květen 2022

Fruitisimo slevový kód na květen 2022

(0 hodnocení)
O obchodu

Fruitisimo je česká značka barů s ovocnými šťávami, džusy, koktejly, zmrzlinami a kávou. Pobočky Fruitisimo jsou v obchodních centrech v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Hradci Králové, Pardubicích, Plzni a v dalších městech v Česku. Skrblík pro vás má slevy a slevové kupóny do Frutisimo.

Můžete přejít do obchodu. Fruitisimo jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Fruitisimo 2022

Fruitisimo je česká firma s více než 60-ti ovocnými bary nejen v České republice, ale také na Slovensku či v Maďarsku. V nabídce najdete ovocné a zeleninové koktejly, šťávy, ručně vyráběnou zmrzlinu, čerstvě umletou kávu, dorty a též zdravé snídaně nebo čerstvé saláty. Pojďte se společně se Skrblíkem podívat, jak lze získat např. slevový kupón (voucher) Fruitisimo a v ovocném baru tak díky němu nakoupit se slevou!

Záruka ve Fruitisimo

Fruitisimo garantuje, že při každém nákupu vám bude věnován úsměv od barmana či barmanky a úsměv naleznete i na své účtence. Pokud tomu tak nebude a žádný úsměv nedostanete, nebojte se ozvat hned – jako omluvu totiž obdržíte sezónní drink zdarma. Zpětně nelze nákup bez úsměvu reklamovat.

Nejpozději při převzetí zboží při nákupu ve Fruitisimo lze reklamovat chuť, složení, nekompletní zboží či jeho poškození. Na pozdější reklamace, s ohledem na sortiment, není brán zřetel.

Typy slev, slevový kupón (voucher) Fruitisimo

Fruitisimo klub – čerpejte jedinečné výhody a uplatňujte akční slevy v síti Fruitisimo po celé České republice! Díky registraci ve Fruitisimo klubu získáte z každého svého nákupu část zaplacené částky zpět (10 %) ve formě Fruitikorun. Fruitikoruny lze využít na další nákup a dát si třeba fresh či velkou kávu zcela zdarma. Kartu Fruitisimo klubu nemusíte nosit stále u sebe. Stačí obsluze baru při nákupu sdělit jenom její 6-ti místné číslo a Fruitikoruny se vám budou načítat i tak. Ale pozor, pokud chcete Fruitikoruny čerpat a nakupovat se slevami, je nutné kartu mít u sebe. S Fruitisimo klubem získáte každý měsíc e-mailový magazín, kde se dozvíte nejenom co právě ve Fruitisimo frčí, ale naleznete v něm i slevové kupóny (vouchery) Fruitisimo na vybrané produkty. Pokud se s Fruitisimo navíc podělíte o vaše datum narození, můžete se v den vašich narozenin těšit na exkluzivní 50% slevu Fruitisimo na celý sortiment! A to všechno se vyplatí.

Přednabitá karta Fruitisimo – v ovocných barech Fruitisimo po celé České republice si můžete zakoupit kartu Fruitisimo, kterou lze využívat i jako elektronickou peněženku. Stačí si na ni nabít kredit a máte vystaráno. Při dobití získáte extra bonus navíc – pokud si dobijete v hodnotě 300 – 999 Kč, dostanete navíc 10 % z dobité částky, při nabití 1 000 – 1 999 Kč získáte 15 % z dobité částky a pokud si kartu nabijete za 2 000 Kč a více, dostanete okamžitě 20% bonus z dobité částky přímo na svoji kartu. Fruitisimo karta je přenosná a můžete ji přednabitou zakoupit i pro někoho jako vhodný dárek. Jestliže se navíc s kartou registrujete do věrnostního klubu, můžete čerpat výhody i s tímto věrnostním klubem Fruitisimo.

Jste držitelem karty ISIC? Výborně! Nakupovat totiž lze ve vybraných barech Fruitisimo se slevou 10 %, kterou právě se svoji ISIC kartou můžete získat a užít si tak při nákupu exkluzivní slevu.

Možnosti platby ve Fruitisimo

V ovocném baru Fruitisimo lze zaplatit hotově či platební kartou. Pokud si drink necháte dovézt na svoji adresu společností DámeJídlo, zaplatiti můžete hotově při převzetí kurýrovi nebo platební kartou on-line přes aplikaci GoPay.

Způsoby dopravy z Fruitisimo

V ovocných barech Fruitisimo, které najdete ve větších městech napříč celou Českou republikou, samozřejmě můžete nakoupit osobně. Ale pokud bydlíte v Praze, lze si díky společnosti DámeJídlo objednat drink z Fruitisimo,využít rozvoz a nechat si ho tak doručit na zadanou adresu. Do 90 minut od odeslání objednávky budete mít svůj drink v ruce. V případě objednávky 1 drinku zaplatíte za dopravu 125 Kč. Pokud si objednáte 2 a více drinků, budete mít dopravu v okruhu 5 km od ovocného baru Fruitisimo (The Park, Radlická) zdarma. Doprava do vzdálenějších míst nad 5 km od ovocného baru Fruitisimo je zpoplatněna 5 Kč za 1 km.