červen 2021

Slevový kód Dárkoviny červen 2021

9 (58 hodnocení) O obchodu

Dárkoviny je obchod specializující se na prodej originálních dárků a zajímavých drobností včetně dárků na svatbu nebo připravených na zakázku. Příležitostně vydává obchod Dárkoviny slevové kupóny. Doprava zdarma z Dárkoviny je k dispozici na nákupy za splnění určitých podmínek, například hodnoty nákupu. Použijte aktuální slevový kód na Dárkoviny.cz nebo si vyberte z aktuálních slev, které najdete na webu Skrblík a máte vyhráno.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Dárkoviny jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 164 dny Dárkoviny.cz sleva až 50 %

Jak ušetřit Dárkoviny 2021

Dárkoviny je český internetový obchod, který se zaměřuje na prodej všemožných dárků pro každou příležitost. V širokém sortimentu najdete originální a vtipné dárky pro muže, ženy, děti, k narozeninám, výročí, promoci nebo vánoční a svatební dary.

Obchod získal díky spokojenosti ověřených zákazníků certifikát Ověřeno zákazníky od Heureka. 93 % zákazníků by obchod doporučilo svým známým.

Sháníte originální dárek pro své blízké a hledáte možnosti, jak ušetřit na Dárkoviny? Můžete využít různých slevových akcí, slevových kupónů a výprodejů. Na váš nákup můžete také získat dopravu zdarma a ušetřit můžete i díky cashbacku, který do obchodu některé portály nabízí.

Jak získat slevový kupón Dárkoviny

Hned první Dárkoviny slevový kupón můžete získat při přihlášení k odběru newsletteru. Díky newsletteru vám přímo do vaší e-mailové schránky budou přicházet informace o aktuálních slevových kupónech, slevách a jiných akčních nabídkách, navíc získáte slevový kupón 100 Kč na váš příští nákup.

Slevové kupóny Dárkoviny se nabízí během různých akcí, které se během roku pořádají. Máte taky možnost je získat při opakovaných nákupech jako odměnu za věrnost.

Aktuální Dárkoviny slevové kupóny zveřejňujeme také na této stránce.

Jak uplatnit slevový kód Dárkoviny

Dárkoviny slevový kód uplatníte v prvním kroku vaší objednávky. Hned pod položkami nákupního košíku najdete odkaz “Přeji si použít slevový kupón”, na který když kliknete, zobrazí se vám kolonka, kam stačí slevový kód zadat a potvrdit ho stisknutím “Použít”. Sleva se vám následně odečte z celkové hodnoty nákupu.

Slevový kód Dárkoviny

Před použitím slevového kódu si pohlídejte jeho platnost, Dárkoviny slevové kódy jsou časově omezené. Většinou se nedají kombinovat s jinými slevami a často mají určitou minimální hodnotu nákupu, které musíte dosáhnout, abyste je mohli použít.

Cashback Dárkoviny

Cashback Vratné peníze7 % získat bonus 50 KčCashback Plná peněženka5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli5 % získat bonus 200 Kč

Z vašich online nákupů můžete získat peníze zpět díky cashbacku. Dárkoviny cashback ve výši až 7 % z celkové hodnoty nákupu vám nabízí portály VratnéPeníze, PlnáPeněženka, Refundo a Tipli.

Cashback získáte tak, že si zdarma vytvoříte účet na jednom z těchto cashbackových portálů, přes odkaz na stránkách tohoto portálu přejdete na stránky obchodu a zde nakoupíte. Poté, co provedete objednávku, dostane portál informaci o jejím provedení a připíše vám následně odměnu v dané výši z celkové hodnoty nákupu na váš účet.

Dárkoviny slevy – výprodeje, Black Friday…

Nějaká Dárkoviny sleva je k dispozici neustále. Dozvědět se o ní můžete z newsletteru nebo z Facebookových stránek obchodu.

Samostatnou kategorii přímo na stránkách e-shopu tvoří Dárkoviny výprodeje, ve kterých pořídíte produkty za velmi výhodné ceny. Slevy na výprodejové zboží dosahují až 59 %.

V listopadu se obchod účastní jednoho z největších slevových svátků, během akce Dárkoviny Black Friday tedy můžete na nákupech hodně ušetřit. Mimo Black Friday jsou speciální slevy nabízeny i například během Vánoc nebo na Valentýna.

Dárkoviny doprava zdarma a cena poštovného

Dárkoviny doprava zdarma platí při nákupu nad 1 600 Kč.

Při nákupu do 1 600 Kč jsou ceny dopravců následující:

  • Zásilkovna – od 49 Kč
  • Česká pošta – Balík Do ruky – od 79 Kč
  • Česká pošta – Balík do Balíkovny – od 39 Kč
  • InTime – od 69 Kč

Při platbě na dobírku činí dobírka 30-40 Kč podle dopravce.

Ve většině případů vám bude zboží doručeno do 48 hodin.

Dárkoviny vrácení zboží

Na Dárkoviny vrácení zboží máte právo do 14 dnů od převzetí zásilky.

Pokud chcete zakoupené zboží vrátit, informujte co nejdříve prodejce písemně na adresu obchodu nebo na e-mail: info@darkoviny.cz. Zásilku poté řádně zabalte, přiložte kopii faktury a vyplněný formulář odstoupení od smlouvy a zašlete na adresu:

Dárkoviny.cz
U Pily 719
37001 České Budějovice

Pokud jste k nákupu obdrželi dárek, je nutné ho vrátit společně s vraceným zbožím.

Do 14 dnů od převzetí zásilky prodejcem vám budou vráceny peníze na váš účet.

Dárkoviny reklamace 2021

Reklamace dárku z Dárkoviny je velice snadná. Prodejce se snaží všechny reklamace vyřešit co nejrychleji bez zbytečných obtíží.

Reklamaci je potřeba nejprve nahlásit prodejci na e-mail: info@darkoviny.cz, nebo telefonicky na telefon: +420 774 940 275. Poté vyplníte reklamační list a zašlete ho e-mailem, nebo ho přiložíte k zásilce. Pro rychlejší vyřízení reklamace se doporučuje pořídit fotografii vady a zaslat ji společně s reklamačním listem e-mailem. Pokud je výrobek poškozený, většinou ho prodejce nechce poslat zpět, ale může vás o to požádat, proto počkejte na případnou výzvu e-mailem či telefonicky a zásilku pošlete nejlépe Českou poštou na adresu:

Dárkoviny.cz
U Pily 719
37001 České Budějovice

Zásilku označte viditelně jako “Reklamace”.

Dárkoviny kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro kontaktování prodejce využijte Dárkoviny e-mail: info@darkoviny.cz, nebo Dárkoviny telefon: +420 774 940 275.