květen 2021

Slevový kód Dreamlux květen 2021

9 (36 hodnocení) O obchodu

Dreamlux je e-shop, ve kterém zakoupíte vše od matrací, lůžkovin, roštů, polštářů, přikrývek, postelí až po chrániče na matrace. V obchodě můžete vybírat ze značek Dreamlux, Tropico, Curem a další. Dreamlux slevy nabízí často na vybrané zboží a můžete také využít akce 1+1 zdarma. Za zvýhodněné ceny můžete pořídit do vaší ložnice produkty v Dreamlux výprodej. Slevové kupóny Dreamlux, které můžete najít na portále Skrblík, vám pomůžou také výrazně ušetřit.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Dreamlux jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Dreamlux 2021

Dreamlux je internetový obchod zaměřený na prodej matrací, přikrývek, polštářů, roštů i samotných postelí a doplňků do domácnosti. Nakoupíte zde i antialergenní lůžkoviny a matrace.

Před nákupem v e-shopu je dobré se podívat, zda není k dispozici slevový kupón Dreamlux. V záložce slevy Dreamlux najdete aktuální zboží se slevou. Výhodná je i akce 1+1 zdarma, která platí na vybrané produkty. Když si koupíte novou matraci, můžete získat dárek zdarma. To jsou všechno způsoby, jak ušetřit na Dreamlux.

Jak získat slevový kupón Dreamlux

Slevový kupón Dreamlux můžete jednou za čas najít přímo na webu e-shopu. Svým blízkým můžeme darovat slevový kupón Dreamlux ve formě dárkového poukazu. Sledovat můžete i portál Skrblík, kde aktuální slevové kódy najdete a můžete si také přihlásit odběr newsletteru, kde budete získávat tipy na slevy a možnosti, jak ušetřit.

Jak uplatnit slevový kód Dreamlux

Slevový kód Dreamlux

Slevový kód Dreamlux uplatníte v prvním kroku vaší objednávky. Pod seznamem objednávaného zboží klikněte na “Mám slevový kód, nebo dárkový poukaz”, zadejte slevový kód  a klikněte na uplatnit. Sleva se vám následně odečte.

Slevové kupóny Dreamlux mají obvykle stanovenou dobu platnosti, Také mohou být určeny na konkrétní typ zboží nebo na obchodem stanovenou minimální hodnotu objednávky. Většinou také neplatí na již zlevněné zboží.

Cashback Dreamlux

Cashback Plná peněženka4 % získat bonus 60 KčCashback Refundo4 % získat bonus 50 KčCashback Tipli4 % získat bonus 200 KčCashback Vratné peníze4 % získat bonus 50 Kč

Cashback Dreamlux nabízejí portály Plná peněženka, Tipli, Refundo a Vratné peníze. Získat můžete ve všech 4 % z vašeho nákupu zpět.

Cashback znamená vrácení části peněz z vašeho nákupu zpět. Pokud se zaregistrujete na některém z cashback portálů a nakoupíte přes jejich odkaz z určitého obchodu z jejich seznamu, získáte část peněz podle uvedených procent zpět.

Dreamlux slevy – výprodeje, Black Friday…

V záložce slevy Dreamlux najdete aktuální zboží se slevou. Toto zboží je označeno ikonkou s výší slevy. Celoročně můžete také využít akce 1+1 zdarma – týká se vybraných matrací a polštářů.

K některým produktům můžete získat od Dreamlux dárek zdarma. Pokud si koupíte novou matraci, získáte k ní např. polštář zdarma. Zboží s touto akcí je označeno ikonkou “dárek zdarma”.

Dreamlux se nyní neúčastní akcí Nákupy OnaDnes a Dny Marianne. Ušetřit můžete ale při Dreamlux Black Friday. Tato akce však není pravidelná, nekoná se tedy každý rok.

Dreamlux doprava zdarma a cena poštovného

Dreamlux doprava zdarma platí pro objednávky nad 7 000 Kč a na produkty z řady DreamLux, Tropico, Curem a Slumberland při platbě předem. Tyto produkty jsou označeny ikonkou s textem “Doprava zdarma při platbě předem”.

Využít můžete tyto způsoby dopravy:

  1. Dopravce Toptrans – podle druhu zboží a ceníku přepravce 130 nebo 350 Kč
  2. Osobní vyzvednutí na pobočce Toptrans – podle druhu zboží a ceníku přepravce 130 nebo 350 Kč

Dreamlux vrácení zboží

Vrácení zboží Dreamlux umožňuje všem zákazníkům bez udání důvodu ve 14denní lhůtě od jeho převzetí. Podmínkou je vrácení zboží v původním obalu, nepoškozené a nepoužité.

O vrácení zboží nejprve informujte Dreamlux e-mailem eshop@dreamlux.cz, nebo můžete využít zákaznickou linku na tel. čísle 731 529 257. K dispozici jsou vám v pracovních dnech od 9 do 16 hodin. Po informování společnosti se dozvíte další kroky pro vrácení zboží.

Peněžní prostředky vám budou vráceny do 14 dnů ode dne, kdy obchod Dreamlux obdrží vracené zboží. Pokud se jedná o zboží atypických rozměrů anebo zboží s jakoukoliv atypickou obměnou, které je vyrobeno na žádost, vrátí se vám zpět maximálně 70 % z celkové ceny zboží.

Dreamlux reklamace 2021

Reklamaci můžete uplatnit ve lhůtě 24 měsíců od data převzetí zboží. Vady, které jsou zřejmé již při odběru zboží, musíte reklamovat ihned při převzetí zboží, jinak právo na reklamaci zaniká.

Ostatní vady zjištěné například při montáži, je potřeba oznámit nejpozději do 14 dnů po zakoupení daného zboží na e-mail eshop@dreamlux.cz nebo na tel. číslo 731 529 257. Vše musí být v originálním balení, nepoužité, nepoškozené, čisté a hygienicky nezávadné.

K přijetí reklamace Dreamlux budete potřebovat záruční list. Na vybrané typy matrací s prodlouženou zárukou, se záruka vztahuje pouze na jádro matrace.

Reklamaci nelze uplatnit na zboží, u kterého došlo k běžnému opotřebení, které bylo nesprávně používáno, skladováno, u kterého byla nesprávně provedena montáž nebo např. byla na vady poskytnuta sleva.

Dreamlux kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Dreamlux je pro vaše dotazy k dispozici na tel. čísle 731 529 257 v pracovních dnech od 9 do 16 hodin. Využít můžete i Dreamlux e-mail info@dreamlux.cz.