září 2021

Slevový kód Hotel.de září 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Hotel.de je původně německý rezervační portál na hotely, dnes je k dispozici kompletně v českém jazyce. Skrblík pro vás má aktuální slevové kódy a slevové kupóny na Hotel.de.

Můžete přejít do obchodu. Hotel.de jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 270 dny Hotel.de: Sleva alespoň 50 % na last minute pobyty

Jak ušetřit Hotel.de 2021

Jedete na dovolenou či na pracovní cestu a potřebujete si zarezervovat ubytování v hotelu? V tom případě využijte služeb on-line hotelové rezervační služby Hotel.de. Hotel.de vám nabízí více než 300 000 hotelů po celém světě. Neváhejte a rezervujte si ubytování kdekoliv na světě za výhodné ceny se službou Hotel.de.

Slevové kupóny Hotel.de

Skrblík vám nabízí pravidelně aktualizovanou nabídku slevových kupónu Hotel.de. Vyberte si ten slevový kupón Hotel.de, který je pro vás nejvýhodnější a se kterým také nejvíce ušetříte. Snažíme se pro vás připravit co nejvíce druhů slevových kódů Hotel.de, aby si mohl z naší nabídky vybrat opravdu každý.

U každého slevového kódu Hotel.de si pro jistotu zkontrolujte datum expirace slevového kódu Hotel.de, které je uvedeno přímo na konkrétním slevovém kupónu Hotel.de. Všechny slevové kupóny Hotel.de by však měli být aktuální, ale i my jsme pouze lidé.

Snažíme se pro vás připravit co nejvíce slevových kódů Hotel.de, aby si mohl vybrat opravdu každý.

Jak uplatnit slevový kód Hotel.de

Poté, co jste si vybrali vhodný slevový kupón Hotel.de, klikněte na něj, čímž se dostanete přímo na internetové stránky Hotel.de. Dále v otevřeném formuláři vyplňte destinaci (město), kde se chcete ubytovat, datum požadovaného příjezdu, odjezdu a typ pokoje. Po výběru ubytování dokončete rezervaci podle dalších pokynů. Provedení rezervace je jednoduché a intuitivní. Platba zpravidla probíhá na místě při odjezdu z hotelu.

Pouze ve výjimečných případech, jako např. u sazby při včasné rezervaci, veletržní sazby nebo u sazby Advanced Purchase může být vaše platební karta hotelem předem zatížena.

Pokud máte nějaký speciální požadavek, neváhejte kontaktovat ubytovací zařízení, které se bude snažit vyjít vám vstříc.

Nestačí vám slevové kupóny Hotel.de? V tom případě klikněte na hlavní stránce Hotel.de na záložku “Deals”, kde najdete obrovské slevy na vybrané hotely po celém světě.

Hodnocení ubytování

Skrblík doporučuje nepodceňovat recenze ubytovacích zařízení předchozími hosty. Vybírejte ubytování pouze s vysokým hodnocením, vyhnete se tak zklamání z nízké kvality daného ubytovacího zařízení a z nízké úrovně poskytovaných služeb. Hodnotit mohou pouze reální hosté, kteří si dané ubytování skutečně rezervovali, díky čemuž máte jistotu, že uvedené hodnocení je 100% pravdivé a lze mu věřit.

Pokud chcete i vy pomoci potencionálním hostům s výběrem ubytování, můžete zanechat své hodnocení daného hotelu, ve kterém jste byli ubytováni.

V Hotel.de máte jistotu transparentních garantovaných cen a nenajdete zde žádné skryté poplatky.

Vaše osobní údaje jsou kódovány za účelem ochrany vašeho soukromí pomocí osvědčené metody SSL 128 bitů.

Velkou výhodou Hotel.de je mnohojazyčnost, díky čemuž máte k dispozici servis i hodnocení předchozích hostů v češtině.

Mobilní aplikace Hotel.de

Pro rychlejší a pohodlnější rezervace na vašem mobilním zařízení si stáhněte mobilní aplikaci Hotel.de, která je k dispozici bezplatně na Google Play či v App Store.

Můžete si zde označit oblíbené hotely, prohlížet si své rezervace či si v mobilní aplikaci Hotel.de můžete najít nejkratší cestu k vašemu hotelu.

Pro pohodlnější a rychlejší rezervace na vašem počítači se zaregistrujte na internetových stránkách Hotel.de

Kontakty na Hotel.de

Chcete si telefonicky rezervovat hotel nebo máte otázky ke své rezervaci či ke slevovým kupónům Hotel.de? V tom případě je vám k dispozici bezplatná zákaznická linka na telefonním čísle 00800-112 112 00 nebo e-mailová adresa info@hotel.de

Hotel.de také najdete na Facebooku a Twitteru.