květen 2022

Gentleman Store slevový kód na květen 2022

(0 hodnocení)
O obchodu

Gentleman Store je obchod pro všechny gentlemany. Tento obchod se zaměřuje na kvalitní pánskou módu a doplňky. Kromě toho nabízí i pánskou kosmetiku a péči o pleť a holení.  Na Gentleman Store také najdete sekci dárky, kde jsou návrhy na dárky pro každého od rodinných členů až po vaše blízké. Slevový kód Gentleman Store uplatníte v prvním kroku objednávky. Pokud žádný Gentleman Store slevový kupón nemáte podívejte se zde na Skrblík, využít můžete například službu cashback nebo si vybrat zboží ve výprodeji.

Můžete přejít do obchodu. Gentleman Store jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Gentleman Store 2022

Gentleman store se specializuje na prodej pánského zboží. K dispozici jsou stylové oblečení, obuv, kosmetika či přípravky na holení. Vše je dodáváno světovými značkami Kent, Bellroy, Saphir a mnoha dalšími.

Na portále Heureka má Gentleman store velmi dobrá hodnocení a 100 % zákazníků obchod doporučuje svým známým.

Gentleman Store provozuje také vlastní blog s módními tipy, nechybí ani poradna, kde si můžete přečíst, jak pečovat o obuv či oděvy.

Gentleman Store provozuje také vlastní barber shop v Praze, kde si mohou muži nechat stylově upravit vousy či účes.

Slevy Gentleman Store pravidelně obměňuje v rámci sezónních akcí. Nechybí možnost uplatnit slevový kód či získat peníze zpět prostřednictvím služby cashback Gentleman Store.

Další možností, jak ušetřit v Gentleman Store je newsletter a nechybí ani doprava zdarma.

Obchod pro vracení zboží a osobní odběr najdete v Praze (Adresa níže).

Jak získat slevový kupón Gentleman Store

Slevový kupon Gentleman Store můžete najít na portále Skrblík.cz, máme pro vás i newsletter, ve kterém můžete najít tipy na akce do stovek obchodů s širokým sortimentem zboží. Registrace k odběru newsletteru je zdarma.

Slevové kupóny Gentleman Store můžete získat také za odběr newsletteru od eshopu, ke kterému se můžete přihlásit na spodní liště webu.

Během plošných slevových akcí Black Friday či Glamidays slevovy kod Gentleman Store nezískáte.

Slevový kod Gentleman Store také nabízí v rámci pravidelné akce, kdy jeden vylosovaný zákazník získá slevu 2 000 Kč.

Jak uplatnit slevový kód Gentleman Store

Slevový kód Gentleman Store

Pokud nevíte, jak uplatnit slevový kód Gentleman Store, není to nic složitého.

Při objednávce, v prvním kroku v košíku najdete pod přehledem zboží, které chcete objednat pole “Mám slevový kód”, pokud ho zaškrtnete, objeví se pole, do kterého svůj slevový kód Gentleman Store vložíte a stisknete tlačítko “Vložit”. Pokud je váš kupón platný, jeho hodnota bude odečtena z celkové hodnoty objednávky.

Některé slevové kódy Gentleman Store mají časové omezení, jiné se mohou vztahovat pouze na vybrané zboží, vždy si přečtěte podmínky jejich uplatnění.

Cashback Gentleman Store

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Registrace na cashback portály Tipli, Refundo, Vratné peníze i Plná peněženka je zdarma. Získat můžete cashback Gentleman Store ve výši 2,5 % z hodnoty vaší objednávky.

Cashback znamená vrácení peněz z hodnoty vaší objednávky jako motivace k nákupu, kdy se cashback portál s vámi dělí o svou provizi od obchodu. Některé portály navíc nabízí i vstupní bonus. Našetřené finance z cashback portálu si následně můžete poslat na svůj bankovní účet.

Gentleman Store slevy – výprodeje, Black Friday…

Tipy na slevy Gentleman Store nabízí hned na hlavní stránce eshopu. K dispozici je banner, který odkazuje na nejzajímavější akce, které v danou chvíli obchod pořádá.

Stálou sekci Slevy Gentleman Store nabízí na liště, kterou najdete také na hlavní stránce obchodu, zboží v akci je pravidelně obměňováno.

Akcí Black Friday, Dny Marianne ani žádných jiných plošných akcí se Gentleman Store neúčastní. Pořádá však vlastní akci Gold Friday, při které jsou k dispozici zajímavé slevy na vybraný sortiment.

Gentleman Store doprava zdarma a cena poštovného

Ceny dopravy z Gentleman Store:

  • Česká pošta – balík do ruky – 99 Kč
  • PPL – doručení na adresu – 99 Kč
  • Zásilkovna – 55 Kč

Pokud objednáte nad 1 000 Kč je v Gentleman Store doprava zdarma všemi možnými způsoby.

Zboží bývá doručováno druhý den. Zaplatit můžete na dobírku, kartou nebo bankovním převodem.

Gentleman Store vrácení zboží

Vrácení zboží Gentleman Store umožňuje v prodloužené lhůtě 30 dní. Během 30 dní můžete zboží vrátit nebo vyměnit v případě, že vám nesedí velikost, případně z jiných důvodů.

Pokud se pro vrácení zboží rozhodnete, využijte nálepku, kterou najdete v balíčku s objednávkou a vyplňte formulář pro vrácení zboží.

Gentleman Store hradí i náklady spojené s vracením zboží.

Gentleman Store reklamace 2022

Raklamace Gentleman Store probíhá standardně, pokud je zboží vadné, máte 2 roky na jeho reklamaci. Kontaktujte zákaznickou linku na čísle, které naleznete níže, zaměstnanec obchodu vám s reklamací pomůže. Ke zboží přiložte kopii účtenky a popis závady.

Obchod do 30 dní reklamaci vyřídí. Pokud je to možné, bude zboží nahrazeno nebo opraveno, případně můžete získat slevu, poslední možností je vrácení peněz.

Reklamace Gentleman Store akceptuje také na prodejně v Praze.

Gentleman Store kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Obchod můžete kontaktovat ve všední dny od 10 do 18 hodin na telefonní číslo Gentleman Store: +420 273 132 638

Gentleman Store e-mail je: jsme@gentlemanstore.cz

Adresa Gentleman Store:

Gentleman Store s.r.o.
Roháčova 7,
130 00 Praha

K dispozici je také kontaktní formulář na stránkách Gentleman Store.