duben 2021

Slevový kód Darking duben 2021

9 (51 hodnocení) O obchodu

Pokud potřebujete koupit pásek nebo stylové doplňky, můžete využít služeb obchodu Darking. V nabídce jsou opasky, přívěsky nebo náramky pro policisty, hasiče nebo hudební skupiny. Obchod nenabízí příliš mnoho způsobů, jak ušetřit. Můžete využít cashback Darking, díky kterému můžete získat několik procent z hodnoty objednávky zpět. Obchod má facebookový profil, na kterém informuje o akcích a novinkách. Slevové kódy Darking nepodporuje.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. Darking jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu

Jak ušetřit Darking 2021

Internetový obchod Darking se zabývá výrobou opasků již od roku 1996 a nabízí zakázkovou výrobu pro automobilky, policejní a vojenské útvary, motokluby, pivovary, hudební skupiny a další zákazníky. V e-shopu najdete již hotové opasky, ale také odznaky, přívěsky, magnety, nálepky, náramky, otvíráky na pivo a jiné zboží, a zároveň možnost zakázkové výroby.

Ušetříte díky kategorii Darking výprodej, která přináší slevy na vybrané produkty. Tuto sekci společně s novinkami a doporučeným zbožím ke koupi najdete na hlavní stránce e-shopu.

Slevy Darking najdete na webu jednou za čas a aby vám nic neuteklo, sledovat můžete facebookový profil obchodu. Navíc pokud si v e-shopu vytvoříte zákaznický účet, budete mít přehled o vašich provedených objednávkách. Tohle všechno jsou způsoby, jak ušetřit na Darking.

Jak získat slevový kupón Darking

Darking slevový kupón v současné době neposkytuje neboli na e-shopu ho nenajdete. V košíku neobjevíte ani políčko pro zadání slevového kódu. Sledovat můžete ale portál Skrblík, kde vás v případě zavedení slevových kupónů budeme informovat.

Slevové kupóny Darking nezískáte ani během Black Friday. Obchod se této akce neúčastní.

Jak uplatnit slevový kód Darking

Slevový kód Darking nyní nelze uplatnit, protože ho obchod neposkytuje. Ušetříte ale například v sekci Výprodej nebo v rámci slevových akcí, které najdete přímo na hlavní stránce e-shopu nebo na facebookové stránce obchodu. Pokud obchod poskytovat slevové kódy začne, najdete zde na Skrblíkovi informaci, jak ho využít.

Cashback Darking

7,5 % získat bonus 60 Kč7,5 % získat bonus 50 Kč7,5 % získat bonus 200 Kč

Darking cashback vám pomáhá ušetřit část peněz z vašich nákupů. Stačí se zdarma zaregistrovat na portálu Plná Peněženka, Refundo nebo Tipli, prokliknout se z portálu do e-shopu Darking, nakoupit a odměna z částky objednávky ve výši 7,5 % je vaše.

Cashback portály získávají část peněz z marketingového rozpočtu obchodů. Za získání nových zákazníků dostávají odměnu, o kterou se s vámi dělí a tím zvýhodňují nákup pro všechny strany.

Darking slevy – výprodeje, Black Friday…

Darking výprodej přináší slevy na vybrané produkty. Tuto sekci najdete přímo na hlavní stránce e-shopu. Zde se nachází také novinky sortimentu a doporučené výrobky ke koupi.

Pokud se v e-shopu zaregistrujete a vytvoříte si tak zákaznický účet, získáte přehled o provedených objednávkách a seznam vašich oblíbených produktů. Slevy Darking poskytuje jednou za čas a aby vám nic neuteklo, můžete sledovat facebookový profil obchodu. Neušetříte během akce Darking Black Friday, neboť ji obchod nepořádá.

Darking doprava zdarma a cena poštovného

Darking doprava zdarma platí na objednávky nad 1 000 Kč a pro osobní vyzvednutí na odběrném místě. Zboží si můžete nechat zaslat třemi uvedenými způsoby:

  • Česká pošta – balík do ruky za 99 Kč
  • Česká pošta – balík na poštu za 89 Kč
  • Osobní odběr na adrese: Lorencova 3345, 760 01 Zlín – zdarma

V případě osobního odběru je výdej objednávky možný až po předchozí telefonické domluvě. Objednávky přijaté v pracovní den do 12:00, obchod odesílá ještě tentýž den. Zboží zaplatíte online kartou, bankovním převodem nebo hotově u osobního odběru.

Darking vrácení zboží

Darking vrácení zboží je možné do 14 dnů od převzetí zboží. Obchod nejprve kontaktujte e-mailem info@darking.cz. Zboží poté zašlete nebo osobně doneste na adresu:

DarKing.cz – Libor Filák
Lorencova 3345
760 01 Zlín

V případě, že jste obdrželi společně s výrobkem i dárek, musíte vrátit i jej. Do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy vám budou navráceny peněžní prostředky stejným způsobem, jakým jste zboží zaplatili.

Darking reklamace 2021

Darking reklamace se dají uplatnit v záruční době 24 měsíců od data obdržení zboží. E-shop nejprve kontaktujte e-mailem info@darking.cz, kde důkladně popište závadu. Zboží poté zašlete nebo osobně doneste na adresu:

DarKing.cz – Libor Filák
Lorencova 3345
760 01 Zlín

Reklamaci obchod vyřídí nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění.

Darking kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka Darking je tu pro vás od pondělí do pátku v čase 8 až 16 hodin na telefonním čísle 725 818 535. Ke komunikaci slouží také Darking e-mail info@darking.cz.

Zboží můžete vrátit, reklamovat nebo vyzvednout na adrese:

DarKing.cz – Libor Filák
Lorencova 3345
760 01 Zlín