květen 2022

GO parking slevový kód na květen 2022

(21 hodnocení)
O obchodu

Společnost GO parking nabízí parkování u letiště Praha. Garážový dům GO parking se nachází v Tuchoměřicích, které od letiště dělí 2 300 metrů. Skrblík vám nabízí slevové kupóny GO parking.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. GO parking jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit GO parking 2022

Odlétáte z letiště Václava Havla v Praze a řešíte otázku, kde zaparkujete svůj automobil do doby, než se vrátíte? V tom případě jistě využijete služeb společnosti GO parking, která vám nabízí cenově dostupné parkování vzdálené pouze 2300 metrů od letiště. Podívejte se na GO parking ceník a přesvědčte se, že parkování právě zde je skutečně výhodné. GO parking adresa je Ke Kopanině 406, 252 67 Tuchoměřice GPS: 50°7’16″N, 14°17’16″E

Slevové kódy GO parking

Chcete parkovat na parkovišti GO parking ještě levněji? V tom případě si vyberte z naší pravidelně aktualizované nabídky slevových kupónů GO parking a vyberte si slevový kód GO parking, který vám bude vyhovovat a se kterým ušetříte nejvíce.

Slevový kód GO parking

Jak si zarezervovat parkování na GO parking

Klikněte na slevový kupón GO parking, který jste si vybrali, a budete přesměrování přímo na internetové stránky GO parking. Zde ve formuláři na úvodní stránce vyplňte datum a čas příjezdu na parkoviště a také datum a čas odjezdu z parkoviště. Dále vyberte, jestli požadujete kryté stání a klikněte na pokračovat. Zde uvidíte cenu za parkování. Můžete si také zvolit, zda požadujete umytí vašeho vozu v nejmodernější automyčce v Praze. Dále vyplníte vaše osobní údaje a zvolíte způsob platby.

Zaplatit můžete převodem z účtu, hotově nebo kartou po odparkování nebo zaplaťte ihned online pomocí platební karty. Pokud chcete společnosti GO parking pomoci se zlepšováním kvality poskytovaných služeb, vyplňte prosím dotazník spokojenosti na internetových stránkách GO parking.

Výhody GO parking

Stále ještě váháte, jestli se vám vyplatí zaparkovat na parkovišti společnosti GO parking? Dovolte nám přesvědčit vás, že lepší parkování v okolí letiště Václava Havla v Praze opravdu nenajdete. Vedle možnosti získat slevy ve formě slevových kupónů GO parking vám GO parking nabízí plno dalších výhod.

  1. Parkoviště GO parking se nachází nejblíže k letištním terminálům
  2. Váš automobil pohlídá fyzická ostraha a kamerový systém
  3. Parkoviště je plně pojištěné
  4. Budete zdarma přepraveni klimatizovanými minibusy až k letištnímu terminálu
  5. Parkování si můžete zarezervovat z pohodlí domova online
  6. K dispozici vám je bankomat, sociální zařízení, autoservis, automyčka, startovací zdroj, kompresor, nápojový automat a také rychlé připojení k internetu pomocí Wifi.

Můj GO parking

Říkáte, že vám všechny výhody a slevové kupóny GO parking nestačí? V tom případě se zaregistrujte na internetových stránkách GO parking do služby “můj GO parking”. Co získáte? Budete moci provádět rezervace ještě rychleji než doposud a získáte přístup k rezervovaným parkovacím šekům. Přehledně uvidíte i již zrealizované objednávky. Získáte také pravidelný přísun dalších akcí, slev, bonusů a novinek určených pouze pro registrované zákazníky.

Speciální nabídky pro firmy a často létající

Go parking nabízí firmám nebo zákazníkům, kteří na parkovišti GO parking parkují často možnost získání čipových karet, díky kterým bude vaše časté parkování výhodnější. Nemusíte se také zdržovat s placením při výjezdu z parkoviště, zaplatíte až s pomocí souhrnné měsíční faktury s přiloženým seznamem všech vašich parkování v daném měsíci. Podle míry využití parkoviště za minulý rok dostanete další snížení ceny. Pro více informací ohledně čipových karet je vám k dispozici e-mailová adresa obchod@goparking.cz

V případě jakýchkoliv nejasností a dalších dotazů, neváhejte kontaktovat zákaznické centrum GO parking na telefonní lince +420 226 256 000 nebo napište na e-mailovou adresu info@goparking.cz

Navštivte také GO parking na Facebooku na adrese https://www.facebook.com/goparking/