únor 2020

Slevové kódy Eurosedačky únor 2020

Rating: 9 (74 hodnocení) O obchodu 🕓 Aktualizováno dnes

Internetový obchod Eurosedačky.cz se zabývá prodejem nábytku a vybavení do domácností nebo kanceláří. Zakoupit v e-shopu můžete kuchyňské linky, kuchyňské sety, skříně, sedací soupravy nebo stoly a židle do kanceláře. Eurosedačky.cz slevy jsou pravidelně obměňovány. Čas od času můžete najít slevové kódy Eurosedačky.cz. Skrblík pro Vás má aktuální slevový kupón Eurosedačky.cz.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Eurosedačky jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu

Jak ušetřit Eurosedačky 2020

Chystáte-li se pořizovat novou sedačku nebo kuchyňskou linku, určitě se Vám vyplatí porozhlédnout se v e-shopu Eurosedačky, kde naleznete nejenom zmiňované zboží, ale i spoustu dalšího nábytku a vybavení do domácnosti či kanceláře. Skrblík Vám navíc poradí, jak můžete při svém nákupu ušetřit, např. využitím slevového kupónu Eurosedačky.

Záruka na Eurosedačky

Spotřebitel má právo reklamovat zboží zakoupené v e-shopu Eurosedačky po dobu 24 měsíců od jeho převzetí. Reklamaci lze podat osobně na adrese v Dětmarovicích, poštou na stejnou adresu nebo e-mailem, kdy do předmětu zprávy uvedete “reklamace”. Je jedno, jaký si zvolíte způsob, ale je nutností uvést název reklamovaného zboží, detailní popis závady a také závadu zakreslit na přiloženém montážním plánku. Dále je nutné doložit nejen doklad prokazující koupi výrobku (např. fakturu), Vaši adresu, telefonní číslo, navrhovaný způsob řešení, ale i fotodokumentaci vady výrobku. K úspěšnému posouzení a rozhodnutí reklamace je tedy důležité doložit vše zmíněné. Samotná reklamace, včetně odstranění vady, musí být vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 30-ti dnů ode dne jejího uplatnění. O vyřízení reklamace budete vyrozuměni. V případě oprávněné reklamace máte nárok na náhradu poštovného v nutné výši.

Při on-line nákupu z e-shopu Eurosedačky máte do 14-ti dnů od obdržení zboží právo odstoupit od kupní smlouvy. Během této lhůty je nutné zaslat prodávajícímu písemně (poštou nebo elektronicky) odstoupení od kupní smlouvy. K tomu lze využít vzorový formulář, který je přílohou obchodních podmínek e-shopu Eurosedačky. Poté je nutné zboží zaslat zpět prodávajícímu nejpozději do 14-ti dnů od zaslání odstoupení od kupní smlouvy. Zboží nesmí být ale poškozené, nesmí jevit známky používání a mělo by být kompletní. Tím se rozumí i veškeré příslušenství, originální obal, návod a záruční list. Nutné je přiložit i kopii dokladu o koupi zboží.

Do 24 hodin od uskutečnění objednávky v e-shopu Eurosedačky ji můžete bez udání důvodu stornovat.

Typy slev, slevový kupón Eurosedačky

Doprava zdarma – jestliže v e-shopu Eurosedačky nakoupíte za více než 20 000 Kč, získáte na svoji objednávku dopravu zcela zdarma. U každého zboží navíc ihned vidíte, kolik za dopravu zaplatíte v případě, že bude hodnota Vaší objednávky nižší než zmíněných 20 000 Kč, které jsou potřebné k získání dopravy zdarma.

Slevový kupón Eurosedačky – při on-line nákupu v e-shopu Eurosedačky můžete získat slevový kupón Eurosedačky na Váš příští nákup. Stačí nakoupit zboží za více než 10 000 Kč. Slevový kupón se Vám poté vygeneruje automaticky (bude Vám zaslán e-mailem) po zadání objednávky a následně ho stačí vložit do příslušného políčka v prvním kroku nákupního košíku u Vaší další objednávky. Tento slevový kupón Eurosedačky lze využít při nákupu nad 5 000 Kč, platí 12 měsíců od vystavení a je přenosný, což znamená, že ho můžete někomu darovat. Ovšem pozor, využít ho lze pouze jednou. U kupónů platí, že čím více nakoupíte, tím vyšší hodnotu Váš slevový kupón Eurosedačky bude mít. Nejvíce lze získat slevu 3 000 Kč. Bližší informace naleznete přímo v e-shopu Eurosedačky.

Akční nabídka Eurosedačky – v akční nabídce si můžete vybrat z desítek produktů, které jsou poskytovány se slevou. Zakoupit tak můžete nábytek nebo sedačky díky slevě i za polovinu původní ceny.

Doprodej za výhodné ceny – v této kategorii na Eurosedačky je k mání zboží za opravdu lákavé ceny. Stačí se podívat a nakupování už bude hračka. Pojďte se přesvědčit!

Možnosti platby na Eurosedačky

Svoji objednávku z e-shopu Eurosedačky si můžete nechat zaslat na dobírku a zaplatit tak až při jejím převzetí přímo dopravci. Dále můžete využít bezhotovostní převod na účet, který je vedený u České spořitelny. Eurosedačky nabízí i on-line platbu přes platební bránu PayU (platební kartou nebo on-line převodem). Poslední možností je financovat svůj nákup pomocí spotřebitelského úvěru se společností HomeCredit.

Způsoby dopravy z Eurosedačky

Objednávku si můžete, po předchozí telefonické domluvě, osobně vyzvednout ve skladu obchodu v Dětmarovicích. V případě, že si zboží sami nevyzvednete, Vám bude zasláno na zadanou adresu prostřednictvím smluvního přepravce (DPD, Geis, TopTrans nebo Česká pošta).