leden 2022

Fitness4U slevový kód na leden 2022

(0 hodnocení)
O obchodu

Internetový obchod Fitness4U.cz se specializuje na prodej všeho kolem cvičení a zdravé stravy. V nabídce obchodu naleznete doplňky stravy jako proteiny, sacharidové koktejly, proteinové tyčinky nebo stimulanty, zdravou stravu jako jsou nízkokalorická dochucovadla, potraviny pro vegany, vitamíny a minerály oblečení do posilovny, fitness doplňky a drobné posilovací nástroje jako mačkadla na posílení předloktí nebo činky na domácí cvičení. Slevové kupóny Fitness4U.cz nabízí svým věrným klientům. Při nákupu nad 1 500 Kč je z Fitness4U.cz doprava zdarma. Na Skrblíkovi je pro Vás připraven nejnovější akční slevový kód Fitness4U.cz, se kterým ušetříte.

Můžete přejít do obchodu. Fitness4U jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Fitness4U 2022

Fitness4U je internetový obchod, ve kterém najdete vše pro fitness a posilování přehledně na jednom místě. Od zdravé výživy, sportovních výživových doplňků po fitness oblečení a sportovní doplňky. Zboží můžete pořídit online na e-shopu, nebo na jedné z kamenných prodejen v Uherském Hradišti, Zlíně a Hodoníně.

Nabízí se mnoho možností, jak ušetřit na Fitness4U. Obchod pravidelně zveřejňuje slevy na produkty, nabízí slevové kupóny, pořádá výprodeje a jiné slevové akce nebo se účastní velkých komerčních svátků jako je například listopadový Black Friday. Na své nákupy můžete při splnění určitých podmínek uplatnit dopravu zdarma. Z nákupů na Fitness4U můžete také získat peníze zpět díky cashbackům, které se pro tento e-shop nabízí. O všech a mnohých dalších způsobech, jak ušetřit v Fitness4U, se dočtete v tomto článku.

Jak získat slevový kupón Fitness4U

Pokud chcete získat Fitness4U slevový kupón, vyplatí se přihlásit se k odběru newsletteru. Díky newsletteru budete pravidelně dostávat informace o novinkách, právě probíhajících akcích, aktuálních slevových kupónech a akčních nabídkách přímo do vaší e-mailové schránky. A navíc při přihlášení k odběru newsletteru získáte od Fitness4U slevový kupón na 100 Kč na váš další nákup.

Slevové kupóny Fitness4U uplatníte na celý nákup nebo na jednotlivé druhy produktů, nabídka většinou závisí na sezóně.

Fitness4U slevové kupóny najdete také na této stránce.

Jak uplatnit slevový kód Fitness4U

Váš Fitness4U slevový kód uplatníte hned při prvním kroku objednávky, tedy v košíku. Hned pod výčtem jeho položek najdete políčko “Mám slevový kupón”, na to stačí kliknout a objeví se vám kolonka “Zadejte kód slevového kupónu”, kam slevový kód zadáte, potvrdíte ho stisknutím “Použít” a sleva se vám automaticky odečte z celkové hodnoty objednávky.

Slevový kód Fitness4U

Při nákupech se slevovými kódy si dejte pozor na jejich platnost, Fitness4U slevové kódy jsou časově omezené. Většinou se také nedají kombinovat s jinými slevami nebo slevovými kupóny.

Cashback Fitness4U

Cashback Plná peněženkaaž 6 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 6 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 6 % získat bonus 200 KčCashback Vratné penízeaž 6 % získat bonus 50 Kč

Portály PlnáPeněženka, Refundo, Tipli a VratnéPeníze nabízí do obchodu Fitness4U cashback ve výši až 6 % z celkové hodnoty nákupu.

Pro získání peněz zpět z vašich nákupů se musíte nejprve zaregistrovat na jednom z výše uvedených cashbackových portálů. Po přihlášení k vašemu účtu přejdete přes odkaz uvedený na portálu na stránky e-shopu a zde nakoupíte. Po potvrzení vaší objednávky dostane cashbackový portál informaci o provedení vaší objednávky a za odměnu vám připíše částku ve výši až 6 % z hodnoty nákupu na váš účet.

Fitness4U slevy – výprodeje, Black Friday…

Fitness4U slevy pravidelně aktualizuje.

Přímo na stránkách e-shopu najdete Fitness4U výprodeje v samostatné sekci “Výprodej” a v sekci “Akční nabídky”, kde můžete pořídit produkty za výhodnější ceny. Nabídka produktů v akci je neustále obměňována.

Slevy získáte i jako registrovaní zákazníci. Po registraci pro vás platí sleva 3 % při nákupu nad 2 000 Kč, 4 % nad 4 000 Kč a 5 % při nákupu nad 5 000 Kč.

Také při akci Fitness4U Black Friday pořídíte produkty se slevou až 70 %.

Fitness4U doprava zdarma a cena poštovného

Fitness4U doprava zdarma platí při nákupu nad 1 500 Kč.

Při nižší hodnotě objednávky platí tyto ceny dopravců:

  • Nejvýhodnější doprava – 55 Kč (prodejce za vás vybere nejvýhodnějšího dopravce)
  • Česká pošta – Balík Do ruky – 70 Kč
  • Česká pošta – Balík Na poštu – 68 Kč
  • Česká pošta – Balík do Balíkovny – 49 Kč
  • PPL – 70 Kč
  • DPD – 70 Kč
  • Zásilkovna – 65 Kč

Případná dobírka činí 30 Kč u všech dopravců.

Další možností je osobní odběr zdarma na některé z kamenných prodejen.

Fitness4U vrácení zboží

Právo na Fitness4U vrácení zboží máte do uplynutí 14denní zákonné lhůty od převzetí zboží.

Pokud chcete zakoupené zboží vrátit, informujte o svém záměru nejprve prodejce na e-mail info@fitness4u.cz nebo na telefon +420 725 080 000. Poté zboží pečlivě zabalte, přiložte kopii faktury a průvodní dopis, kde uveďte mimo jiné číslo vašeho účtu, a zásilku odevzdejte na jedné z prodejen, nebo zašlete na vlastní náklady na adresu:

FITPOWER s.r.o.
Družstevní II 1531
687 25  Hluk

Do 14 dnů od převzetí zboží prodejcem vám budou vráceny peníze.

Fitness4U reklamace 2022

Na většinu zboží se vztahuje záruka 24 měsíců, během níž je možné uplatnit ve Fitness4U reklamace.

Při reklamaci zboží máte právo na odstranění vady produktu, výměnu produktu za nový, přiměřenou slevu z původní hodnoty nebo na odstoupení od smlouvy.

Postup při reklamaci je následující: nejprve kontaktujte prodejce na e-mail info@fitness4u.cz nebo na telefon +420 725 080 000, informujte také prodejce, jakým způsobem chcete reklamaci vyřešit, zásilku pečlivě zabalte, přiložte kopii faktury, popis vady a návrh řešení reklamace, a doručte ji na jednu z prodejen nebo na adresu:

FITPOWER s.r.o.
Družstevní II 1531
687 25  Hluk

Vaše reklamace bude vyřízena do 30 dnů od převzetí zásilky.

Fitness4U kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro kontaktování prodejce můžete využít Fitness4U e-mail: info@fitness4u.cz, nebo Fitness4U telefon: +420 725 080 000 (každý všední den od 7 do 16 hodin).

Pokud potřebujete poradit s výběrem zboží nebo s vyřízením objednávky, využijte online chat přímo na stránkách e-shopu.