červenec 2021

Slevový kód Comtessa červenec 2021

0 (0 hodnocení) O obchodu

Comtessa je módní značka pro ženy, které si zde vyberou z množství stylového i extravagantního oblečení. Comtessa často nabízí slevy a zajímavé akce na různé typy zboží. V České republice provozuje Comtessa několik obchodů. Skrblík má pro Vás slevové kupóny do obchodů Comtessa.

Můžete přejít do obchodu. Comtessa jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Nedávno vypršelo:
  • 211 dny Comtessa sleva až 30 %

Jak ušetřit Comtessa 2021

Se Skrblíkem nakoupíte i v obchodech Comtessa

Společnost Comtessa je síť českých obchodů s módou založená roku 1991. Od té doby přináší každou sezonu nové trendy v dámské módě a dámských doplňcích. Na svět módy jsou tedy specialisté na slovo vzatí. Nabízí vlastní značku Lipstick, ale i jiné světové značky z Francie a Itálie, zemí, kde je paní Móda jako doma. Obchody Comtessa najdete ve většině obchodních center v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Jihlavě, Českých Budějovicích a Liberci. Cílem obchodů Comtessa je nabídnout vám barevné oblečení, ve kterém budete „chic“. Kolekce oplývají krásnými střihy a rozmanitostí sortimentu obecně. V síti obchodů Comtessa je radost nakupovat pro každou ženu. Zvláště když vám Skrblíkovy slevové kupóny Comtessa zpříjemní tu méně sladkou část nakupování.

Jak fungují slevové kupóny Comtessa

Nikdy není na škodu nějakou tu korunku ušetřit, že dámy? Prozradíme vám, jak na to. Na stránkách Skrblíkových slevových kupónů pomocí vyhledávače najděte obchod Comtessa. Získejte náskok tak, že si objednáte odběr středečního Skrblíkova zpravodaje. Pravidelně vám budeme posílat aktuální nabídku slevových kupónů z našich obchodů. Všechno je tu hezky pohromadě, a tak pomocí rychlého přehledu získáte informace i o aktuálních slevových kupónech Comtessa. Neunikne vám ani jediná výhodná nabídka. Každou středu tedy čekejte novou porci slevový ch kódů. Nebojte se, jen ve středu, a ne častěji. Samozřejmě můžete zpravodaj kdykoliv odhlásit, pokud si to budete opravdu přát. Ale zvažte to dobře, slevové kupóny Comtessa od Skrblíka vám mohou ušetřit nemalé částky.

Na Skrblíkových slevových stránkách si najdete slevový kupón Comtessa, který je pro vás právě dnes ten nejzajímavější, a kliknete na něj. Zobrazí se vám například slevový kód do obchodů Comtessa, který použijete při nákupu. Nebo se díky Skrblíkovým slevovým kupónům dozvíte o nejnovější slevové akci nebo nabídce.

Slevové kupóny jsou seřazeny podle doby, která zbývá do konce slevové nabídky. Nahoře najdete nejnovější a pod ním ty starší. Nerozmýšlejte se moc dlouho. Slevové kupóny Comtessa mívají omezenou dobu platnosti. Byla by velká škoda, kdybyste o svůj kousek přišli jen kvůli tak nešťastnému přehlédnutí.

Proč se oblékat v Comtessa?

Obchody Comtessa nabízí každou sezónu novou kolekci barevné módy pro ženy s dobrým vkusem. K doladění celkového outlooku vám nabídnou i perfektní doplňky. Co si přát víc? No přece slevu! Jak tu nádheru pořídit ještě výhodněji vám každou středu poradí nové Skrblíkovy slevové kupóny.

Obchod Comtessa pro vás připravil zajímavou soutěž. Můžete se stát Miss Comtessa. Vyfoťte se v nějakém oblečení z obchodu Comtessa – ideálně pořízeném se slevovým kódem Comtessa – a snímek pošlete na e-mail obchodu. Pokud získáte titul Miss Comtessa, stanete se novou tváří reklamní kampaně a dostanete dárek na nákup v obchodu.

Pro nás ostatní smrtelníky je tu obyčejnější způsob, jak získat něco navíc. Přihlaste se do klubu Comtessa. Založíte si tak vlastně konto, které si bude pamatovat, za jak velkou částku jste v obchodě Comtessa nakoupili. Vaše nákupy se budou sčítat a při dosažení určité částky získáte stálou slevu na další nákupy. Sleva klubu Comtessa se aktivuje i při jednorázovém nákupu nad určitou částku. Výhodné podmínky nákupu budou platit celý jeden rok. Pokud během tohoto roku dosáhnete dalšího slevového schodu, nová, větší sleva platí od tohoto dne opět jeden dlouhý rok. Báječně pružné, že dámy?

Tady máme postup slev v síti obchodů Comtessa v závislosti na nákupu

10 000–20 000 KčSleva 5 %
20 000–30 000 KčSleva 10 %
30 000–40 000 KčSleva 15 %
40 000–50 000 KčSleva 20 %
50 000 a víceSleva 30 %

Na již zlevněné zboží sice další slevu nezískáte, ale nákup se započítává na vaše konto, a i tak se neomylně přibližujete ke skvělé roční slevě v obchodě Comtessa.

Skrblíkovy slevové kupóny Comtessa mají moc vám zpříjemnit již tak zábavné hledání nových kousků do vašeho šatníku. Nezapomeňte si přečíst pravidelný Skrblíkův zpravodaj, a žádná sleva vám tak již nikdy neunikne.