červenec 2021

Slevový kód Hair Cosmetics červenec 2021

9 (10 hodnocení) O obchodu

Hair Cosmetics je internetový obchod zabývající se prodejem nástrojů a přípravků pro úpravu vlasů. Zakoupit v e-shopu můžete například hřebeny a nůžky, šampóny a další vlasovou kosmetiku nebo vybavení do kadeřnictví. Při nákupu nad 2 500 Kč je možnost využít dopravu zdarma. Slevy Hair-Cosmetics.cz pravidelně obměňuje. Čas od času obchod vydává slevové kódy Hair-Cosmetics.cz. Skrblík pro Vás má připravený nejnovější slevový kupón Hair Cosmetics.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Hair Cosmetics jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 208 dny Hair-cosmetics sleva až 50 %

Jak ušetřit Hair Cosmetics 2021

Pokud potřebujte nakoupit profesionální kadeřnické potřeby a vlasovou kosmetiku, zavítejte na stránky e-shopu Hair Cosmetics. V bohaté nabídce produktů si jistě vyberete a navíc vám Skrblík poradí, jak při svém nákupu můžete, třeba se slevovým kupónem Hair Cosmetics, ještě navíc i ušetřit.

Záruka na Hair Cosmetics

Není-li smluvně stanoveno jinak, je na všechny výrobky poskytována záruční doba dle zákona – pro spotřebitele 24 měsíců, pro podnikatele 12 měsíců. Pokud potřebujete uplatnit reklamaci na zboží zakoupené v e-shopu Hair Cosmetics, zašlete výrobek na adresu obchodu společně s originálem záručního listu, kopií faktury nebo jiného dokladu potvrzujícího zakoupení produktu v obchodě Hair Cosmetics a reklamačním formulářem, na kterém bude popsána vada. Reklamační formulář naleznete na stánkách e-shopu Hair Cosmetics. Zboží k reklamaci by mělo být zabaleno ve vhodném obalu, aby se předešlo jeho poškození při přepravě a mělo by být kompletní a čisté. Pokud bude vaše reklamace uznána za oprávněnou, náleží vám náhrada účelně vynaložených nákladů (zejména na dopravu). Reklamace bude vyřízena do 30-ti dnů ode dne jejího uplatnění.

Pokud jste spotřebitel, můžete zakoupené zboží bez udání důvodu vrátit ve lhůtě 14 dní od přijetí zboží (pro podnikatelskou činnost právo na odstoupení od smlouvy v této lhůtě nevzniká). Zboží by mělo být vráceno samozřejmě kompletní, nesmí jevit známky opotřebení nebo poškození a nejlépe aby bylo v původním obalu. Obal jako takový není předmětem koupě ani součástí zakoupené věci – přesto má prodejce právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s dodáním nových obalů a uvedením vráceného zboží do stavu původního. Tyto náklady jsou individuálně posouzeny a mohou vám být poté naúčtovány.

Typy slev, slevový kupón Hair Cosmetics

Doprava zdarma – při nákupu nad 2 500 Kč získáte automaticky na svoji objednávku dopravu zdarma. Při vyplňování objednávky stačí vybrat způsob doručení a platby (i když se možnosti doručení budou zobrazovat s cenou za dopravu) a na konečné objednávce bude automaticky 0 Kč poštovné.

Akce – vybírejte z desítek produktů v akční nabídce na Hair Cosmetics. V této akční nabídce naleznete i novinky v sortimentu, které jsou k dostání v e-shopu Hair Cosmetics.

Slevový kód Hair Cosmetics

Přihlaste se k odběru newsletteru Hair Cosmetics a už vám neuniknou žádné akce, slevy ani novinky.

Slevový kupón Hair Cosmetics – pokud máte slevový kupón Hair Cosmetics a chcete ho při nákupu uplatnit, zadejte ho v prvním kroku v nákupním košíku a potvrďte tlačítkem OK.

Sledujte Hair Cosmetics na Facebooku – obchod na sociální síti prezentuje akční nabídky a slevy do e-shopu Hair Cosmetics.

Možnosti platby na Hair Cosmetics

Zboží si můžete nechat zaslat na dobírku, kdy zaplatíte až při převzetí zásilky dopravci. U přepravní společnosti PPL lze dobírku zaplatit platební kartou. Zaplatit můžete i kartou nebo online převodem, kdy obchodník dostane peníze ihned a vaše objednávka je tak vyřízena v nejkratším možném čase. Při využití platby bankovním převodem vám příjde e-mailové potvrzení vaší objednávky a též podklady k platbě, na jejichž základě budete realizovat převod příslušné částky. Jakmile peníze dorazí na účet obchodu Hair Cosmetics, který je vedený u Komerční banky, bude vaše objednávka expedovaná (pokud využíváte služeb jiné banky než Hair Cosmetics, může převod peněz trvat až 3 pracovní dny). Při osobním odběru na provozovně v Přerově je možné zaplatit v hotovosti.

Způsoby dopravy z Hair Cosmetics

Objednávku si můžete osobně vyzvednout v provozovně Hair Cosmetics v Přerově. Obchod vás předem e-mailem kontaktuje, že je zboží připraveno k vyzvednutí a bude na vás čekat až 7 dní, proto máte dostatek času si svoji objednávku vyzvednout. Dále můžete využít služeb České pošty, kdy vám bude objednávka doručena jako Balík Do ruky. Pokud v den doručení nebudete přítomni na udané adrese, balíček bude uložen na poště a vy si ho můžete během 7 dní vyzvednout. Balík vám doručí i přepravní společnost PPL, kdy navíc ve vybraných městech tento přepravce nabízí také večerní a víkendové doručení.