únor 2020

Slevové kódy Hair Cosmetics únor 2020

Rating: 9 (15 hodnocení) O obchodu

Hair Cosmetics je internetový obchod zabývající se prodejem nástrojů a přípravků pro úpravu vlasů. Zakoupit v e-shopu můžete například hřebeny a nůžky, šampóny a další vlasovou kosmetiku nebo vybavení do kadeřnictví. Při nákupu nad 2 500 Kč je možnost využít dopravu zdarma. Slevy Hair-Cosmetics.cz pravidelně obměňuje. Čas od času obchod vydává slevové kódy Hair-Cosmetics.cz. Skrblík pro Vás má připravený nejnovější slevový kupón Hair Cosmetics.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Hair Cosmetics jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu

Jak ušetřit Hair Cosmetics 2020

Pokud potřebujte nakoupit profesionální kadeřnické potřeby a vlasovou kosmetiku, zavítejte na stránky e-shopu Hair Cosmetics. V bohaté nabídce produktů si jistě vyberete a navíc vám Skrblík poradí, jak při svém nákupu můžete, třeba se slevovým kupónem Hair Cosmetics, ještě navíc i ušetřit.

Záruka na Hair Cosmetics

Není-li smluvně stanoveno jinak, je na všechny výrobky poskytována záruční doba dle zákona – pro spotřebitele 24 měsíců, pro podnikatele 12 měsíců. Pokud potřebujete uplatnit reklamaci na zboží zakoupené v e-shopu Hair Cosmetics, zašlete výrobek na adresu obchodu společně s originálem záručního listu, kopií faktury nebo jiného dokladu potvrzujícího zakoupení produktu v obchodě Hair Cosmetics a reklamačním formulářem, na kterém bude popsána vada. Reklamační formulář naleznete na stánkách e-shopu Hair Cosmetics. Zboží k reklamaci by mělo být zabaleno ve vhodném obalu, aby se předešlo jeho poškození při přepravě a mělo by být kompletní a čisté. Pokud bude vaše reklamace uznána za oprávněnou, náleží vám náhrada účelně vynaložených nákladů (zejména na dopravu). Reklamace bude vyřízena do 30-ti dnů ode dne jejího uplatnění.

Pokud jste spotřebitel, můžete zakoupené zboží bez udání důvodu vrátit ve lhůtě 14 dní od přijetí zboží (pro podnikatelskou činnost právo na odstoupení od smlouvy v této lhůtě nevzniká). Zboží by mělo být vráceno samozřejmě kompletní, nesmí jevit známky opotřebení nebo poškození a nejlépe aby bylo v původním obalu. Obal jako takový není předmětem koupě ani součástí zakoupené věci – přesto má prodejce právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s dodáním nových obalů a uvedením vráceného zboží do stavu původního. Tyto náklady jsou individuálně posouzeny a mohou vám být poté naúčtovány.

Typy slev, slevový kupón Hair Cosmetics

Doprava zdarma – při nákupu nad 2 500 Kč získáte automaticky na svoji objednávku dopravu zdarma. Při vyplňování objednávky stačí vybrat způsob doručení a platby (i když se možnosti doručení budou zobrazovat s cenou za dopravu) a na konečné objednávce bude automaticky 0 Kč poštovné.

Akce – vybírejte z desítek produktů v akční nabídce na Hair Cosmetics. V této akční nabídce naleznete i novinky v sortimentu, které jsou k dostání v e-shopu Hair Cosmetics.

Přihlaste se k odběru newsletteru Hair Cosmetics a už vám neuniknou žádné akce, slevy ani novinky.

Slevový kupón Hair Cosmetics – pokud máte slevový kupón Hair Cosmetics a chcete ho při nákupu uplatnit, zadejte ho v prvním kroku v nákupním košíku a potvrďte tlačítkem OK.

Sledujte Hair Cosmetics na Facebooku – obchod na sociální síti prezentuje akční nabídky a slevy do e-shopu Hair Cosmetics.

Možnosti platby na Hair Cosmetics

Zboží si můžete nechat zaslat na dobírku, kdy zaplatíte až při převzetí zásilky dopravci. U přepravní společnosti PPL lze dobírku zaplatit platební kartou. Zaplatit můžete i kartou nebo online převodem, kdy obchodník dostane peníze ihned a vaše objednávka je tak vyřízena v nejkratším možném čase. Při využití platby bankovním převodem vám příjde e-mailové potvrzení vaší objednávky a též podklady k platbě, na jejichž základě budete realizovat převod příslušné částky. Jakmile peníze dorazí na účet obchodu Hair Cosmetics, který je vedený u Komerční banky, bude vaše objednávka expedovaná (pokud využíváte služeb jiné banky než Hair Cosmetics, může převod peněz trvat až 3 pracovní dny). Při osobním odběru na provozovně v Přerově je možné zaplatit v hotovosti.

Způsoby dopravy z Hair Cosmetics

Objednávku si můžete osobně vyzvednout v provozovně Hair Cosmetics v Přerově. Obchod vás předem e-mailem kontaktuje, že je zboží připraveno k vyzvednutí a bude na vás čekat až 7 dní, proto máte dostatek času si svoji objednávku vyzvednout. Dále můžete využít služeb České pošty, kdy vám bude objednávka doručena jako Balík Do ruky. Pokud v den doručení nebudete přítomni na udané adrese, balíček bude uložen na poště a vy si ho můžete během 7 dní vyzvednout. Balík vám doručí i přepravní společnost PPL, kdy navíc ve vybraných městech tento přepravce nabízí také večerní a víkendové doručení.