOT

Skrblík Vám přináší aktuální přehled slevových kupónů iPILOT. E-shop nabízí slevové kódy iPILOT, které lze uplatit během dokončování objednávky v košíku. Slevové kódy iPILOT uplatníte vložením příslušného slevového kódu iPILOT do vyhrazeného pole.

E-shop nabízí slevový kupón iPILOT ve výši 30 %. Kupón lze získat při předložení Sphere card. Nabídky není možné vzájemně kombinovat, sleva platí pouze u programů v délce 30, 60, nebo 90 minut.

Možnost čerpání slevových kupónů iPILOT je časově omezená do vyčerpání kapacit, proto neotálejte a Váš nákup příliš neodkládejte.

Možnosti platby na iPILOT

Zboží lze na iPILOT zaplatit následujícími způsoby:

  • Platba v hotovosti na pobočce;
  • Platba kartou na pobočce;
  • Platba přes GPWebPay.

Adresa provozovny simulátoru a prodejny

iPILOT nalezneme na adrese Zborovská 620/47, 150 00 Praha 5 (naproti Café Savoy). Místo je dobře dostupné MHD, zastávka Újezd.

Otevírací doba:

Prodejna: pondělí – pátek   09:00 – 18:00

Provoz simulátoru: pondělí – neděle na základě rezervací.