květen 2022

F&F slevový kód na květen 2022

(0 hodnocení)
O obchodu

F&F je značka dostupného oblečení objevující se v řetězcích Tesco. F&F nabízí velké množství slev na oblečení pro ženy, muže i děti. Kromě oblečení naleznete pod značkou F&F také příslušenství do koupelny, jídelny nebo obývacího pokoje. Skrblík pro Vás má slevové kódy a slevové kupóny na zboží F&F.

Můžete přejít do obchodu. F&F jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit F&F 2022

F&F je značka oblečení pro muže, ženy i děti, kterou můžete zakoupit v řetězcích supermarketů nebo hypermarketů Tesco. Pod značkou F&F naleznete moderní, kvalitní a cenově dostupné oblečení pro všechny. V sortimentu značky nesmí chybět třeba kalhoty, šaty, plážová móda, obuv, topy a další. V současné době nelze zboží značky F&F zakoupit online, ale pouze na prodejnách obchodů Tesco.

O značce F&F

F&F disponuje vlastním týmem návrhářů, kteří vyvíjejí veškeré zboží značky F&F. Inspirací jsou jim globální módní trendy či kulturní události. Návrhářský tým se také snaží zdokonalovat stávající barvy či látky, díky čemuž se F&F mohl stát jedničkou v oblasti kvalitní a cenově dostupné módy. Produkty F&F jsou vyráběny výhradně v továrnách, které získaly pozitivní hodnocení od nezávislých inspektorů, a které dodržují pracovní podmínky uvedené v pracovním kodexu Code of Ethical Trading Initiative (ETI)

F&F boty, F&F šaty nebo další zboží z F&F tesco je vhodné zakoupit také jako dárek pro vaše kamarády nebo známé, kteří určitě ocení kvalitu a design značky F&F. Doporučujeme vám přihlásit se k odběru F&F newsletteru, díky čemuž získáte pravidelný přísun slev, nabídek či módních novinek na vaši e-mailovou adresu. Odběr F&F newsletteru můžete kdykoliv zrušit.

Aby vám neutekla žádná F&F sleva, sledujte pravidelně internetové stránky značky F&F. Naleznete zde také aktuální módní trendy či seznam všech obchodů F&F tesco, kde můžete zakoupit oblečení značky F&F. F&F můžete také sledovat na Facebooku nebo Instagramu.

Slevové kupóny F&F

Skrblík pro vás má pravidelně aktualizovanou nabídku F&F slev. Vyberte si z naší nabídky slevových kupónů F&F takovou F&F slevu, která vám nejvíce vyhovuje a se kterou také nejvíce ušetříte. Snažíme se, abyste měli k dispozici co nejvíce slevových kódů F&F, aby si mohl z naší nabídky slevových kupónů F&F vybrat opravdu každý.

Dávejte si pozor na datum expirace slevových kódů F&F. Datum platnosti slevového kódu F&F je uvedeno přímo na konkrétním slevovém kupónu F&F. Snažíme se však, aby byly všechny nabízené F&F slevy aktuální.

Jedinečnost značky F&F

Proč nakupovat oblečení právě v F&F tesco?

  • Kvalita – kvalita značky F&F vás určitě nezklame
  • Body Clubcard – za každý nákup sbíráte body do věrnostního programu Clubcard, díky čemuž získáte spoustu výhod
  • Dostupné ceny – značka F&F se zaměřuje především na to, aby si mohl její oblečení dovolit téměř každý
  • Etika a udržitelnost – F&F usiluje o pozitivní sociální i enviromentální dopad svých činů
  • Módou kupředu – F&F sleduje aktuální módní trendy

Nenošené, neprané a nijak nepoškozené zboží lze vrátit spolu s účtenkou ve lhůtě 24 měsíců od zakoupení. Vrácení bez účtenky není možné.

F&F Clubcard

F&F si cení svých věrných zákazníků. Při každém nákupu zboží značky F&F sbíráte body do věrnostního programu Clubcard. Následně za tyto nasbírané body získáte spoustu exkluzivních výhod. Čím více nakupujete, tím větší výhody a F&F slevy na další nákupy získáte. Ať už si za své body vyberete jakoukoliv výhodu, můžete si být jistí, že s Clubcard budou vaše nákupy v Tescu ještě příjemnější. Do věrnostního programu Clubcard se můžete zaregistrovat na jakékoliv prodejně Tesco v České republice.

Historie F&F

Značka F&F spatřila světlo světa ve Velké Británii v roce 2000, aby v roce 2008 expandovala do České republiky, Slovenska, Maďarska a Polska. O dva roky později se značka dále rozšířila do Malajsie, Thajska, Jižní Koreje a Číny, díky čemuž se stala opravdovou mezinárodní značkou. V dnešní době síť F&F tvoří 750 obchodů v Evropě i po celém světě.