říjen 2022

Freshbedýnky slevový kód na říjen 2022

(84 hodnocení)
O obchodu

Český e-shop s širokým výběrem kvalitních BIO potravin. V nabídce naleznete produkty od českých i zahraničních farmářů, vyzrálé maso, mléčné produkty a trvanlivé potraviny. Bedýnku dle svého výběru nebo tematickou si můžete nechat doručit domů v den objednání, nebo si ji vyzvednout na odběrném místě v Praze 4. Skrblík pro vás sbírá slevové kódy FreshBedýnky. K dispozici jsou další možnosti, jak ušetřit ve Freshbedýnky v podobě dopravy zdarma, cashbacku a dalších.

→ Jít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Freshbedýnky jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Freshbedýnky slevy
🚚 Doprava zdarmaNe
🔔 Počet slev3
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace30. 9. 2022

Jak ušetřit Freshbedýnky 2022

E-shop Freshbedýnky nabízí BIO potraviny i další produkty od farmářů. Vyberete si zde ovoce, zeleninu, pečivo, bylinky a houby, maso, ryby, mléčné výrobky, různé trvanlivé potraviny, sladkosti i prostředky na praní – a to vše BIO.

Ptáte se jak ušetřit na Fresbedýnky? Před nákupem v e-shopu se nejprve podívejte, zda není k dispozici slevový kupón Freshbedýnky. Slevy Freshbedýnky poskytuje například ve formě slevy 100 Kč na váš první nákup. Stačí se zaregistrovat a nakoupit produkty v minimální hodnotě 500 Kč.

V kategorii Novinky najdete nově přidané produkty. Zakoupit můžete také dárkový poukaz Freshbedýnky v hodnotě 1 000 nebo 2 000 Kč.

Jak získat slevový kupón Freshbedýnky

Slevový kupón Freshbedýnky můžete jednou za čas najít přímo na webu e-shopu. Svým blízkým můžeme darovat slevový kupón ve formě dárkového poukazu v hodnotě 1 000 nebo 2 000 Kč.

Využít můžete i slevu 100 Kč na svůj první nákup. Stačí se zaregistrovat a nakoupit produkty v minimální hodnotě 500 Kč. K uplatnění nepotřebujete žádný slevový kód Freshbedýnky, sleva se vám odečte při dokončení objednávky.

Přihlásit se můžete také k odběru newsletteru v dolní částí webu, díky kterému získáte novinky a speciálních akce. Zadejte váš e-mail a vaše jméno a příjmení. Sledovat můžete i portál Skrblík, kde se slevy nachází.

Jak uplatnit slevový kód Freshbedýnky

Slevový kód Freshbedýnky

Slevový kód Freshbedýnky uplatníte v košíku poté, co se nejprve proklikáte výběrem doručení (doručení na adresu nebo na výdejní místo) a zadání dne doručení zboží. Pod seznamem objednávaného zboží klikněte do políčka s textem “Máte kód slevy nebo dárkového poukazu?” a zadejte slevový kód, poté klikněte na ověřit kód. Sleva se vám následně odečte.

Slevové kupóny Freshbedýnky mají obvykle stanovenou dobu platnosti, E-shop je může omezit jen na nějaký typ zboží nebo stanovit minimální hodnotu konečné objednávky.

Cashback Freshbedýnky


Cashback Plná peněženka3,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo3,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli3,5 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze3,5 % získat bonus 50 Kč

Cashback Freshbedýnky vám nabízejí portály Plná Peněženka, Tipli, Refundo, nebo Vratné peníze. Pokud se zaregistrujete na některém z těchto portálů, získáte 3,5 % z vašeho nákupu zpět.

Cashback představuje vrácení části peněz z vašeho nákupu zpět. Stačí se tedy zaregistrovat a nakoupit přes odkaz z určitého obchodu ze seznamu a část peněz podle uvedených procent získáte zpět.

Freshbedýnky slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Freshbedýnky poskytuje pravidelně. Využít můžete například slevu 100 Kč na váš první nákup. Stačí se zaregistrovat a nakoupit produkty v minimální hodnotě 500 Kč. K uplatnění nepotřebujete žádný slevový kód, sleva se vám odečte při dokončení objednávky.

V kategorii Novinky najdete nově přidané produkty. Zakoupit můžete také dárkový poukaz Freshbedýnky v hodnotě 1 000 nebo 2 000 Kč. Články, které vám dají užitečné tipy najdete ve Fresh Magazínu a zajímavými recepty se můžete inspirovat v sekci Fresh Recepty.

E-shop neposkytuje akci Freshbedýnky Black Friday a momentálně se neúčastní ani akcí Nákupy OnaDnes a Dny Marianne.

Freshbedýnky doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma Freshbedýnky je při nákupu nad 1 000 Kč. Pokud požadujete doručení ještě v den objednávky vztahuje se doprava zdarma na nákupy nad 1 500 Kč. Zcela zdarma je osobní odběr zboží. Minimální hodnota objednávky je 400 Kč.

Nákup si můžete nechat doručit uvedenými způsoby:

  1. Kurýr po Praze – doručení na adresu ve stejný den objednávky za 150 Kč, v jiný den 100 Kč
  2. DPD po celé ČR – doručení na adresu za 159 Kč
  3. Osobní odběr na adrese: Údolní 212/1, 147 00 Praha 4-Braník

Freshbedýnky vrácení zboží

Vrácení zboží Freshbedýnky umožňuje všem zákazníkům ve 14denní lhůtě od jeho převzetí. Odstoupit od kupní smlouvy nelze v případě potravinového zboží, které se rychle kazí a zboží, které bylo vyňato z uzavřeného obalu.

Odstoupení od kupní smlouvy zašlete do 14 dnů od převzetí zboží na e-mailovou adresu: info@freshbedynky.cz. nebo na adresu: Údolní 212/1, 147 00 Praha 4-Braník. Na stejnou adresu zašlete i zboží, které vracíte.

Peněžní prostředky vám budou vráceny do 14 dnů ode dne, kdy obchod Freshbedýnky obdrží vaše vracené zboží.

Freshbedýnky reklamace 2022

Reklamaci uplatníte v případě poškození potravinového zboží, dodání menšího množství zboží,  nebo najdete jiné vady na dodaném potravinovém zboží. Freshbedýnky kontaktujte telefonicky (739 544 488) nebo e-mailem info@freshbedynky.cz nejpozději do 12 hodin od převzetí zboží. V e-mailu musíte uvést popis a fotodokumentaci shledané vady zboží.

Reklamace Freshbedýnky nelze uznat pokud nebude do 12 hodin zaslána fotodokumentace shledané vady potravinového zboží. Oprávněné a uznané reklamace vyřizuje obchod podle své volby. Bude vám buď dodáno zboží nové v termínu, který si ujednáte, nebo vám budou vráceny peníze.

Freshbedýnky kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vaše dotazy je tu zákaznická infolinka Freshbedýnky na tel. čísle 739 544 488. Freshbedýnky e-mail je info@freshbedynky.cz.