září 2021

Slevový kód Florea září 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Florea je internetové květinářství s vlastním rozvozem. Do Prahy, Plzně a Brna doručují denně, do kterékoliv jiné obce v Česku nejpozději do 48 hodin. Skrblík pro vás má slevové kupóny, slevové kódy a další slevy do květinářství Florea.

Můžete přejít do obchodu. Florea jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 90 dny Florea.cz → Váza zdarma k objednávce
  • 266 dny Doprava květin z Florea ZDARMA
  • 266 dny Florea.cz: Vzkaz a dárkové balení zdarma
  • 266 dny Florea.cz: Doprava zdarma na Vaši objednávku

Jak ušetřit Florea 2021

Internetové květinářství Florea má nabídku řezaných květin, které několikrát za týden přiváží přímo z Holandska. Specializuje se na růže, ale můžete zde objednat i velké množství dalších krásných květin. Skrblík.cz přináší možnosti, jak udělat někomu blízkému radost a zároveň ušetřit díky slevovým kupónům Florea. Ty aktuálně můžete najít na profilu obchodu, nebo si nechat posílat newsletter, abyste měli vše pod kontrolou.

Slevové kódy Florea

Aktuální slevové kupóny Florea najdete vždy na Skrblíkovi. Může se jednat o slevy na konkrétní druh květin, nebo na nějakou službu, kterou Florea nabízí –  například rozvoz květin zdarma Florea. Tyto slevové kódy Florea vám umožní výhodně objednat květiny bez zbytečného hledání slev v obchodě. Příležitostí k obdarování květinou je mnoho a proto se slevové kupóny Florea vždy vyplatí. Můžete tak udělat více radosti svým blízkým.

Speciální nabídka květin Florea

V nabídce obchodu najdete velké množství řezaných květin. Květinářství se specializuje na růže a nabízí je tady v různých odrůdách a barvách. Pokud využijete slevový kód Florea, můžete například získat luxusní druhy růží velmi výhodně. Kromě luxusních odrůd růží, jsou v nabídce také růže Fair Trade. Tyto růže pocházejí z rozvojových destinací v Africe, kde je na plantážích pěstují místní obyvatelé. Vše podléhá pravidlům Fair Trade.

Jak ještě můžete na Florea ušetřit?

Růže můžete také koupit ve Výprodeji růží. Jedná se o takové květiny, kterých je na skladě už malé množství a nelze z nich uvázat pořádná kytice. Růže nejsou v žádném případě zvadlé či poškozené. Kvalita všech rostlin je stejná jako u ostatních nabízených rostlin.

Sleva na růže se pohybuje od 40 % do 70 %. Každý den se může nabídka růží ve výprodeji měnit. Tuto slevu získáte jednoduše i bez slevových kódů Florea a to přímo na stránkách internetového květinářství pod záložkou Růže – Výprodej růží.

Každou uvázanou kytici si můžete nechat zdarma dárkově zabalit a připojit vzkaz. Tak se stane kytice osobnější a jistě obdarovanou osobu potěší a mile překvapí.

V neposlední řadě vás chceme upozornit na aukci květin Florea, která probíhá na facebooku. Do aukce se dostávají již hotové kytice, které jsou originální a které si nikdo daný den v eshopu neobjedná. Kytici můžete koupit s výraznou slevou a to i bez slevového kupónu Florea. Záleží, jak se do aktuální aukce zapojíte. Vyvolávací cena je vždy 1 Kč.

Soutěže Florea

Květinářství Florea pořádá pro své zákazníky různé soutěže. Jedná se převážně o akce vztahující se k nějaké vhodné příležitosti – Den matek, Valentýn, MDŽ apod. Výhrou je tradičně kytice zdarma. Většinou se jedná o růže. V případě výhry sice nepotřebujete slevové kupóny Florea, ale je možné, že je využijete pokud se na vás štěstí neusměje.

Soutěže jsou vypisované na stránkách obchodu, kde najdete celá pravidla, ale také na facebooku, nebo instagramu.

O všech soutěžích a akcích se dozvíte i v blogu Forea.cz. Jsou zde články o nabízených květinách, ale i praktické rady, jak květiny nakupovat, jak využít slevové kódy Forea.cz nebo jaká barva květin se hodí ke které příležitosti. Pokud potřebujete s nákupem poradit, je k dispozici online podpora v pravém dolním rohu stránky. Poradí vám, jak si květiny vybrat, jak je objednat i jak správně použít slevové kupóny Florea. Pokud není k dispozici online poradna, je možné zadat telefonní číslo, na které vám zkušení poradci zavolají.

Rozvoz květin Florea zdarma

Květiny z internetového květinářství Florea jsou rozváženy chladícími vozy. Kurýři rozváží květiny kamkoliv po České republice. Jsou schopni zavést objednanou kytici i do nejmenší vesničky. Tato služba není nijak speciálně zpoplatněna a proto na ni není potřeba využívat slevové kupóny Florea. Květinářství vždy garantuje čerstvost všech květin.  Objednávky, které jsou realizované do 17:00 ve všední den, jsou ještě ten den rozváženy. Pozdější objednávky jsou rozvezeny následující všední den.

A jak je to s cenou rozvozu?

V podstatě existují pouze dvě možnosti. Pokud vytvoříte objednávku nad 1500 Kč, máte nárok na dopravu zdarma z Florea. V druhém případě za doručení zaplatíte 95 Kč. Cena není závislá na vzdálenosti, kterou musí kurýr absolvovat. Obchod může nabízet slevový kupón Florea na dopravu, který je vždy výhodné využít.

Možnosti platby jsou následující:

Platba v hotovosti při převzetí objednávky, převod platby na účet (květinářství disponuje několika platebními účty, takže není problém si vybrat tak, aby platba prošla co nejrychleji), platba kartou online, odložená platba Twisto. Všechny nabízené způsoby platby jsou zdarma.