říjen 2020

Slevové kódy DailyMix říjen 2020

9 (89 hodnocení) O obchodu

DailyMix je směs, která představuje nutričně bohaté jídlo, kterým můžete doplnit svůj jídelníček řadou příchutí. Firma Opravdove hubnuti, která produkt vyrábí, pro něj připravila vlastní eshop, kde najdete kompletní nabídku, možnost slev a další způsoby, jak ušetřit na DailyMix. Ušetřit můžete i díky externím cashback portálům, které vrací část peněz z hodnoty objednávky.

Přejít do obchodu
Můžete přejít do obchodu. DailyMix jinou slevu momentálně nenabízí…
Přejít do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 142 dny DailyMix.cz Shaker zdarma

Jak ušetřit DailyMix 2020

DailyMix je dalším produktem z portfolia české společnosti Opravdove hubnuti s.r.o.. Ta se zabývá vývojem, výrobou a prodejem proteinových jídel a potravin. V sortimentu e-shopu DailyMix najdete nutričně vyvážené jídlo s vysokým obsahem proteinu a vyberete si až ze 7 příchutí – banán, čokoláda, jahoda, káva, kokos, lesní směs a vanilka.

Ptáte se, jak ušetřit na DailyMix? My vám poradíme. Před nákupem se podívejte, zda náhodou neprobíhá slevová akce, díky které byste mohli ušetřit. DailyMix slevy najdete jednou za čas přímo na webu e-shopu.

DailyMix dárek zdarma v podobě shakeru na vás čeká, pokud nakoupíte nad 1 020 Kč. Ušetříte také, když bude vaše objednávka stát více než 1 490 Kč, v tomto případě je totiž DailyMix doprava zdarma.

Jak získat slevový kupón DailyMix

DailyMix slevové kupóny v současné době nenabízí. Ušetřit můžete ale při slevových akcích nebo při dopravě zdarma nad 1 490 Kč. Na slevové akce můžete narazit na facebookové stránce či Instragramu obchodu nebo zde na portálu Skrblík, kde máte také možnost přihlásit se k odběru newsletteru.

Neušetříte ani během akce DailyMix Black Friday, protože ji e-shop nepořádá, ale můžete odebírat novinky obchodu. K odběru se přihlásíte v dolní části webu zadáním vaší e-mailové adresy. Poté vám budou pravidelně zasílány informace o produktech.

Jak uplatnit slevový kód DailyMix

DailyMix slevové kódy nyní neposkytuje. Ušetříte ale během slevových akcí, které můžete objevit na facebookové stránce či Instagramu obchodu nebo zde na portálu Skrblík.

Přihlásit se můžete k odběru newsletteru e-shopu. Stačí zadat váš e-mail v dolní části webu obchodu a poté vám budou pravidelně zasílány informace o produktech.

Cashback DailyMix

12,5 % získat bonus 50 Kč12,5 % získat bonus 100 Kčaž 10,5 % získat bonus 60 Kč

DailyMix cashback přináší portály Plná Peněženka, Tipli a Refundo. Stačí se zdarma zaregistrovat u jedné ze společností, nakoupit přes odkaz portálu z obchodu a peníze zpět jsou vaše.

Plná Peněženka nabízí odměnu ve výši až 10,5 %, v případě Tipli a Refunda je to 12,5 %. Cashback vám pomáhá ušetřit z objednávky ještě více. Peníze, které za nákupy nasbíráte, si můžete nechat po dosažení určité částky vyplatit na váš bankovní účet.

DailyMix slevy – výprodeje, Black Friday…

DailyMix slevy přináší jednou za čas a najdete je přímo na e-shopu během slevové akce. Pokud nakoupíte nad 1 020 Kč, získáte shaker jako DailyMix dárek zdarma.

V sekci Reference se dočtete hodnocení uživatelů produktů DailyMix. Ušetříte, pokud bude vaše objednávka stát více než 1 490 Kč, to je totiž DailyMix doprava zdarma.

Aby vám neunikly žádné novinky, stačí se přihlásit k odběru newsletteru. V dolní části webu obchodu zadejte vaši e-mailovou adresu a poté vám budou pravidelně zasílány e-maily o produktech. Obchod nepořádá akci DailyMix Black Friday ani se neúčastní jiných slevových akcí.

DailyMix doprava zdarma a cena poštovného

DailyMix doprava zdarma platí pro objednávky nad 1 490 Kč. Pokud si zboží objednáte do 10. hodiny, přijde vám do 3 pracovních dnů. V současné době si můžete vybrat ze 2 druhů doručení:

  • GEIS – doručení na adresu za 85 Kč
  • Zásilkovna – výdejní místa za 50 Kč

Objednávku lze zaplatit platební kartou online, bankovním převodem nebo na dobírku, za kterou zaplatíte navíc 35 Kč.

DailyMix vrácení zboží

DailyMix vrácení zboží lze uskutečnit do 14 dnů od převzetí objednávky. Pro odstoupení od kupní smlouvy můžete využít vzor uvedený na konci obchodních podmínek. Dokument zašlete na e-mailovou adresu info@dailymix.cz nebo společně se zabaleným zbožím na adresu:

Opravdove hubnuti s.r.o.
Českomoravská 2408/1a
190 00 Praha 9

Peněžní prostředky vám budou navráceny do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy, a to včetně nákladů na dodání, které odpovídají nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží.

DailyMix reklamace 2020

DailyMix reklamace můžete uplatnit ve lhůtě 24 měsíců od převzetí zboží. Obchod DailyMix kontaktujte e-mailem info@dailymix.cz nebo telefonicky 607 487 417, dozvíte se, jak postupovat dále. Zpravidla ale zboží zabalíte a zašlete na adresu:

Opravdove hubnuti s.r.o.
Českomoravská 2408/1a
190 00 Praha 9

Právo máte na výměnu za zboží nové, opravu, přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupení od kupní smlouvy. Reklamaci e-shop vyřídí nejpozději do 30 dnů ode dne jejího uplatnění.

DailyMix kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická infolinka DailyMix je tu pro vás ve všední dny od 8 do 23 hodin a o víkendu v čase 10 až 23 hodin na telefonním čísle 607 487 417. Napsat můžete kdykoliv i na DailyMix e-mail info@dailymix.cz nebo využít chat v pravém dolním rohu webu.