září 2021

Slevový kód GoOrganic září 2021

9 (66 hodnocení) O obchodu

V GoOrganic najdete kromě přírodních potravin, sportovní výživy a přírodní detoxikace také eko drogerii, eko doplňky pro domov, spotřebiče, bio kosmetiku a knihy o zdraví. GoOrganic není jen e-shop, ale také blog a přírodní styl života. Doprava je zdarma pro objednávky nad 2 000 Kč. Pokud máte slevový kód GoOrganic, nezapomeňte ho uplatnit při vašem nákupu.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. GoOrganic jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit GoOrganic 2021

GoOrganic je e-shop, ve kterém naleznete sortiment pro podporu Vašeho zdraví a vyrovnaný životní styl. V jeho nabídce naleznete potraviny, ekodrogerii, kosmetiku, ale i menší spotřebiče jako jsou například odšťavňovače, mixéry, sušičky potravin a podobně.

Možností, jak ušetřit v GoOrganic je několik a stačí sledovat tyto stránky, kde jsou akce obchodu pravidelně aktualizovány. Ušetřit v GoOrganic můžete nákupem akčních produktů nebo uplatněním slevového kupónu GoOrganic nebo třeba využít nabídky dopravy zdarma.

Jak získat slevový kupón GoOrganic

Příležitostí, kdy obchod vydává slevový kupón GoOrganic není mnoho, ale i tak máte možnost na slevový kupón narazit v rámci nejrůznějších propagačních akcí.

Jednou z možností, jak získat slevový kupón GoOrganic je přihlásit se k odběru newsletteru a nejenomže budete mít přístup ke všem aktuálním akcím obchodu, tak navíc získáte slevový kupón GoOrganic v hodnotě 50 Kč na Váš první nákup.

Jak uplatnit slevový kód GoOrganic

Slevový kód GoOrganic uplatníte jednoduše v prvním kroku Vaší objednávky, kde naleznete ihned pod zbožím políčko „Dárky a slevy“, do kterého vepíšete Váš slevový kód GoOrganic a zmáčknete tlačítko „Přidat“.

Slevový kód GoOrganic

Při problémech s uplatněním Vašeho slevového kódu je vhodné zkontrolovat podmínky jeho užití. Zkontrolujte, jestli jste přihlášeni, protože se může jednat o kód podmíněný registrací do GoOrganic. Slevový kód může být také podmíněn minimální hodnotou objednávky nebo se týká pouze určitého sortimentu.

CashBack GoOrganic

Cashback Plná peněženka6 % získat bonus 60 KčCashback Refundo6 % získat bonus 50 KčCashback Tipli6 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze6 % získat bonus 50 Kč

Díky Tipli.cz máte možnost ušetřit s GoOrganic CashBack dalších 6 %. Postačí pouze nakoupit prostřednictvím Tipli a peníze získáte zpět. GoOrganic CashBack 6 % můžete získat i u jiných poskytovatelů CashBack jako je například Refundo.cz nebo PlnáPeněženka.cz.

Registrace na cashback portály je zdarma a můžete navíc také získat registrační bonus. Stačí navštívit obchod přes odkaz z cashback portálu a po nákupu získáte část provize jako odměnu.

GoOrganic slevy – výprodeje, Black Friday …

Pokud chcete při nákupu v GoOrganic ušetřit, tak určitě nezapomeňte projít záložku “Akce”, kde naleznete GoOrganic slevy na vybrané zboží až 40 %.

GoOrganic slevy je také možné využít v rámci nejrůznějších marketingových akcí, kdy Váš nákup zlevníte pomocí uplatnění slevového kódu GoOranic. Nejčastěji se jedná o GoOrganic slevy při nákupu nad určitou částku. Obchod také pořádá GoOrganic den dopravy zdarma, kdy automaticky získáváte dopravu zdarma, aniž byste museli nakoupit nad stanovenou částku.

Abyste nepropásli žádné výprodeje nebo GoOrganic Black Friday, sledujte naše stránky, kde pravidelně aktualizujeme veškeré nabídky a slevy.

GoOrganic doprava zdarma a cena poštovného

GoOrganic nabízí ceny poštovného již od 79 Kč a máte na výběr z těchto možností dopravy:

  • Zásilkovna – cena 79 Kč
  • DPD (prostřednictvím Zásilkovny) – cena 99 Kč
  • Česká pošta – cena 129 Kč
  • Osobní odběr v Hradci Králové – zdarma

Pokud nakoupíte za více než 2 000 Kč čeká na vás od GoOrganic doprava zdarma. Navíc GoOrganic doprava zdarma probíhá v rámci nejrůznějších marketingových akcí, kdy nákup není podmíněn touto částkou.

GoOrganic vrácení zboží

GoOrganic vrácení zboží je možné v zákonné lhůtě 14 dní. Zboží musí být nepoužité, neotevřené a v originálním obalu.

Pokud se rozhodnete zboží vrátit, tak nejprve musíte informovat o vrácení zboží e-mailem na goorganic@goorganic.cz nebo telefonicky na 604 366 889. Poté balík odešlete doporučeně spolu s formulářem na adresu:

OFFICE U KORUNY
Gočárova třída 504/54
50002 Hradec Králové – Pražské Předměstí
Kancelář č. 6 – Veronika Lonská

GoOrganic reklamace 2021

GoOrganic reklamace fungují tak, že nejprve informujete o závadě pracovníky GoOrganic prostřednictvím e-mailu goorganic@goorganic.cz nebo telefonicky na 604 366 889. Následně zboží odešlete doporučeně spolu s reklamačním formulářem na adresu:

OFFICE U KORUNY
Gočárova třída 504/54
50002 Hradec Králové – Pražské Předměstí
Kancelář č. 6 – Veronika Lonská

GoOrganic kontakt – e-mail, telefon, infolinka

GoOrganic e-mail: goorganic@goorganic.cz

GoOrganic telefon: 604 366 889

Telefon je k dispozici ve všední dny od 8 do 16 hodin.