prosinec 2019

Slevové kódy Firo Tour prosinec 2019

Rating: 9 (5 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

Cestovní kanceláč Firo tour nabízí svým klientům klasické letní nebo zimní dovolené, ale také záocenáské plavby, wellness pobyty nebo zájezdy pro tělesně postižené. Skrblík má pro vás připravené slevové kódy a slevové kupóny pro Firo tour.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Firo Tour jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 12 dny FiroTour.cz sleva až 23 % na zájezdy
  • 103 dny FIROtour sleva 14 % na poznávací zájezdy
  • 223 dny FIRO-tour.cz velikonoční slevy až 22 % na zájezdy léto 2019
  • 223 dny FIRO-tour.cz – sleva až 10 % na zájezdy s vlastní dopravou
  • 296 dny CK Firo Tour léto 2019 se slevou 19 %
  • 571 dny FIRO Tour sleva až 25 %

Jak ušetřit Firo Tour 2019

Pokud rádi cestuje a raději využíváte služeb cestovních kanceláří, tak se určitě nezapomeňte podívat na nabídku Firo Tour. V jejich nabídce naleznete nejrůznější zájezdy, včetně zájezdů na exotická místa a vybírat můžete mezi pobytovými nebo poznávacími zájezdy nebo si můžete vybrat dovolenou plnou lyžování.  Navíc můžete vybírat také pouze z nabídky letenek nebo naopak si vybrat dovolenou s vlastní dopravou. V nabídce jsou také zajímavé plavby lodí a nejrůznější tématické zájezdy. Nabídka Firo Tour je opravdu rozmanitá.

Zájezd můžete nakupovat na stránkách Firo Tour, které naleznete na www.firotour.cz nebo můžete navštívit jednu z kamenných cestovních kanceláří Firo Tour. Vybírat můžete také z pohodlí domova z tištěného katalogu Firo Tour.

Odpočiňte si a vyražte na dovolenou a vyberte si z rozmanité nabídky Firo Tour se slevou s využitím slevových kupónů Firo Tour.

Slevy a slevové kupóny Firo Tour

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupóny Firo Tour, včetně několika tipů a rad jak výhodně nakoupit a při nákupu u Firo Tour ušetřit.

Zajímavé nabídky a slevy u Firo Tour

Pokud chcete při nákupu zájezdu u Firo Tour ušetřit, nezapomeňte sledovat akce, díky nimž s Firo Tour ušetříte, aniž byste potřebovali jakýkoliv slevový kupón Firo Tour.

Mezi ně patří například:

Last Minute

Pokud Vám nevadí cestovat na poslední chvíli, tak můžete nakoupit zájezd za zvýhodněné ceny v nabídce Last Minute. Tyto zájezdy nabízí Firo Tour se slevou Last Minute, ale připravte se na to, že výběr už nemusí být tak pestrý.

First Minute

Pokud naopak máte rádi vše naplánované dopředu, tak se Vám určitě vyplatí vybírat ze zájezdů v nabídce First Minute. Výhodou je opravdu široká nabídka zájezdů a tak máte možnost si stanovit velká kritéria pro Vaši dovolenou.

Další slevy Firo Tours

Firo Tour pořádá mnoho zajímavých akcí a slev Firo Tour. Na aktuální akce a slevy Firo Tour se ptejte v pobočkách Firo tour nebo je naleznete na internetových stránkách Firo Tour v záložce Slevy a zvýhodněné nabídky. Jedná se zejména cenově zvýhodněné nabídky a slevy od Firo Tour v rámci nějakého období nebo na určitý druh zájezdů. Můžete zde nakoupit výhodný zájezd, aniž byste potřebovali speciální slevový kupón Firo Tour.

Registrace k odběru newsletteru Firo Tour

Pokud se registrujete k odběru novinek Firo Tour, tak budete mít neustálý přehled a dozvíte se zajímavosti o nejrůznějších destinacích, ale navíc budete vědět jako první o novinkách a slevách od Firo Tour. Obchod pořádá zajímavé akce a slevy Firo Tour a o různých poutavých akcích a slevových kupónech Firo Tour jsou registrovaní zákazníci informování prostřednictvím e-mailu.

Další výhody a slevy Firo Tour

Informujte se například u své banky, poskytovatele energií nebo třeba mobilního operátora, jestli nenabízí zajímavé benefity a slevové kupóny Firo Tour spojené s jejich službami.

Navíc Firo Tour nabízí další zajímavé benefity jako jsou například zajímavé slevy Firo Tour pro děti, výhodné parkování na letišti, zajímavé zájezdy pro seniory a mnoho dalších výhod a slev Firo Tour. Nezapomeňte také sledovat pořádané soutěže, díky nimž můžete získat zajímavé slevy a slevové kupóny Firo Tour na Váš zájezd.

Facebook a další sociální sítě Firo Tour

Sledujte Firo Tour na facebooku a dalších sociálních sítích a budete neustále vědět o zajímavostech a slevových kódech Firo Tour, včetně pořádaných zajímavých soutěží a akcí.

Jak nakupovat a jak nezapomenout na žádné slevy a slevové kupóny Firo Tour

Pokud nakupujete zájezd přímo v pobočce cestovní kanceláře Firo Tour, tak se zeptejte na veškeré možnosti a benefity spojené s nákupem zájezdu. Personál Vám také poradí jak uplatnit nejrůznější slevy a slevové kupóny Firo Tour. Pokud provádíte rezervaci na internetových stránkách Firo Tour, tak rezervace je velmi rychlá a jednoduchá. Stačí si jen vybrat a upřesnit požadované specifikace. Poté se Vám zobrazí detailní sumarizace Vašeho zájezdu. Níže pak musíte vyplnit údaje o Vás a ostatních cestujících a další požadavky a upřesnění k Vašemu zájezdu. Na konci se Vám zobrazí kontrolní otázka a poté můžete zmáčknout tlačítko „Objednat“ a tím odešlete předběžnou objednávku a budou Vás kontaktovat pracovníci Firo Tour k dokončení Vaší objednávky. Jestliže vlastníte nějaký slevový kupón Firo Tour nezapomeňte jej uplatnit.

Platba zájezdu u Firo Tour

Platby zájezdů se mohou velmi lišit. Závisí na pořádané akci a druhu zájezdu. Na každé pobočce Firo Tour Vás budou rádi informovat o veškerých možnostech a způsobech platby, včetně možnosti uplatnění například zaměstnaneckých benefitů. Mimo klasické platby v hotovosti a platební kartou, můžete také využít platbu nejrůznějšími poukázkami, které Firo Tour přijímá, případně můžete uplatnit dárkový slevový kupón Firo Tour.