září 2021

Slevový kód GAS.cz září 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

GAS je internetový obchod zaměřený na topnou techniku, krby, kamna nebo grily. V nabídce má mimo jiné značky Mora, Karma, gorenje, Faber, Romotop nebo Thorma. Skrblík pro vás sbírá slevové kupóny GAS.cz.

Můžete přejít do obchodu. GAS.cz jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 261 dny GAS = Výprodej + Dřevo na zátop zdarma↓
  • 261 dny GAS: Doprava zdarma

Jak ušetřit GAS.cz 2021

Snad každý zná vyhlášené značky Gorenje, Jotul, Mora. Výrobky těchto ověřených firem a spolehlivé produkty mnoha dalších můžete zakoupit právě přes Gas.cz. Tento autorizovaný prodejce s dlouholetou praxí poskytuje servisní zázemí, vyškolený personál a roky zkušeností. Níže najdete tipy a triky jak v GAS.CZ ušetřit.

Pokud nemáte cestu do Olomouce, využijete e-shop firmy GAS.CZ. Kromě individuálního přístupu a zkušených poradců ocení zákazník 27 výdejních míst po celé České Republice a bezproblémový záruční servis či rychlou expedici zakoupeného zboží.

Aktuální slevy GAS.CZ

Nabídku aktuálních slev GAS.cz najdete v záložce Výprodej v e-shopu. Jedná se o nové zboží, které je aktuálně na skladě a je možné ho okamžitě odeslat. Sleva je vyčíslena v popisu, není třeba uplatňovat slevový kupon Gas.cz.

Doprava zdarma GAS.CZ

Další slevu v GAS.CZ také dostanete při nákupu v hodnotě nad 1 000 Kč – v tom případě je základní doprava (v pracovní dny od 8:00 do 16:00) zdarma.

Možnosti platby GAS.CZ

Zboží lze platit hotově při převzetí, ale také elektronicky či na splátky.

Elektronická platba je možná převodem z banky nebo online platbou.

Možnosti platby na splátky zajišťuje firma CETELEM.

Možnosti dopravy z GAS.CZ

Zakoupené zboží si zákazník může vyzvednout přímo v kamenné prodejně v Olomouci, či na jednom z 26 výdejních míst společnosti Toptrans EU.

Nejpohodlnější je ovšem doprava až do domu.

Dopravu pro firmu Gas.cz zajišťuje v Čechách a na Slovensku firma TOPTRANS-EU a.s.

Kromě základní dopravy zdarma (při nákupu zboží nad 1000 Kč doručení ve všední dny od 8:00 do 16:00) je zde možnost vybrat si dopravu s doručením večer – TOP PRIVAT (16:00 – 20:00) nebo o víkendu TOP WEEKEND (v sobotu do 13:00).

Při objednávce větších spotřebičů je zde možnost doručení do bytu TOP COMFORT (za asistence příjemce – 1 řidič doručí 1 ks zboží do 80 kg) nebo TOP COMFORT PLUS (bez asistence příjemce – 2 řidiči doručí až 3 ks s maximální váhou do 100 kg).

Dárek k nákupu v GAS.CZ

U většiny větších spotřebičů dostanete k nákupu dárek zdarma.